"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 3

  • 62 954
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 138
На мен пък ми се иска Захариеви изобщо да не ги виждам. Така да не я понасям госпожата...

# 46
  • Мнения: 9 865
Аз пък я намирам за една от по-добре играещите в конкретния сериал, г-жата Захариева.
Някой от просветените разбра ли каква точно се явява тя в болницата? Освен жена на мъжа си.tooth

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Чудя се дали не е шеф на лабораторията? И трябва ли непременно да е лекар в такъв случай?

# 48
  • Мнения: 7 107
Много постна беше последната серия. Дано довечера има някакво раздвижване.

# 49
  • Мнения: X
Аз пък я намирам за една от по-добре играещите в конкретния сериал, г-жата Захариева.
Някой от просветените разбра ли каква точно се явява тя в болницата? Освен жена на мъжа си.tooth
и аз, класи над другите е като игра  Peace. А Биляна и Сашо визуално хич не си подхождат, нейната глава е двойно по-голяма от неговата, когато се целуват само това ми се набива в очи...

# 50
  • Мнения: 1 862
Аз доколкото разбрах Захариева е собственик на лаборатория за ин витро, която се намира на територията на болницата.

# 51
  • Мнения: 4 307
Генадиева как го държи професора. Доста менторски му говори. "Не оставят хората си, бе Иване!"
... аз, класи над другите е като игра  Peace. А Биляна и Сашо визуално хич не си подхождат, нейната глава е двойно по-голяма от неговата, когато се целуват само това ми се набива в очи...

Като гледам не му пречи. Grinning

# 52
  • Мнения: 31 283
Много постна беше последната серия. Дано довечера има някакво раздвижване.
Така е.

# 53
  • София
  • Мнения: 19 306
Наистина Биляна е над средния ръст и въобще осанка, докато Сашо е дребосък. И пиарката му е висока, но поне е с по-фина структура.

Е, Генадиева как да говори на мъжа си? "Мило" ли да му вика?
А той не е ли за пенсия, според фабулата би трябвало да гони 70. Нали 10 години беше чакал детето?

Калин е нелогичен - всъщност предупреди Биляна, че е видял смс-а. Ако искаш да разбереш нещо - трай и се ослушвай, но той май не иска. А и тя трябваше да се направи на неразбрала или да го подкара защо й пипа телефона.

# 54
  • Мнения: 14 125
Тази заглавна снимка все ми се набива в очите. Калин е като пандизчия и то рецидивист, а Сашето с тази буйна отстрани, но оредяваща отгоре коса... Rolling Eyes Няма ли хубави артисти, един поне да бяха сложили. Crossing Arms

Cuckoo , сериалът ни представя и как ще изглеждаме с новата пенсионна реформа, работещи до поне 75. Mr. Green

# 55
  • Мнения: 68 950


Cuckoo , сериалът ни представя и как ще изглеждаме с новата пенсионна реформа, работещи до поне 75. Mr. Green

 Joy Joy Яко...

# 56
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 293
Аз пък се чудя като толкова се опитват да сближат Василев и Генадиев - младши, не са ли се питали кой кога е роден (или я Биляна да е питала или пък Наталия) и да се установи, че са на една дата.

# 57
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 412
А Биляна и Сашо визуално хич не си подхождат, нейната глава е двойно по-голяма от неговата, когато се целуват само това ми се набива в очи...
Аха, точно. Крайно неподходяща актриса са избрали - и в семейството си е някак не на място, и до Василев не стои добре.  Peace

# 58
  • Мнения: 2 590
Аз искам да питам кой е актьорът, който изигра професора на млади години?
По-симпатичен беше и щеше да е по-добре той да играе д-р Василев, но това си е моето скромно мнение!

# 59
  • Мнения: 68 950
Те са двама братя..този който игра сина и един друг-брат му. Не помня как се казваше, но игра и в Стъклен дом..

Общи условия

Активация на акаунт