Въпрос за обеци

  • 13 236
  • 166
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 427
Когато бях на 5 сама поисках и баба ми ме заведе при селският фелдшер и той ми ги проби-забележете! с игла! Mr. Green
Но не ме боля, а имам много нисък праг на болка.
Ако имах момиченце, също щях да изчакам сама да поиска  Peace
И на мен ми е ужасно бебе с обеци, а пък като им сложат разни гривнички и синджирчета-леле мале  ooooh!
Не ги ли е  страх, че може да се откопчее, да падне , да глътне някоя част  newsm78
А иначе моят също облечен  в синьо, със синя количка (не защото е момче, просто обичам този цвят) пак са го мислели за момиче  Mr. Green

# 136
  • Мнения: 2 515
Умишлено избягвам да купувам розови дрешки на дъщеричката, защото детските не са просто розови, а избождащо очите цикламено или нещо от тоя род.. Също така като видя комбинация от няколко розови дрешки с различни оттенъци се изприщвам. Купувам й предимно синьо, зелено, жълто, оранжево, лилаво. Количката й беше черна (как някоя баба не ме анатемоса, не знам  Joy ) Лятото хваща фантастичен тен и жълтото й седи уникално, завиждам й жестоко   Grinning В бебешкия период доста я бъркаха с момченце и не ми е дремело и за секунда  Simple Smile От година насам косата много порастна, доста е дълга в момента и вече не е "сладкото юначе", а "хубавата госпожичка"  Joy Често ме вижда да си слагам обеци, но не проявява никакъв интерес. Даже ме гледа как си ги правя сама и й е все тая. Аз честно казано рядко съм виждала бебета с обеци, но аз много й не ги зяпам другите деца, не са ми кой знае колко интересни  Laughing
Сега чакам второ бебче и още не знам пола, но знам друго - дрехи почти няма да купувам, каквото и да е Simple Smile

# 137
  • Варна
  • Мнения: 25 345
А иначе моят също облечен  в синьо, със синя количка (не защото е момче, просто обичам този цвят) пак са го мислели за момиче  Mr. Green
Моят също Laughing

# 138
  • Мнения: 832
А иначе моят също облечен  в синьо, със синя количка (не защото е момче, просто обичам този цвят) пак са го мислели за момиче  Mr. Green
Моят също Laughing
Мили мами,мисля,че е време да ,,въведем,, нов комплимент ,,красив като момиче,,  Laughing и да се гордеем,че сме родили таквиз убавци, по-хубави от момите... Laughing Laughing Laughing
п.с. Явно проблема не е в обеците, дали ги има или няма, а във визията на детето...Така ,че няма смисъл от обеци..!!!!

# 139
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Малкия син от новороден та до преди месец го мислеха за момиче( над 2 годишен). Хем не е с дълга коса, първата година количката беше синя, космонафтчето и то, после якето синьо на камиончета, но не и не, ''ауууу, сладурана такава "  Joy  Това да е проблема- да не го бъркали.
Според мен  майките изобщо не се замислят защо слагат обеци-масово се прави, а като е масово такъв е резултатът. Лично  мен не ме засяга, нали не слага никой на сила на моето. То все едно да се ядосвам на някоя майка, че не подстригва бретона на детето, а му влиза в очите ( според мен).
Сега чакам момиченце, като си поиска сама-ще и сложим. Дано само не се откаже след първото ухо  Laughing

# 140
  • Мнения: 604
Сега чакам момиченце, като си поиска сама-ще и сложим. Дано само не се откаже след първото ухо  Laughing
Поради същата причина отлагам макар от време на време да проявява интерес. Още не е толкова силен, че да я заведа. А и нещо ми подсказва, че ще иска да ги маха точно след 5-10 мин.  Rolling Eyes

# 141
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Дами много сте забавни, искрено ме развеселихте Hug bouquet масово обаче мнението Ви се дублира с моето. Дъщеря ми е на 1г и 10м, от няколко седмици е решила че иска "бУци" (обеци), е няма да стане номера. Та тя незнае къде се намира и гледката на малко дете, макар и с МАЛКИ обеци ми е гротеска. Тук (Норвегия), нито едно дете от нейната група, че и от по големите групи в детската (до 6 годишна възраст са) нямат обеци. Малко бебе с обеци може да видиш от арабските и индийските етноси, е няма да се изгавря с детето така. Като стане малко по-осъзната с удоволствие ще я заведа да и пробият ушите и ще вземем подходящи обички.
Това дупчене на уши на бебенца и решаване вместо децата, просто не мога да го коментирам ooooh! ooooh! ooooh! На никой няма да му е приятно да правят с тялото му нещо, което не желае, така че дамата пуснала темата, изчакай детенцето (не си споменала на колко е момиченцето) да се осъзнае и я заведи на специалист Peace
За цветовете ме изумихте, моето дете ходи пък в  светло сиво hahaha Joy Добре, че сме къдрокосковци и има коса, та не я бъркат с момче Joy Joy Joy

# 142
  • Мнения: 9 710
....дамата пуснала темата, изчакай детенцето (не си споменала на колко е момиченцето) да се осъзнае и я заведи на специалист....

Tя все още не е бременна дори...  Rolling Eyes

# 143
  • София
  • Мнения: 12 374
Дами много сте забавни, искрено ме развеселихте Hug bouquet масово обаче мнението Ви се дублира с моето. Дъщеря ми е на 1г и 10м, от няколко седмици е решила че иска "бУци" (обеци), е няма да стане номера. Та тя незнае къде се намира и гледката на малко дете, макар и с МАЛКИ обеци ми е гротеска. Тук (Норвегия), нито едно дете от нейната група, че и от по големите групи в детската (до 6 годишна възраст са) нямат обеци. Малко бебе с обеци може да видиш от арабските и индийските етноси, е няма да се изгавря с детето така. Като стане малко по-осъзната с удоволствие ще я заведа да и пробият ушите и ще вземем подходящи обички.
Това дупчене на уши на бебенца и решаване вместо децата, просто не мога да го коментирам ooooh! ooooh! ooooh! На никой няма да му е приятно да правят с тялото му нещо, което не желае, така че дамата пуснала темата, изчакай детенцето (не си споменала на колко е момиченцето) да се осъзнае и я заведи на специалист Peace
За цветовете ме изумихте, моето дете ходи пък в  светло сиво hahaha Joy Добре, че сме къдрокосковци и има коса, та не я бъркат с момче Joy Joy Joy
Да, за арабите и индийците е въпрос на чест и традиции да се накичат.

# 144
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Ами, щом няма момиченце, защо е пуснала тема ooooh! ooooh! ooooh! Май има много хора без работа Laughing
Таис, значи ти е ясна гледката им hahaha Joy Индийчетата са и с точки на челото ooooh! Хайде тях ги разбираме обичаи, но ние насила да се гаврим с децата си не го разбирам, 21 век сме Hug

# 145
  • sofia
  • Мнения: 3 706
....дамата пуснала темата, изчакай детенцето (не си споменала на колко е момиченцето) да се осъзнае и я заведи на специалист....

Tя все още не е бременна дори...  Rolling Eyes
Ми иска да се подготви! С неща от първа необходимост за бебето. Бодита, ританки и обЕци!

# 146
  • Мнения: 17 546
Всички бебета и дечица са сладки и красиви независимо от расата и дали са с обеци или не!
А това е лицемерно и не е вярно! Не, не всички бебета и дечица са сладки и красиви, и няма нужда да се преструваме, и да говорим така.

# 147
  • Варна
  • Мнения: 25 345
....дамата пуснала темата, изчакай детенцето (не си споменала на колко е момиченцето) да се осъзнае и я заведи на специалист....

Tя все още не е бременна дори...  Rolling Eyes
Тъкмо това щях да напиша.

# 148
  • София
  • Мнения: 23 137
Авторката може да пита за детето на приятелка или роднина. Прекалено извратено ми идва да пита за неродена мома.

# 149
  • Варна
  • Мнения: 25 345
О, не си се сблъсквала с нея, затова ти изглежда странно.

Общи условия

Активация на акаунт