"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 3

  • 62 981
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 386
Аз искам да питам кой е актьорът, който изигра професора на млади години?
По-симпатичен беше и щеше да е по-добре той да играе д-р Василев, но това си е моето скромно мнение!
Професорът на млади години мисля,че беше изигран от един от двамата близнаци Деян или Дарин Ангелови,но не ми вярвай много дали е така.

# 61
  • София
  • Мнения: 19 399
Cuckoo , сериалът ни представя и как ще изглеждаме с новата пенсионна реформа, работещи до поне 75. Mr. Green
Joy Joy Яко...
Е, аз имам още някакви 20-тина години. Тъкмо оправдание да не гледам внуци (това на майтап де) Младите да му мислят.
На Генадиев не му е проблем пенсионирането, но неговият живот е в болницата, освен това той вече е началник, така може да откара още много.

А, Дарин имал близнак ли? Не го знаех досега, той играе младият Генадиев

# 62
  • Мнения: 31 364
Да близнаци са Дарин и Деян. Много добри актьори в театъра особено.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 324
И аз гледам сериала, но като се съберат няколко серии ги тегля от Интернет и гледам наведнъж, иначе бавна работа, съклет ме хваща.
Вчера даже се нервирах и си пуснах няколко от първите серии на Анатомията на Грей, за да разбера какво точно ме дразни в нашия сериал.
Ами пипкава работа, държат един кадър на героя   с блеещ поглед една минута  за да разберем душевните му терзания, а могат да го "накъсат" с други кадри и с подходяща музика да постигнат по-добър ефект.
В сериала има много добри артисти, но театрални, и това определено им личи. Явно трябват хора  с непринуденост пред камерата, има такива, които като че ли се раждат с усет за такова поведение, за съжаление като че ли в България са малко. Буковска досега е добре според мен, убедителен скандал спретна на мъжа си в някой от началните епизоди.
За дикцията да не говорим - повечето от нашите мислят, че като говорят тихо показват чувства, всъщност фъфлят и не им се разбира.  Даже се учудвам - Сашо Алексиев е учил в чужбина, но и на него не му се получават добре и диалозите, и сцените.
Сюжета не го мисля, могат да го извъртят както си искат, но ако намалят безцелното ходене по пустите коридори и празните погледи, сериала ще стане по-стегнат и ще спечели, според мен.

# 64
  • Мнения: 8 306
Дарин Ангелов

# 65
  • Мнения: 550
Калин е нелогичен - всъщност предупреди Биляна, че е видял смс-а. Ако искаш да разбереш нещо - трай и се ослушвай, но той май не иска. А и тя трябваше да се направи на неразбрала или да го подкара защо й пипа телефона.
SMS-ът не беше изпратен и не пишеше до кого е. Може би наистина си помисли, че е за него? Иначе не би се издал.

# 66
  • София
  • Мнения: 19 399
Калин е нелогичен - всъщност предупреди Биляна, че е видял смс-а. Ако искаш да разбереш нещо - трай и се ослушвай, но той май не иска. А и тя трябваше да се направи на неразбрала или да го подкара защо й пипа телефона.
SMS-ът не беше изпратен и не пишеше до кого е. Може би наистина си помисли, че е за него? Иначе не би се издал.
Хем подозира, че си има друг, хем мисли че е за него.
Колко хора пращат такъв смс на човек, с когото дефакто са семейство, и то не от вчера?

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 3 363
Василев и Генадиев-старши са баща и син и в живота. Дарин Ангелов, който игра професора преди 30 години, май няма нищо общо с тях.

# 68
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 559
Убива ме декорът на филма!
Отвън една скромна двуетажна сграда, а пътуват нагоре- надолу с асансьор минути наред, все едно до 20-я се качват! Остави, ами едни слизат, други продължават нагоре. Накъде  ooooh!
Операционните и отделенията са с някакви измислени стълби повечето, някак вкопани; трябва да слезеш 2-3 стъпала надолу. Крайно недомислено!

# 69
  • Мнения: 2 590
Василев и Генадиев-старши са баща и син и в живота. Дарин Ангелов, който игра професора преди 30 години, май няма нищо общо с тях.
Че то не е задължително актьори играещи баща и син и в живота да са такива, това че тук така са решили е някаква тяхна приумица!

# 70
  • Мнения: 14 157
Вчерашната операционна приличаше на подземен гараж. Crazy

# 71
  • Мнения: 2 545
Серията наистина беше слаба и доста безсъдържателна.

Смъртта на родилката - много нелепа!
Не виждам какво толкова важно се случи в тази серия, че това събитие го отразиха като някаква незначителна новина. Би трябвало Василев, Генадиев старши, че и Захариев, заради протежето си Стилянова, да не изпускат от очи тази пациентка. Причини затова - много, а нищо такова не се усети - напротив, Василев унищожи доказателствения материал, Генадиев му благодари, Захариев не спря да бърше сълзите на Стилянова, а за пациентката никой не обели и дума. Дори не видяхме някой да се бори за живота й. В такива случаи се прави реанимация - без значение дали случаят е безнадежден. Явно, че е получила сепсис, вследствие инфекцията, но можеха да направят консилиум (да сондират мнението на няколко специалиста), да обсъдят с какви антибиотици да атакуват инфекцията. Така се прави в нормалните клиники, но в тези на два етажа явно не е така  Joy.

Да не говорим за сцената в операционната.
Всеки нормален хирург би изгонил на минутата натрапниците от залата, че и няколко скалпела би хвърлил по тях, с надежда да ги улучи. А то какво - митинг, речи, заплахи, и никакво уважение към това, което става на операционната маса. А Генадиев старши дори похвали проявата, заради ефекта, който постигнаха с нея. Бравос!

А за свинските крачета няма какво да коментирам.
Толкова ли не се сетиха да ги фиксират с нещо, преди да почнат да се упражняват? Съмнявам се, че може да се работи прецизно, когато операционното поле се клати наляво-надясно.

Да не говорим, че вместо да се правят на палячовци, можеха да се поинтересуват от състоянието на Мила, оперираната жена, която по-късно почина.
Между другото и аз, както някой вече предположи, очаквам Миро да се погрижи за по-нататъшната кулинарна обработка на св.крачета. Момчето е доста практично и не вярвам да ги изхвърли на боклука  Grinning.

# 72
  • Мнения: 4 520
Ами пипкава работа, държат един кадър на героя   с блеещ поглед една минута  за да разберем душевните му терзания, а могат да го "накъсат" с други кадри и с подходяща музика да постигнат по-добър ефект.
В сериала има много добри артисти, но театрални, и това определено им личи. Явно трябват хора  с непринуденост пред камерата, има такива, които като че ли се раждат с усет за такова поведение, за съжаление като че ли в България са малко. Буковска досега е добре според мен, убедителен скандал спретна на мъжа си в някой от началните епизоди.

За дикцията да не говорим ... Сашо Алексиев е учил в чужбина, но и на него не му се получават добре и диалозите, и сцените.
Сюжета не го мисля, могат да го извъртят както си искат, но ако намалят безцелното ходене по пустите коридори и празните погледи, сериала ще стане по-стегнат и ще спечели, според мен.
Peace Peace
Точно на него аз не му разбирам като смотава репликите,с останалите нямам проблем.
Някой назад беше писал,че Наталия повече го кефи от Биляна.И мен също-знае какво иска,открито си го заявява и действа целеустремено.И е готина. Whistling Може би е малко по-напориста,но нали е пиарка?!

# 73
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 945
Тъпо е, че Генадиев си измива ръцете с всички останали, но не и с вината у себе си по отношение на Мила. Не допуска Стилянова до операционна, което е тъпо. Тя трябва да се учи. Няма да стане като не й дава да прави нищо. А и той трябваше да е там и да я наглежда.

# 74
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Така е  Peace Мисля, че доц. Захариев ще го убеди да и даде шанс. Пък и май ще "се вземат"... все са на крачка от целувката  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт