Balea, Alverde, Catrice, Essence - 25 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 107 476
  • 752
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 17 542
Обяснявам
Скрит текст:
Т.е. ползва се на място в магазина.

# 256
  • Мнения: 1 256
Обяснявам
Скрит текст:
Т.е. ползва се на място в магазина.
Благодаря. Разбрах Hug

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 12 968
Момичета,вчера ходих до ДМ и си взех няколко червила-две на Есенс и едно на Мейбълин.Заради намалението тези на Мейбълин са дори по-евтини от Есенс.До сега не бях пробвала червило на Есенс,просто цветовете ми харесаха,но и като усещане върху устните са прекрасни,много меки,приятни и действат като балсам,много омекотяват устните.Стават ми любими наред с тези на Ейвън и Катрис.
Взех и една база за сенки на Есенс,но още не съм я пробвала.И още един фдт на Лореал взех,хубав е,ако не издържа в жегите тогава ще взема на Ревлон.
Толкова бях очарована от червилата,че забравих за рол он.Много съм отнесена.

# 258
  • Мнения: 2 742
Препоръчайте ми хубав рол он, моля ви! Ползвам предимно Рексона, но е много силен ароматът му и ми се е случвало, след изпиране на някои фини блузи още да се усеща. Основният ми проблем обаче са белите петна, задължени сме на работа да ходим с черни ризи и положението е трагично наистина. Използвала съм Гарниер, Фа, Нивеа, Дав... и нито един не е на нивото на Рексона, но тези петна ми съсипват блузите. Какво ви е мнението за Балеа или някоя друга марка?

# 259
  • Мнения: X
Лейди спийд стик, няма мирис, прозрачен е, много дълготраен.

# 260
  • Мнения: X
 И аз вчера си купих червило Rimmel 150-просто страхотно.....Май днес ще взема още едно.....

# 261
  • Мнения: 7 916
Аз ще пробвам Lady speed stick. Принципно съм доволна от "работата" на Dove Dead sea minerals, но понякога не михаресва, че миризмата ми се смесва с тази на парфюма.

# 262
  • Мнения: 2 742
Благодаря, ползвала съм го отдавна. Ще го пробвам отново, сигурно има разлика от времето, когато го ползвах. Дав ми е последната алтернатива. Simple Smile

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 809
Препоръчайте ми хубав рол он, моля ви! Ползвам предимно Рексона, но е много силен ароматът му и ми се е случвало, след изпиране на някои фини блузи още да се усеща. Основният ми проблем обаче са белите петна, задължени сме на работа да ходим с черни ризи и положението е трагично наистина. Използвала съм Гарниер, Фа, Нивеа, Дав... и нито един не е на нивото на Рексона, но тези петна ми съсипват блузите. Какво ви е мнението за Балеа или някоя друга марка?
Аз използвам само NOXZEMA ROLL ON CLASSIC, има го и с други аромати, но този най-много си харесвам Simple Smile В Бг го няма, взимам си го от Гърция, на цена е между 3.50-6 евро, като най-евтин е в малките магазини за хранителни стоки  Peace

# 264
# 265
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Лейди спийд стик, няма мирис, прозрачен е, много дълготраен.
+ 1.  Peace

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 809
Да, и е на добра цена, но точно класик го няма Simple Smile Дори и в най-големите жеги, вечерта си миришеш на него! Дискретен аромат, ползвам го от 2002г, като една опаковка ми стига поне за половин година Simple Smile

# 267
  • Мнения: 2 742
Благодаря за линка, разглеждам го в момента, но и аз не го откривам... но ще пробвам някой Лейди спийт стик, наистина отдавна съм го ползвала и нямам спомен как беше Simple Smile  (Извинете, че поста с рол он-а не е точно по темата с марките на ДМ и Лили )

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 12 968
И аз вчера си купих червило Rimmel 150-просто страхотно.....Май днес ще взема още едно.....

Много е красиво,но не е точно моят цвят,аз си вземам по-кафеви нюдчета.Все пак на каква цена са червилата на Римел?

# 269
  • Мнения: X
Цената на червилата на Римел е 7,59лв.Има богат избор от цветове.

Общи условия

Активация на акаунт