Airbnb?

  • 77 729
  • 613
  •   1
Отговори
# 375
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Кодове има не само за нова регистрация. Има отстъпки за над определена сума, изпращах и ако добавиш служебния си мейл, и разни други варианти съм срещала.. Потърсете в интернет . а отделно има и за проложението...

къде са тези отстъпки? На имейл ли ми ги изпращат кодовете или в профила някъде? Доста пъти съм резервирала и за първи път чувам.

# 376
  • EU
  • Мнения: 164
Потърсете в интернет Airbnb code coupon discount  а може и на други езици френски немски руски и т. Н  Wink

# 377
  • What are you laughing at?
  • Мнения: 337
Здравейте мили хора, имам резервация през airbnb за 15.07.19г. до 31.07.19г. но ми се налага да издърпам датите с три дни напред от 12.07.19- 28.07.19г. дали някой знае, как става това с hosta ли да се свържа на личен mail или има опция през airbnb да стане това?
Благодаря

# 378
  • Мнения: 964
В приложението има възможност за промяна на датите, ако са свободни.

# 379
  • What are you laughing at?
  • Мнения: 337
В приложението има възможност за промяна на датите, ако са свободни.

Благодаря.Flowers Hibiscus

# 380
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Аз бих се свързала първо с наемодателя.
На резервацията като дръпнеш надолу има под коментарите има информация за наемодателя и бутон contact host и в мобилното приложение и на сайта в настолната версия.

# 381
  • София
  • Мнения: 1 841
Здравейте мили хора, имам резервация през airbnb за 15.07.19г. до 31.07.19г. но ми се налага да издърпам датите с три дни напред от 12.07.19- 28.07.19г. дали някой знае, как става това с hosta ли да се свържа на личен mail или има опция през airbnb да стане това?
Благодаря
Има два отговора на въпроса ти, които  са  верни, само малки доуточнения да направя Simple Smile.
Имаш два варианта.
Първият, който Нощен ястреб е предложила.
Тоест да позвъниш директно на хоста /вече му имаш телефона и връзка с него след като си направила резервация/ да му обясниш защо и по какви причини искаш промяната на датите и да говориш с него сам да оправи датите в календара, тоест да блокира предишните три дни, които ще ползвате с новата резервация. Само преди седмица направих така с хоста на моя резервация, като преместих датите с една назад, още преди да свърша разговора с него той беше вече отбелязал датата в календара като заета Simple Smile
Така ще си спестиш евентуална разлика в цената, ако има такава предвид факта, че хостовете постоянно менят цените според натовареността на помещенията си.
Но пък ако имаш някакви оплаквания от него в деня на настаняване от АирБнб ще разберат, че си позаобиколила малко системата, което няма да е болка за умиране, те са си взели вече таксите, които им дължиш и не си ги ощетила.
Тогава остава вторият вариант, който Неди Иванов вече е написал. Влизаш в резервацията си и променяш датите на резервацията ако са свободни тези, които искаш. В повечето случаи, когато се е налагало да го правя цената се е оказвала различна и се е налагало да доплащам и никога обратния вариант Simple Smile.

# 382
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Аз се свързвам с hotsа, не за да заобикалям системата, а за да го уведомя и да го попитам дали има проблем, за него. След това сама си променям датите и ако има да се доплаща, си доплащам.
Между другото и на мен не ми се е случвал вариант, в който да ми връщат пари, при промяна на датите Grinning

# 383
  • What are you laughing at?
  • Мнения: 337
Благодаря от сърце на всички за включването, ще се свържа с hosta, да уточним нещата.
Хубав ден

# 384
  • Мнения: 31
Здравейте, днес  резервирах чрез airbnb. Има ли възможност и право собственика да анулира резервацията в даден момент.

# 385
  • Мнения: 11 088
Има. Но ако отменя повече от 1 резервация годишно, има санкции за него, така че няма основание да го прави без сериозна причина.

# 386
  • Мнения: 123
Поканих моя мъж, регистрира се, резервира и код за отстъпка не видях да има.

# 387
  • София
  • Мнения: 13 149
Поканих моя мъж, регистрира се, резервира и код за отстъпка не видях да има.

Имаше нещо, че хваща IP-тата.  Sad  Става само веднъж от един IP адрес.

# 388
  • Мнения: 91
Знаете ли дали е възможно да резервирам с дебитна карта  Visa Electron  или само с кредитна ?

# 389
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Ако можете да плащате по интернет, значи може. Плщала съм и с кредитна и с виртуална към дебитна.

Общи условия

Активация на акаунт