Кой какви сериали гледа? - Тема 15

  • 69 662
  • 768
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 57
На един дъх изгледах "Мястото,  което да  наречеш свой дом" .Три сезона преведени, и един уникален ,смислен сериал. Започнах го малко предобедено, мислех си , че главната актриса не ми допада....а тя е страшен професионалист! Обожавам го този сериал!  Видях  ,че септември започва и четвърти сезон. Някой друг гледа ли го?

# 736
  • Мнения: 309
Има друг сериал с тази главна героиня казва се Джанет Кинг, сега тече втория сезон.

# 737
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Здравейте..!
От известно време не мога да намеря интересни сериали..предпочитам екшън,драма,трилър
Banshee

# 738
  • Мнения: 36 519
Zoo е подновен за 3-ти сезон - предполагам, че изискванията към летните сериали наистина са значително по-ниски (спрямо всички останали)  Laughing

# 739
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Ще има сериал МакГавър, римейк на този от 80-те http://www.imdb.com/title/tt1399045/?ref_=nm_flmg_prd_1

# 740
  • Мнения: 505
Здравейте..!
От известно време не мога да намеря интересни сериали..предпочитам екшън,драма,трилър
Banshee

Добър рейтинг.И аз ще го прегледам Simple Smile

# 741
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Търся си адвокатски сериал

гледала съм Али МакБийл, Адвокатит от Бостън, Suit, The Good Wife, Drop dead diva, how to get away with murder

# 742
  • Мнения: 37
Последния сериал, който изгледах е "Човекът във високия замък”. В момента е заснет само първия сезон, но силно го препоръчвам. Продукцията е на Амазон и бързо доби популярност в Америка.

Можете да гледате трейлъра по-долу, но смятам, че ще ви хареса Simple Smile

# 743
  • Мнения: 36 519
И аз съм гледала тези адвокатски сериали - честно, не мога да се сетя за някой по-интересен  Laughing Добрата съпруга не е ли за адвокати (не го следя, така че не съм сигурна, но съм гледала реклами...)?
Едно време обичах да гледам Матлок - стар сериал, но доста приятен.
Мелачката не е точно адвокатски, но е близо. За съжаление, май го спряха след първи сезон.

П.п. - и аз обичам Човекът във високия замък; Руфъс Сюъл е страхотен в ролята си!

# 744
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Писала съм за Добрата съпруга

# 745
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Търся си адвокатски сериал

гледала съм Али МакБийл, Адвокатит от Бостън, Suit, The Good Wife, Drop dead diva, how to get away with murder

Тифани, пробвай Silk, британски е. На мен ми е един от любимите сериали като цяло.
Беше ми изключително интересен защото за пръв път ми даде по-подробен поглед върху британската съдебна система, която е доста по-различна от американската. Със сигурност има поне английски субтитри и силно препоръчвам да се използват, на моменти ми беше трудно да следя терминологията без тях.
Каста е доста симпатичен също, харесвам  много Rupert Penry-Jones Simple Smile

Последна редакция: пт, 12 авг 2016, 09:26 от CoffeeCat

# 746
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Мерси, ще го видя, само една поправка американската и английската са към една правна система, ние сме към френската  Peace

# 747
  • Мнения: 36 519
Сега се сетих, че преди време гледах реклами на Law & Order: UK - изглеждаше сякаш адвокатският елемент е толкова застъпен, колкото и полицейските разследвания.
Скрит текст:

"Убийства в рая" е хубав процедурен сериал - някой тук гледал ли го е? Само не ми харесва как приключи историята за първия главен герой - и то защото актьорът е поискал да напусне (имал е малко дете, което е престанало да го разпознава, защото е все по снимки - явно стават и такива работи  Laughing )... И все пак можеше да се отнесат по-добре с персонажа...

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Е, това, че и двете страни спадат към англосаксонската правна система, не означава, че нямат и доста разлики помежду си. Вярвам, че CoffeeCat е говорила именно за тях Simple Smile

Аз да си кажа, че започнах Куантико. Засега нямам много време и бавничко се движа, но ми харесва сериалът.

# 749
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Да, но имат материално изключително много общо, разликите повечето са в процедурите Simple Smile

В Замунда има 1-ви сезон, видях и каста и много добре изглежда , ще се гледа на 100%


Убийство в Рая съм гледала няколко серии по тв-то, новият ми харесва повече.

Последна редакция: пт, 12 авг 2016, 11:55 от Tiffany Aching

Общи условия

Активация на акаунт