Balea, Alverde, Catrice, Essence - 25 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 107 476
  • 752
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 10 856
Хм ... а каква му е консистенцията? Вместо серум?

# 91
  • Мнения: 17 542
Крем си е, но не е толкова мазен, колкото си представяш според описанието. Попива бързо и лесно, и не оставя мазни следи. Основно заради алергичната си реактивност го взех, оказа се добър за мен. Но и тук същото като при кремовете на Mixa, за които споменах днес Rolling Eyes уж 75 мл. от около седмица го ползвам, ми той е наполовината вече!

# 92
  • София
  • Мнения: 10 856
Благодаря ти,  Бижу  Heart Eyes

# 93
  • Варна
  • Мнения: 5 926
Доколкото съм чела отзиви в блогове за този тип четки, всички пишат, че в началото са ползвали уреда си ежедневно, но постепенно това довело до пресушаване на кожата и съответно - разредили. Мисля, че най-често се споменаваше два - три пъти в седмица, но предполагам всеки си установява собствени правила.

# 94
  • София
  • Мнения: 10 856
Така го чувствам и аз, да.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Бижу, благодаря за новата тема  bouquet

При почистващите средства за лице, моите фаворити са:
Скрит текст:
http://collagena.eu/bg/home/33-pochistvast-losion.html - на Колагена /моите са в кръгла туба. Използвам от години и не оставам без него. Почиства с лекота от спирала до корейски ББ крем. Съдържа хидролизиран колаген, натурална розова вода и Витамини А, Е и F и влияе много благотворно на кожата. НЕ изсушава - напротив напоява  Heart Eyes
Фаворит от измиващите сега ми е този http://www.refan.bg/catalog/product/komplekt.1030гел на Рефан - разкошен ми е  Heart Eyes /доволна съм много от цялата серия, но сега тествам охлювения/
Четка - Корейската Поблинг http://www.ebay.co.uk/itm/HABALAN-Pobling-Premium-Pore-Sonic-Cle … d_S1LX6WB1GI-nbsw/има доста китайски имитации - нямам идея дали са добри/. Поръчах и за дъщерите си. Тогава ги намерих намалени, около 10 Лири бяха. Страхотни, използваме ги една година - препоръчвам с 2 ръце  Heart Eyes

# 96
# 97
  • Мнения: 2 979

Сенките много ми харесаха тук, но естествено няма да я има в БГ:
http://chicprofile.com/essence-lights-of-orient-summer-2016-collection


Тази колекция в сайта на Есенс е отбелязана в продажба от април. Така че, би трябвало да дойде при нас. И мен тя ме привлече. Дано е хубава и като качество.

# 98
  • вкъщи
  • Мнения: 2 691
Здравейте мацки!
Интересува ме базата за грим на Катрис-матиращата и бейби скин на мейбълин. Някой ползвал ли ги е? Наистина ли прикриват порите и матират за дълго време? Омръзна ми да давам пари за безполезни продукти, шкафа вече е препълнен, а ми трябва нещо наистина действащо...
Благодаря предварително.

# 99
  • София
  • Мнения: 25 078
От новите колекции на Есенс много харесах: Orient Summer
Някои неща от Essence Wake Up, Spring!:

От Катрис само някои неща от Zensibility Spring 2016 и Denim Divine Summer 2016

# 100
  • Мнения: 37 256
Доколкото съм чела отзиви в блогове за този тип четки, всички пишат, че в началото са ползвали уреда си ежедневно, но постепенно това довело до пресушаване на кожата и съответно - разредили. Мисля, че най-често се споменаваше два - три пъти в седмица, но предполагам всеки си установява собствени правила.

точно така - четката на практика замества едно сериозно ексфолиране
аз в началото я ползвах на бързи обороти, сега предпочитам по-бавните, по-щадящи са

# 101
  • Мнения: 21 113
Скрит текст:

Сенките много ми харесаха тук, но естествено няма да я има в БГ:
http://chicprofile.com/essence-lights-of-orient-summer-2016-collection


Тази колекция в сайта на Есенс е отбелязана в продажба от април. Така че, би трябвало да дойде при нас. И мен тя ме привлече. Дано е хубава и като качество.
О, вярно, то си пише, много се радвам.  Grinning
Дано да са по-пигментирани сенките, че обикновено не са много хвалени в тази насока.

# 102
  • Мнения: 545
Здравейте мацки!
Интересува ме базата за грим на Катрис-матиращата .

Ползвала съм и продължавам да ползвам матиращата основа за лице на Катрис и съм доволна. Супер леко се маже по лицето и считам че грима ми издържа и изглежда по-добре  така .

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 29 124
Колекции на Есенс и Катрис за 2016:
Сенките много ми харесаха тук, но естествено няма да я има в БГ:
http://chicprofile.com/essence-lights-of-orient-summer-2016-collection
http://chicprofile.com/catrice-bold-softness-spring-2016-collection
Уникални цветове. Обожавам такива. Ако ги пуснат в БГ май ще се купуват  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 433
Днес бях в Лили - още ги няма. Ще проверявам, защото ми станаха интересни новите колекции.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт