Февруарчетата се родиха и света ни промениха 1

  • 32 843
  • 664
  •   1
Отговори
# 660
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Започнахме пак с кашичките ,за сега няма колики,но сме много назад,ако някоя мама има схема за бързо захранване,нека ми пише на лични,мерси :*

Ако детето ти е здраво и съответно не се налага по някаква здравословна причина да се въвеждат определи храни-не виждам никакво основание за бързане  Peace (във всички случаи има много рискове от ударното въвеждане на нови и нови храни/продукти ...) Аз за никъде примерно не бързам ,следвам си ритъма на малката и хич не обръщам внимание на педиатърката ни... че ако я слушах нея още мин.месе щях да съм дала попара, риба и овесена вода  ooooh!

# 661
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
И слънца мои... на 45 страница сте Simple Smile  Hug

НОВАТА ТЕМА :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=938850.new#new

# 662
  • Стара Загора / Пловдив
  • Мнения: 99
Започнахме пак с кашичките ,за сега няма колики,но сме много назад,ако някоя мама има схема за бързо захранване,нека ми пише на лични,мерси :*

Ако детето ти е здраво и съответно не се налага по някаква здравословна причина да се въвеждат определи храни-не виждам никакво основание за бързане  Peace (във всички случаи има много рискове от ударното въвеждане на нови и нови храни/продукти ...) Аз за никъде примерно не бързам ,следвам си ритъма на малката и хич не обръщам внимание на педиатърката ни... че ако я слушах нея още мин.месе щях да съм дала попара, риба и овесена вода  ooooh!

Много благодаря,просто се чудех дали не сме много назад.
Geri80,как сте ?

# 663
  • Мнения: 752
Започнахме пак с кашичките ,за сега няма колики,но сме много назад,ако някоя мама има схема за бързо захранване,нека ми пише на лични,мерси :*

Ако детето ти е здраво и съответно не се налага по някаква здравословна причина да се въвеждат определи храни-не виждам никакво основание за бързане  Peace (във всички случаи има много рискове от ударното въвеждане на нови и нови храни/продукти ...) Аз за никъде примерно не бързам ,следвам си ритъма на малката и хич не обръщам внимание на педиатърката ни... че ако я слушах нея още мин.месе щях да съм дала попара, риба и овесена вода  ooooh!

Много благодаря,просто се чудех дали не сме много назад.
Geri80,как сте ?
Според мен това, че детето има колики означава , че не бива да бързаш, явно коремчето не е готово за големи количества и различни храни. Няма закъде да се бърза, цял живот ще яде такава храна. Важното е да се чувства добре, да не развие гастрити, пък ако ще и 3 ннеща да яде Simple Smile така мисля аз де Simple Smile успех

# 664
  • Мнения: 493
Здравейте от мен пак. Аз имам два проблема... Нашата Ани в последните две денонощия спа общо 12 часа - ден+нощ общо.  Не мога да схвана каква е причината.  Преди това пак сме имали така безсънна нощ и избиха 2 зъба наведнъж.  А сега няма помен от появата на зъб.  Мажа с някакъв гел,  чесалки употребяваме и тя не спи,  и не спи.
И друго за захранването - шипки и сини сливи мога ли давам вече? И дайте идея за някоя друга каша от елда,  ориз и банан?
Благодаря предварително.
Лек ден

Общи условия

Активация на акаунт