Въпрос за обеци

  • 13 191
  • 166
  •   1
Отговори
# 150
  • У дома
  • Мнения: 4 203
iva81n, ти май не си ме разбрала. Както и други са ти написали, това са расови различния, никой не говори за расисти. Най-малко пък съм искала да блесна с каквото и да било. Влезнах в темата, поради факта, че имам дъщеря на 1г и 10м, която от около 2-3 седмици е решила че иска обеци. Явно повлияна от това, че аз нося обеци. Нито осъждам хората, които са решили, че обезателно трябва да надупчат ушите на детето, ни най-малко пък съм расистка ooooh! Защо не четете бе хора, какви глупости пишете и ме вкарвате във филма Crazy Именно, че  "Всички бебета и деца са красиви, независимо от расата ", смятат повечето които пишат в тази тема, а не да сложиш на бебе на 6 или 7 месеца обеци, за да е красиво и да се прехласват бабите и съседите ooooh! ooooh! ooooh!

# 151
  • София
  • Мнения: 12 374
Авторката може да пита за детето на приятелка или роднина. Прекалено извратено ми идва да пита за неродена мома.
Ти пък. Някои с неродени още деца обсъждат усилено детски градини и училища, кво остава за едни обеци.

И аз не съм се сблъсквала с нея, Месечинка. Какви ги е надробила  Laughing

# 152
  • Мнения: 320
Изказването изглежда,като че видиш ли цял свят трябва да взима пример от норвежчетата!Въпросната дама се чуди как хората се гаврят с децата си и решават вместо тях да им сложат обеци,а нейната която иска ,,буци,,,решава вместо нея,че няма да и сложи Laughing
Повечето коментари тук изобщо не заслужават внимание,смешни са Laughing

# 153
  • София
  • Мнения: 23 120
Изказването изглежда,като че видиш ли цял свят трябва да взима пример от норвежчетата!Въпросната дама се чуди как хората се гаврят с децата си и решават вместо тях да им сложат обеци,а нейната която иска ,,буци,,,решава вместо нея,че няма да и сложи Laughing
Чист расизъм си е, да.  Grinning

# 154
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Тогава какво правиш тук, че и ги четеш newsm78 Опитах се да ти отговоря, казах как е тук, не че така трябва да бъде, има нещо сбъркано при теб или търсиш поле за изява.
Нито засягам някой, нито налагам мнение, моето дете не мисля, че  е достатъчно осъзнато на тази възраст, дори играчките и омръзват след като излезнем от магазина, а преди това я е искала. Според теб нормално ли е да и пробия ушите, просто защото на тази възраст е казала, че иска нещо, аз имам и татуировка, утре ако иска да ида и да е татуирам ooooh! тепърва ще се учи да се облича сама. Не, не, мисля, че засега, тя не е осъзната какво иска Peace
Тонка, виж как ме разкриха а Simple Smile Скритата расистка, искаща да блесне.

# 155
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Извинявай, ама ако едногодишното ти поиска цигарка ще му палнеш ли, щото нямаш право да решаваш вместо него? Едно е да не разрешиш нещо, което от гледна точка на житейския ти опит считаш за нередно, друго е заради собствения си каприз и чувство за естетика или квото е там да ДУПЧИШ уши. Ако не схващаш разликата... жалко.
Таис,
не съм я чела в подробности, попадала съм на теми в Искам бебе, в които пише и си правя съответните изводи. Ама няма да се учудя ако скоро пусне тема за захранване или детски градини.

# 156
  • София
  • Мнения: 28 832
Дами много сте забавни, искрено ме развеселихте Hug bouquet масово обаче мнението Ви се дублира с моето. Дъщеря ми е на 1г и 10м, от няколко седмици е решила че иска "бУци" (обеци), е няма да стане номера. Та тя незнае къде се намира и гледката на малко дете, макар и с МАЛКИ обеци ми е гротеска. Тук (Норвегия), нито едно дете от нейната група, че и от по големите групи в детската (до 6 годишна възраст са) нямат обеци. Малко бебе с обеци може да видиш от арабските и индийските етноси, е няма да се изгавря с детето така. Като стане малко по-осъзната с удоволствие ще я заведа да и пробият ушите и ще вземем подходящи обички.
Това дупчене на уши на бебенца и решаване вместо децата, просто не мога да го коментирам ooooh! ooooh! ooooh! На никой няма да му е приятно да правят с тялото му нещо, което не желае, така че дамата пуснала темата, изчакай детенцето (не си споменала на колко е момиченцето) да се осъзнае и я заведи на специалист Peace
За цветовете ме изумихте, моето дете ходи пък в  светло сиво hahaha Joy Добре, че сме къдрокосковци и има коса, та не я бъркат с момче Joy Joy Joy

Егати и расисткото изказване!То и вас да ви срещна ще ми изглеждате гротеска,ама какво!Всички бебета и дечица са сладки и красиви независимо от расата и дали са с обеци или не!Просто ме изумява някой хора до къде стигат в желанието си да ,,блеснат,,!


Расистко?!? Норвежците кога станаха раса?

Предлагам преди да отправяш такива обвинения, да отвориш един тълковен речник.

# 157
  • Мнения: 320
Тогава какво правиш тук, че и ги четеш newsm78 Опитах се да ти отговоря, казах как е тук, не че така трябва да бъде, има нещо сбъркано при теб или търсиш поле за изява.
Нито засягам някой, нито налагам мнение, моето дете не мисля, че  е достатъчно осъзнато на тази възраст, дори играчките и омръзват след като излезнем от магазина, а преди това я е искала. Според теб нормално ли е да и пробия ушите, просто защото на тази възраст е казала, че иска нещо, аз имам и татуировка, утре ако иска да ида и да е татуирам ooooh! тепърва ще се учи да се облича сама. Не, не, мисля, че засега, тя не е осъзната какво иска Peace
Тонка, виж как ме разкриха а Simple Smile Скритата расистка, искаща да блесне.
Не знам кой е ,,сбърканият,,дали аз или тези тук които не спряха със злобните коментари и подигравките,та чак и до,,грозни,, и ,,гротески,,бебета се стигна!Ами на вас ако ви е грозно,на други не им е.Дразнещото е,че точно този факт ви е трудно да приемете.И не изчетох повечето коментари.То до някъде се чете,после виждах сам едно сссссссс

# 158
  • София
  • Мнения: 23 120
И не изчетох повечето коментари.
Ако ги беше изчела, можеше и да вденеш, евентуално.

# 159
  • София
  • Мнения: 6 184
Тц, съмнявам се.
Обаче ме изненадахте, че авторката няма дете. Много належащо ѝ е в такъв случай да си изясни точния момент на забождане на обиците.  Crazy

# 160
  • София
  • Мнения: 4 360
Не, не е възможно такова нещо. Ами ако й се родят момчета. Или ще ражда докато се появи мома (имам такава позната, иска 3 девойки - Вяра, Надежда и Любов. Ама не щеш ли третото се ражда мъж. Четвъртото и то. А, не е да кажеш да има стабилност и доходи... Сега ще чакаме №5

# 161
  • София
  • Мнения: 12 374
Не, не е възможно такова нещо. Ами ако й се родят момчета. Или ще ражда докато се появи мома (имам такава позната, иска 3 девойки - Вяра, Надежда и Любов. Ама не щеш ли третото се ражда мъж. Четвъртото и то. А, не е да кажеш да има стабилност и доходи... Сега ще чакаме №5
Винаги съм била "за" въвеждането на психо тестове преди забременяване, колкото и дистопично да звучи. Като чета за такива куку родители и съвсем се ядосвам, че няма.

# 162
  • София
  • Мнения: 23 120
Ами ако й се родят момчета.
Какво пречи да им се сложат обички?  Grinning
Майтапът настрана, но в градината на дъщеря ми имаше момченце с обица. Майката каза, че му я сложили още преди да навърши годинка.  Crazy

# 163
  • Мнения: 12 677
Моят син по едно време реши, че иска обица - към 5-6 годишен беше. Взех му една на клипс.

# 164
  • Мнения: 832
Мале, мале то за едни обеци каква тема стана, а замисляли ли сте се за обрязването, как невръстни момченца ги ,,кълцат,, без упойка, заради традицията и религията,вместо да ги оставят като пораснат да решат сами дали да го направят.....

Общи условия

Активация на акаунт