Кой какви сериали гледа? - Тема 15

  • 69 648
  • 768
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 144
Ами да, защо не?
До 60-те чернокожите са се появявали само като слуги или злодеи или за фон, сега са навсякъде.

# 31
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Абе сега факт си е, че гей персонажите ги въведоха в почти всеки сериал.  Peace
Аз пък за друга статистика се чудя-наскоро бях чела някъде, че гейовете в сериалите били повече от лесбийките, а това не ми се струва вярно. Във всеки сериал има по някоя лесбийка, да не говорим, че и цели сериали са направили по темата.
Все си мисля, че ако ги приемахте нормално, нямаше да ви правят толкова впечатление колко са, къде са и как са.

Любимото ми Банши започна. Усещането ми за този сериал е супер странно, никога не съм могла да кажа с какво толкова е различен и защо ми харесва, но съм като пристрастена, когато започне.
Първият епизод ме натъжи доста.  Confused

# 32
  • Мнения: 1 992
Чудех се защо има толкова много отговори в темата, то заради лесбийките било.
Сършиха/свършват ми текущите сериали, ще се оглеждам за нови, евентуално.

# 33
  • Мнения: 4 871
Абе сега факт си е, че гей персонажите ги въведоха в почти всеки сериал.  Peace
Аз пък за друга статистика се чудя-наскоро бях чела някъде, че гейовете в сериалите били повече от лесбийките, а това не ми се струва вярно. Във всеки сериал има по някоя лесбийка, да не говорим, че и цели сериали са направили по темата.
Все си мисля, че ако ги приемахте нормално, нямаше да ви правят толкова впечатление колко са, къде са и как са.
Не съм казала, че абсолютно ги приемам, или пък че категорично не искам да чуя за тях, по-скоро съм някъде по средата. Но и да искаш, няма как са не забележиш гей персонажа Grinning
Пък и след като съм ги гледала всичките сериали основно с гейове/лесбийки май нямам някаква голяма непоносимост към тях.

# 34
  • Мнения: 6 493
Гледам:
Vinyl - чакам с нетърпение всяка серия.
Better Call Saul  - страхотен втори сезон.
Shameless - и този сезон не ме разочароват.
Grimm, The 100, The Big Bang Theory - добро ниво държат.

Чакам  Sense8 и Fear the Walking Dead.
Ааа и още не съм изгледала Banshee.

# 35
  • Мнения: 1 167
Абе то и аз съм някъде по средата, стига да не се преминава границата, а тя е премината отдавна.

Скрит текст:
Твоя ник е на една открита лесбийка, а си и много си пасивно-агресивна по темата, която ти почна, няма как да го подмина. Mr. Green
Милиционерстването нещо като хоби ли ти е?


 Tired Stop

Shameless, този сезон малко ме разочарова. Беше чувствително по-муден от предишните, но въпреки това си го обичам много. Болно ми е, че трябва да чакам до януари месец за новият сезон. Още си пазя последният епизод и търся подходящо време за гледане.

Better Call Saul му се чудя от много време. Причината да не го почвам е заради ВВ и евентуалните паралели, които ще направя, а от там и разочарованието, че не е толкова добър.

Черният списък го започнах заради половината, но не съм очарована. Е, и бг аудиото допринася за това де.  Laughing


# 36
  • София
  • Мнения: 3 581
Чудех се защо има толкова много отговори в темата, то заради лесбийките било.

Ай ся, дискриминираме гейовете така, аз цели две снимки пуснах даже. Crossing Arms

А за летните сериали да си кажа, че въобще не помня какво гледах миналото лято.

# 37
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Понякога ми се иска всички сериали да излязат в отпуска, за да мога да изгледам натрупаното и да започна на чисто Laughing

# 38
  • Мнения: 1 992
Better Call Saul му се чудя от много време. Причината да не го почвам е заради ВВ и евентуалните паралели, които ще направя, а от там и разочарованието, че не е толкова добър.

Точно толкова добър е, но е различен от ББ. Въпреки това има много намигвания към ББ фенове, че и срещи с ББ герои.

Чудех се защо има толкова много отговори в темата, то заради лесбийките било.

Ай ся, дискриминираме гейовете така, аз цели две снимки пуснах даже. Crossing Arms

Ау, сакън! Скюзми.

# 39
  • Мнения: 9 144
Стига секс на ви малко география... хамериканска

# 40
  • Мнения: 631
Здравейте! Благодаря за темата, доста идеи си крада от вас bouquet
В момента следя:
- House of cards - страхотен Кевин Спейси
- Quantico
- The good wife
- The Americans
- The 100 -  newsm78, не зная защо, просто го почнах
- Billions - чакам да се преведат повече серии
- Banshe - предвиден за тази вечер
- Bates motel - също
В очакване съм на:
- Suits
- Devious maids
- Homeland
- The Blacklist
- Poldark - много ми хареса
Следя и El Principe и Velvet, ама голям зор със субтитрите. По тази причина не можах да догледам Graceland и Orange is the new Black. Не че някой ми е длъжен, де. Пусти езици!
Изгледах The Night Manager.
A Place to call home - много хубав, май ще има още един сезон.
На всичкото отгоре се опитвам да следя Откраднат живот по Нова. И съм на трети сезон на       Hart of Dixie - за когато нямам какво друго да гледам Joy
Благодаря, ако ме изчетохте Hug

# 41
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
След като сезоните на Black Sails и TWD приключиха, от текущите ми останаха само:
Vikings
Banshee
Bates Motel

В очакване съм на Тронове. За друго, което почва скоро, не се сещам Rolling Eyes

# 42
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нищо ново не ме привлича, изобщо не знам какво ще гледам след някоя и друга година, като свършат всичките ми сериали.

# 43
  • Мнения: 210
С нетърпение чакам Полдарк. И десетата серия на A Place to Call Home, добре че го превеждат. Кога се чака тя, имам чувството, че закъсняват нещо newsm78 Утрепах се да търся субтитри за шестия сезон на Shameless, намерих някакви непълни и безмислени, абе... И чак сега виждам, че в Арена си ги има. Довечера ще падне теглене и гледане Crazy!

# 44
  • София
  • Мнения: 6 062
A Place to Call Home го има качен в Замунда целият трети сезон, включително и десета серия. Има вече превод на всички серии.
Много незавършени неща останаха, със сигурност трябва да има четвърти сезон.

Общи условия

Активация на акаунт