Balea, Alverde, Catrice, Essence - 25 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 107 476
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 969
Днес мернах новите червила на Флормар в Лили и само дето не припаднах  Mr. Green от всичките цветова само един става за мен, другите ми идват много червени/розови/тъмни.

Ми аз пък точно червени, розови и тъмни нося. Отиват ми и от това, което забелязвам, последните 2 години се търсят и купуват само подобни по-интересни цветове. Затова и марките лансират такива. Laughing
Мина модата на шоколадовокафевите и супер бледите нюдове. Blush

# 61
  • Мнения: 17 542
За червила не ме интересува модата. Придържам се към цветовете, които ми отиват. С червена коса съм и цвете, които стоят добре на такава коса, не са много. И слава Богу де, щото и без това прекалявам с бройките, то пък, ако намирах, че повече цветове ми стоят добре, щях да джапам в червило... ooooh!  Crazy Joy

# 62
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 033
Момичета, използвали ли сте крем за лице на Микса? Какви са ви впечатленията? Интересувам се  също за отзиви от палитрите на Makeup Revolution.

Ползвала съм този преди доста време и за цената си беше прилятен.

# 63
  • Мнения: 650
Някой беше споменал за телесен молив за еодната линия, но не се сещам на коя марка беше

# 64
# 65
  • Мнения: 545
Искам да си купя палитра сенки защото вече нямам никакви . Коя марка препоръчвате? Гледам палитрите на essence дали някой ги е пробвал и дали са добри?

# 66
  • Мнения: 1 576
Ползвала съм този преди доста време и за цената си беше прилятен.

Аз също го ползвам в момента като основа за грим. Ползвам го всеки ден, като ми е от около 2 месеца и е към края си. Предпочитам кремове в тубичка или с помпичка. Имам чувството, че бързо свърши.

# 67
  • Мнения: 156
Някой беше споменал за телесен молив за еодната линия, но не се сещам на коя марка беше

Хубав молив за телесната линия е на Rimmel Scandaleyes, на Catrice е много твърд и не се забелязва.

# 68
  • София
  • Мнения: 25 077
Разгледах червилата на Флормар. Има много хубави цветове. За мен едно червило е хубаво, когато го нанесеш да не се "разлива", че гледката е ужасна.

# 69
  • Мнения: 938
Търся си хубави сенки за опушен грим...тези на Essence - Smokey eyes set (smokey night) дали са добри?

# 70
  • Мнения: 2 631
Днес мернах новите червила на Флормар в Лили и само дето не припаднах  Mr. Green от всичките цветова само един става за мен, другите ми идват много червени/розови/тъмни.

Ми аз пък точно червени, розови и тъмни нося. Отиват ми и от това, което забелязвам, последните 2 години се търсят и купуват само подобни по-интересни цветове. Затова и марките лансират такива. Laughing
Мина модата на шоколадовокафевите и супер бледите нюдове. Blush


Всъщност ме кефят като цветове, но в повечето случаи не мога да се възприема с тях. Много искам да се сдобия с червило в малинен цвят, но не се решавам все още. Иначе нося класическо червено, цикламено и бордо. Бледите нюдове не са ми особено любими. Имам един-два, но много рядко ги нося.

# 71
  • Хасково
  • Мнения: 614
Искам да си купя палитра сенки защото вече нямам никакви . Коя марка препоръчвате? Гледам палитрите на essence дали някой ги е пробвал и дали са добри?

Имам две палитри на Essence , хубави пигментирани цветове но са много прашливи ... Sad Иначе за парите си са ок....

# 72
  • Мнения: 843
Искам да си купя палитра сенки защото вече нямам никакви . Коя марка препоръчвате? Гледам палитрите на essence дали някой ги е пробвал и дали са добри?

Имам две палитри на Essence , хубави пигментирани цветове но са много прашливи ... Sad Иначе за парите си са ок....
И аз имам една палитра, много лесно се нанася, но ако носиш лещи е абсурд с тия сенки. Веднага започват да дразнят очите.

# 73
  • Мнения: 17 542
Имам две палитри на Есенс + куп единични сенки, с лещи съм и нищо ми няма като слагам от тези сенки. Дори слагам лещите и тогава се гримирам. Винаги слагам база под сенките. Сенки като сенки. Нито по-прекрасни от други, нито по-лоши от други в този ценови клас. За парите си биват.

# 74
  • Мнения: 7 916
Аз имам четворка и единичка, само от 4ката ми люти на очите  Thinking За мен не са така добре пигментирани, както тези на Catrice например.

Общи условия

Активация на акаунт