Топло лято ето че дойде, мартеничките се готвят за море

  • 11 755
  • 240
  •   1
Отговори
# 195
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Момичета, аз ви оставям за известно време, тъй като утре заминаваме за кратко извън София. Но в понеделник съм на линия. А сега отиваме с мъжа ми на "Депеш Мод". Ле-ле откога чакам този концерт. Като се върна ще разказвам. Приятен уикенд, макар до него да остават още два работни дни.  bouquet

# 196
  • Мнения: 2 751
А сега отиваме с мъжа ми на "Депеш Мод". Ле-ле откога чакам този концерт. Като се върна ще разказвам.

Концертът беше.... newsm08 Two Hearts нямам думи, нямам и глас  newsm68

# 197
Здравейте от домашния ми комп!
Ния повръща цяла вечер, сутринта я водихме на лекар, а сега спи изтощена. Може би е някакъв вирус. Ще си се гледаме в къщи поне 4 дни. Малко ми е скапано, но не се чувствам много притеснена, поне за сега. Силно се надявам да оздравее до понеделник, защото имам работа извън София за 3 дни и бяхме планували баба й да идва от Шумен да я гледа. Тя сега е по - скоро крива и раздразнителна, отколкото отпаднала, няма Т. Резултатите от кръвната картина показаха, че възпалителния процес е съвсем в началото и ще пие антибиотик 5 дни.
Ей така от никъди ни връхлетя тази болест...

# 198
  • София
  • Мнения: 625
Здрвейте момичета!
Не съм писала цяла вечност Embarassed
Цвети дано Ния се оправи бързо PraynigСъжалявам, че не е добре дедето.... Sad
Милена мислиш ли, че някой ще пита бащата Joy Wink Wink/шегичка-гледал ли е лоши момчета 2-ако не-задължително да го гледа Wink/
За плашенето ние използваме нещо за което направо си ме е срам Embarassed Embarassedама той просто няма с какво да го стреснеш........
Иначе пампа го махнахме без никакъв проблем просто е супер дано да си остане така де Peace
Сега е във ваканция и е при баба на гости /при майка ми/ и след това при другата баба по цял ден е навън и е много щастрив.
Аз сега имам време за себе си и ми е малко странно CrazyА да не Ви казвам как ми липсва..............
Това е накратко!
Чао и  Hugна всички

# 199
  • Мнения: 2 751
Milena, няма техно изобщо според мен в новия им албум. Според мен си е в стила им.
Ама ти защо се притесняваш, че не ги харесваш, то не може всеки да ги харесва  Laughing
Аз лично, от 15 докъм 20 годишна бях изключителна фенка. После пак си ги харесвах и слушах, но малко по-умерено.
Но мога да кажа, че ми се сбъдна една мечта  Hug
Дано отидете на концерта и вие-на Уайт Снейк имам предвид  Grinning

# 200
  • Мнения: 1 000
Здравейте мили майчета,
Организираме протест за увеличение на МАЙЧИНСТВОТО и ДЕТСКИТЕ НАДБАВКИ
Присъединете се към нас в опита ни да променим живота на децата
Повече информация за градовете,протеста и исканията тук:
http://www.visx-develop.info/first_july/protest.html
http://www.visx-develop.info/first_july/
Ако не можете да присъствате лично, а искате да ни подкрепите, може да качите ваша снимка/ако сте бременна/ или снимка на детето си на линка горе.

Ако искате да изкажете мнение :
Нова тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108840.0
Предпоследна тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106880.0

Анкета : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108859.0

Ако искате да поразходите децата си по жълтите павета в София
Надали ще имате друга такава възможност
Заповядайте на 01.07.2006г. в 10:00 на Фонтана на Президентството
Да се запознаем и да се поразходим заедно

# 201
  • Мнения: 2 910
Малееее, момичета колко сте изписали, 20 мин. чета само последните 2 страници Crazy
Аз веднага ще се похваля, че махнахме памперса, слагам й го само, докато спи и е такъв кеф, че е само по гащички. Всичко стана за няколко дни и без никакви аварии Grinning. Не съм прала напишкани и наакани гащи, Марти схвана много бързо за какво става въпрос и без да ми казва, когато й се пишка или ака, направо сваля гащите и сяда на гърнето Hug Много искам да сваля и обедния памперс поне, но аз я оставям сама в стаята и много често, докато заспи минава 1ч. и не ми се иска да напишква матрака и чаршафа, а пък, коагато се събуди обича да се излежава поне 15-20мин., време през, което тя ще се напишка.
Sneji_73, на Марти й остават два кътника да избият, но определено те засега не са проблемни, защото с кучешките се видях в зор, докато пробият.
Мами, завиждам Ви, че ще ходите на почивка Flutter Както и да го умуваме ние няма да успеем да отидем на море Cry. Аз в момента си правя дипломната работа и всяка седмица пътувам до София, но се надявам да успея, защото края на юли имам защита. От друга страна мъжа ми пък ще отваря магазин и трябва да си е тук, та направо ни се размина почивката ooooh!
Пожелавам на всички Ви приятна почивка и много добрички деца, за да се насладите изцяло на свободното време  bouquet

# 202
  • Мнения: 410
Добро утро,
да кажем до къде сме стигнали с гащите. .. Почти до никъде. Човечето не може да стиска и мног често пуска по малко пиш. Или ми казва да пишкаме на тревичката, писне малко и в следствие...ми опишква ръцете. Май като госпожица ще го вдигам.  Laughing Вчера като се събуди след обед, изяви желание, пиша много, ака и... след 15тина минути така яко се изпишка на килима в кухнята.
А вчера, понеже му били широчки гащите, чурето излязло и той се напишка, но гащите останаха сухи, а панталонките - мокри. Все имаме да сменяме в чантата. Приятелчето ни, дето казава пиш, реши че е интересно да пишка на гащите, като видя Борис, и той се изпишка в вгащите. Майка му побесня! И с право де! Те няма да се научат на нещо хубаво един от друг!
На заведенито, което посещаваме, сложиха нов пясък и 2 дена сутрин дечицата босоноги си играха до насита.

Та така, продъжаваме , къде с гащи, къде не, къде по голо дупе... Laughing

# 203
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Здравейте момичета.
И ние сме на вълна отучване от памперса, но за сега нямаме сериозни постижения. Ще чакам да мине и тази седмица, а от първи яслата излиза в почивка и мисля да му махна памперса и повече да не го слагам пък каквото ще да става. Нощният памперс мога и сега да го махна, защото от почти месец не ми се е случвало да имам сутрин мокър памперс - стиска цяла нощ и сутрин пишка в гърнето. Денем обаче е проблем - не си казва и това е. В събота с майка ми решихме да го оставим без памперс и към обяд го сварила да си бърше краката с кухненската кърпа  Crazy а преди това няколко пъти го е слагала на гърнето.
Аз вчера купих и няколко комплекта слипове на дисни с мечо Пух и Мики Маус и се надявам с тях да го залъжа нещо -  че ще започнем да ги обуваме, когато спре да пишка в гащите примерно.

# 204
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Здравейте момичета! Ние вече сме на линия и за съжаление, все още с памперс. Правихме опити да го махнем, докато бяхме на къщата ни, тоест на теферич, но уви... Теди хареса номера с гащичките, но така и не се научи да казва всеки път, че има пиш. Понякога казва и не пълни гащите, но друг път казва чак след като е свършила работата. На всичкото отгоре въобще не й пука, че е с мокри гащи. То и там си беше адска жега - около 35 градуса на сянка, така че мокрото й дойде като топла баница. Все пак има и някакъв макар и малък прогрес: вчера казваше за пиша, после си избираше място из двора, сама си сваляше гащичките и пускаше работата. Дано пък да свикне. Имам чувството, че ако бяхме останали още няколко дни, щеше да свикне.  Thinking
А за концерта на Депеш, Кали го е написала преди мен и просто няма какво повече да допълня. Само това: Велико нещо! Невероятна емоция! Наистина имах усещането, че ми се сбъдва мечта. А Депеш не са ми със сигурност най-любимата група на всички времена. Просто има и още. Но с музиката им може да се каже, че е свързан един доста голям преиод от моя живот. Сега чакам друг мой любим музикант - тази вечер, Ал Жеро. Утре ще ви пиша за концерта, който съм убедена, че ще е също много велик. Нищо че джаз у нас не се слуша така масово.   Hands Clap
Сега ви оставям, защото докато ме е нямало толкова работа ми се е струпала на главата, че просто нямам думи. Малко почивни дни и сега всичко през носа. #Crazy

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Здравейте и от мен!
Миленче пожелавам ти да събереш сили за напред и дълго да не те изкарва Ради "от релси". Че аз в момента нещо съм "изпушила" и само крещя на Алекс... но той е едно калпазанче...
Лулумба сигурно си изкарала страхотно на концерта?
Ние да ви се похваля даже и нощния памперс свалихме Laughing стиска се за мое учудване newsm78
Аз лично съм се напишквала до втори клас и беше кошмарно. Сега много се радвам, че Алекс стиска Laughing
Но пък с дисциплината сме..."в киреча" Mr. Green
Днес заспа късно, току що. Строят до нас една кооперация и сега са точно на покрива, коват, режат... няма спокойствие.
Ух и при нас е страшна жега, а майка ми го иска мъника да го заведе на вилата, но той не иска да спи никъде без мен Embarassed кога ли ще успея да го науча?

# 206
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
reniuga честит рожден ден!!!
Весело изкарване на празника и много положителни емоции!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 207
  • Мнения: 2 910
Момичета, много Ви благодаря  bouquet
Днес от сутринта съм по улиците, на обяд оставих Марти на готината ни прабаба и сега се прибирам. Вече не си усещам краката, а след малко пак ще излизаме с мъжа ми и приятели. Днес ми е много хубав ден Laughing, само ходя по магазините и кафетата, получих страхотни подаръци, но се надявам най-страхотния да е от мъжа ми, който го чакам всеки момент да се върне от работа Mr. Green
Миленче, хваща ли се хубав тен от солариума, защото аз мислих да ходя, но мои познати ме разубедиха?
Пожелавам Ви такъв приятен ден, какъвто е и моя днес  bouquet

# 208
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Reniugaр честит рожден ден и от мен! Само хубави неща да ти се случват в близките 100 години. И с все по-големи и хубави подаръци да те изненадват!
 newsm59
И аз днес цял ден се опитвам да вляза в bgmamma, но удрям на камък. Проблемът обаче не е с нета, защото всичко останало върви на шест.
Момичета, концертът беше невероятен. Ако "Депеш" бяха един безкраен умопомрачаващ видеоклип - невероятна комбинация от музика и визия, то Ал Жеро бе може би съвършенството, изпято само с глас. Както и да го описвам не мога да предам толкова силно усещането. Много ми се иска пак да дойде. Дано!  Praynig
Ние се борим доста сериозно с памперса. Засега има някакъв много малък успех, но за черпене е още рано да се говори. Детето се научи да се стиска, затова нямаме проблем. Но като й дойде не всеки път тича в банята, а понякога пуска пиша там, където се намира. Кое вече е лошо. Надявам се да свикне до седмица-две.
Аз здраво се готвя за море. Кое ще рече - изпълнявам си предсрочно плана, та пушек се дига. Още съм доникъде де, но ако искам да изляза в отпуска трябва ща не ща да си подготвя нещата най-късно до сряда. И определено ще изпуша дотогава. ooooh!


 

# 209
  • Мнения: 410
Reniuqa, първо сори за късния поздрав! Къде съм гледала вчера! Вероятно и вечерта ти е била пркрасна като деня!  bouquet

А нашия татко днес си има Имен ден! Снощи гладя аз подаръка-изненада за сутринта и обяснявам на Борис. Точно прибрах дъската за гладене и таткото ни си идва. Борис го посреща от вратата " Тати има Рожден ден, има нова блуза" изпопадахме си от смях, той реши че е направил грешка и продължи " тати има Имен ден, има торта!" Пак веселба, кога е ял торта, но знае, че за Имен ден и рожден ден, трябва торта! На 24ти свекър ми им амаше Рожден ден, купихме му подарък. Вечерта влизаме в банята и Борис ми разправя. Дядо има рожден ден, има торта! Къде е тортата, Бори? Питам аз, защото торта няма! " На масата" отговаря той! Как си измислят само.

Ако случайно си имаме Петровци, Пети, Петьовци и др. празнуващи днес, им желая здраве и късмет, ама не на смет!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт