Airbnb?

  • 77 946
  • 619
  •   2
Отговори
# 390
  • Мнения: 123

Тaня67, IP-тата са различни.

# 391
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Ти имаш ли вече реализиран престой през твоя акаунт?

# 392
  • София
  • Мнения: 39 787
Знаете ли дали е възможно да резервирам с дебитна карта  Visa Electron  или само с кредитна ?

Моята е дебитна Visa Electron и съм плащала няколко пъти. Няма проблем.

# 393
  • Мнения: 123

Mooimeiske , да имам !

# 394
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Хм...аз съм правила акаувт на мъжа по моя покана...сработи, хем айпито беше същото. И намалинието се отразяваше автоматично. Но да не би нощувката да е под задължителната сума, която не помня колко беше.?? Ако има неизползвано намаление, в профила му трябва да се вижда...

# 395
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Ако им а друга отстъпка, като седмична например, не се взема от акаунта и тя си остава налична. Трябва да я има в профила.

# 396
  • Мнения: 123
Сумата е 485 лв, без седмична отстъпка.
 Направих моят акаунт преди 2 години, тогава поканих и него . Досега само аз съм резервирала.

# 397
  • Русе
  • Мнения: 2 153
А, като направихте акаунта на мъжа си отстъпка имаше ли?
Да не би да е изтекла давността? Мисля, че беше една година от получаване на бонуса срока за използване. След това изгаря. Вижте в неговия профил дали не е изтекла.

# 398
  • Мнения: 123
Значи е изтекла. Преди 2 години пратих поканата.Simple Smile

# 399
  • Мнения: 15
Здравейте, за първи път ползвам приложението и се чудя, т.к пътувам служебно издава ли се фактура, която после може да ми се осребри от фирмата?

# 400
  • Мнения: 261
Здравейте.Имам няколко въпроса към запознатите с този сайт Airbnb.
Местим се от една немски говоряща страна в Германия.Търсихме жилище под наем и с нас се свърза през имейл жена която има ваканционен апартамент.Тя е съгласна да го отдаде дългосрочно на нас,тя е в Испания(подписала е договор да работи там 10години). Жилището го видяхме на снимки които тя изпрати след наше поискване.Та иска ние да преведем сумата ( един наем+ два предплата) на фирмата Аirbnb,но нито сметка е дала нито ни е обяснено ключ кой ще ни даде.Притесняваме се,че ще преведем една сериозна сума а няма да имаме нищо насреща.А за да се регистрираме като постоянно живеещи там ще ни трябва договор за наем.Ако някой има идея как се процедира в този случай ще помоля да ни насочи.
Само ще добавя ,че сега се регистрирахме в сайта и сме неориентирани,но ще потърся жилището в офертите,имам и адреса му.

# 401
  • Germany
  • Мнения: 2 012
Здравейте.Имам няколко въпроса към запознатите с този сайт Airbnb.
Местим се от една немски говоряща страна в Германия.Търсихме жилище под наем и с нас се свърза през имейл жена която има ваканционен апартамент.Тя е съгласна да го отдаде дългосрочно на нас,тя е в Испания(подписала е договор да работи там 10години). Жилището го видяхме на снимки които тя изпрати след наше поискване.Та иска ние да преведем сумата ( един наем+ два предплата) на фирмата Аirbnb,но нито сметка е дала нито ни е обяснено ключ кой ще ни даде.Притесняваме се,че ще преведем една сериозна сума а няма да имаме нищо насреща.А за да се регистрираме като постоянно живеещи там ще ни трябва договор за наем.Ако някой има идея как се процедира в този случай ще помоля да ни насочи.
Само ще добавя ,че сега се регистрирахме в сайта и сме неориентирани,но ще потърся жилището в офертите,имам и адреса му.
Внимавайте, това е често срещана измама в Германия! Пълно е с такива обяви, най-често на английски. Собственика уж живее в чужбина, иска предварително наем и кауцион. Не казвам, че случаят е такъв, но внимавайте.

# 402
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Аз не бих рискувала с превод на голяма сума, хеле пък, ако не съм видяла лично жилището. А освен договора за наем, нашата хазяйка трябваше да попълни и подпише още някакъв документ, за да си направим адресната регистрация.

# 403
  • София
  • Мнения: 973
Ако плащането става през Airbnb как става измамата? Нали реално тя ще получи парите 2-3 дена след евентуалното настаняване, като в този период, ако има някакяи несъответсвия с офертата пишеш на Airbnb.

# 404
  • Мнения: 261
Ако плащането става през Airbnb как става измамата? Нали реално тя ще получи парите 2-3 дена след евентуалното настаняване, като в този период, ако има някакяи несъответсвия с офертата пишеш на Airbnb.
Да,жената така написа в последния имейл - имаме 3 дни след нанасянето да се откажем ако нещо не  ни допада.И парите ще ни бъдат върнати от Аirbnb.

Общи условия

Активация на акаунт