Balea, Alverde, Catrice, Essence - 25 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 107 476
  • 752
  •   1
Отговори
# 315
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
Ще са за 4 дни сигурно  Laughing

# 316
  • Варна
  • Мнения: 1 171
Аз си заплюх само светлия бронзър / някъде видях и една зелена четка за очна линия/ , другото ще го оставя за Вас.

# 317
  • При децата ми
  • Мнения: 7 959
Относно очилата, мога да дам съвсем пресен отзив и аз: В събота излизахме с дъщеря ми /почти на 7 г./ и и купих слънчеви очила за 8,79 лв. от ДМ. По-скъпи детски очила нямаше там в момента. Даже, асортимента беше доста беден. Удобни са и и харесват. Дано да изкара лятото с тях.

Последна редакция: вт, 19 апр 2016, 16:55 от Hrispa76

# 318
  • Deutschland
  • Мнения: 8 438
Аз си заплюх само светлия бронзър / някъде видях и една зелена четка за очна линия/ , другото ще го оставя за Вас.

Този ли бронзър, дето на кутията пише Светлините на Ориента? Сподели мнение, когато го купиш, моля

# 319
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 150
Аз си заплюх само светлия бронзър / някъде видях и една зелена четка за очна линия/ , другото ще го оставя за Вас.

Този ли бронзър, дето на кутията пише Светлините на Ориента? Сподели мнение, когато го купиш, моля

Тя говори за бронзъра от Ориенталската серия, която се коментира предната страница и която все още не е налична в магазините.

Утре в Лили:
CРЯДА, 20.04.2016.
ШОК ЦЕНА
-20%
ПРОДУКТИ ЗА ДЕПИЛАЦИЯ И СРЕЩУ ЦЕЛУЛИТ

# 320
  • Мнения: 4 344
В Бг страницата на Essence преди малко обявиха "Блясъкът на Ориента-още няколко дни"
Вчера ми отговориха: Здравейте, очакваме да потвърдят листване. Може би до 10 дни.

Няколко дни = 10 дни  Laughing А в сайта е обявено, че са в продажба от 04.2016 до 05.2016  Laughing

Днес във Фейсбук страницата са пуснали снимки на червилата от колекцията, харесаха ми цветовете. Като коментар пак са писали до няколко дни...

# 321
  • Мнения: 21 113
Дано поне заредят достатъчно, че като гледам, доста хора и се точим на колекцията Laughing

# 322
  • Варна
  • Мнения: 1 171


За този става въпрос.Мисля,че на бялата ми кожа ще е идеален.Ще пиша като го взема.

Видео с колекцията

https://m.youtube.com/watch?v=LDzvmxHnaGc

# 323
  • Deutschland
  • Мнения: 8 438


За този става въпрос.Мисля,че на бялата ми кожа ще е идеален.Ще пиша като го взема.

Видео с колекцията

https://m.youtube.com/watch?v=LDzvmxHnaGc

Точно този имах в предвид и аз  Peace

# 324
  • Мнения: 3 794
Здравейте!

Искам да питам дали имате от точките на Lilly?
Аз си купих с моите четката за почистване на лице на Remington, но се замислям и за системата за епилация.
Та, ако имате ненужни точки, бихте ли ми услужили  Praynig ? Просто няма начин да ги събера в оставащия срок...

# 325
  • Мнения: 17 542
Ще ти я продадат и без точки! Peace

# 326
  • Мнения: 3 794
Ще ти я продадат и без точки! Peace

Наистина ли ?
Аз каквато съм притеснителна, няма да знам как да питам  ooooh! Ще се пробвам в The mall  Crazy

# 327
  • Мнения: 17 542
Ами аз и двете четки ги купих с 4 точки Crazy В The Mall точно малко ме съмнява, че там са по-важни девойките Laughing аз купих четките от кварталното Лили. Blush

# 328
  • София
  • Мнения: 11 336
И аз имам очила от ДМ, страшно удобни и здрави излязоха, седят в колата и карам с тях. Съвсем в ред са си  Peace Детските също.

А пък днес какво си открих в близкия ДМ... направо  Shocked Ще ви издам: двойник или съвсем достоен заместник на контуриращата ми пудра (не контурирам с бронзираща, с бронзър затоплям лицето, но за контур ползвам студено, пепеливо кафяво и то такова, което да не тъмнее прекалено на светлата ми кожа) Kevyn Aucoin Scuplting Powder
 а именно:

Catrice Contouring Palette, 010 Аshy Radiance:


Не знам от кога е продукта, но е суууупер! не само като цвят, но и като качество  Heart Eyes
И струва само 4,45 euro  Peace

Това определено ще го погледна и аз контурирам със студено кафяво.

# 329
  • Мнения: 156
Момичета, на Есенс или Катрис препоръчвахте очната линия ? Мерси предварително Simple Smile
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт