Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 2 130
Копче  Hug, не се обвинявайте, имали сте нормални симптоми като за вирус и как да познаеш. Онзи ден се зачетох и за въпросната мононуклеоза, която е опасна и няма как да я познаеш в началото, защото симптомите в началото са температура и възпалено гърло. Сега съм решила болен ли е задължително кръвни постоянно, а иначе профилактично болен или здрав на 3 месеца да пускам ей така. Поизплаших си се и аз.
Ракови клетки имаме до колкото знам всички, въпроса да не се предизвикат с нещо, а с какво може да се предизвикат никога не се знае.
Знам че в такива случай сега забрави за мед да даваш. От позната в ремисия знам, че меда е опасен сега.
Моля се за вас и знам че ще се оправите. Бъди все така силна и се пази, че Нати има нужда от теб най много  Hug

# 661
  • Мнения: 642
За меда прочетох и аз. А днес за закуска не дадоха филия с мед  Joy а вчера за обяд боб яхния и наденица...на деца на химиотерапия - красота. Ама сигурно кетъринга е с държавна поръчка и като няма пари е еднакъв за цялата болница...

# 662
  • София
  • Мнения: 2 130
охх леле тези нашите болници  ooooh!
Внимавай, виж нали има кой да ви носи ядене от вън и не й давай от там.

# 663
  • Англия
  • Мнения: 1 015
И никаква минерална вода! Само изворна. Майка ми като беше на химеотерапия трябваше да пие сок от цвекло, с ябълка и морков не е никак лош.

# 664
  • София
  • Мнения: 2 130
о да цвеклото и аз знам че  е много полезно. Моята позната каза че го пие в промишлени количества.
Това за водата не го знех, но е хубаво да се знае.

# 665
  • Мнения: 642
Тя яде реално хляб и плодове и зеленчук по малко. Храната я ям аз Simple Smile да не ви казвам какви са междиннйте закуски - вафли. Остава и по едий зайо байо да дадат.
За вода й давам бебелан тя е изворна и я дават и за бебета. Нали ММ е представител за МК.
Благодаря за инфото за сока но засега не иска много пък и трябва да пие алкална вода. Ще.пробвам по натам.

# 666
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Сега от лекарствата няма да можеш да и насмогнеш на ядене,ядът нон стоп. Ако имате нужда нещо да се носи,знаеш-свиркаш и го получаваш.
Направо ми скриват шапката с менюто,ама то това да беше....
Честит празник момичета!!! Нека Богородица закриля децата и семействата ни!

# 667
  • София
  • Мнения: 2 130
Честит празник Марииче  bouquet и на всички вас.
Нека Богородица пази всички ни и даде сили и да бди над  Нати и Копче  Hug

# 668
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честит имен ден на всички празнуващи!
Не сме пускали палци за мама Копче и Нати.
Може би е нужно да се вкарат малко курсове по човечност в нашите болници, че положението е нетърпимо. Дори и лекаря да е великодушен, пак се намира я някоя сестра или санитарка да те побъркат. Ей така и на мен ме бяха увикали, че разхождам детето си в края на август без дълъг ръкав из коридора на отделението. ooooh!

# 669
  • Мнения: 3 846
Копченце Hug с Нати ще се преборите, най-хубавата новинка е, че навреме се случват нещата и стъпките, които следвате, са адекватни. Любов и търпение, както досега, ще оздравее, сигурна съм, стискам палци и не спирам да мисля за вас, изпращам ви положителна сила и ви желая много кураж.
Насреща съм, само пиши, ако имате нужда от нещо, ще се отзова Hug

# 670
  • Мнения: 932
Копче, кураж и смело напред! Всичко ще бъде ОК! Трудностите ни правят по-силни!

А ако знаете снощи как нелепо щях да си отида... Удари ме ток от един смотан контакт, докато се опитвах да включа нощната лампа... Разтресе ме хубаво...
Днес съм някак си благодарна, че ме има още и си гушкам децата.Wink
Разбира се, ММ отнесе навикване - за закупуването и използването на разклонителчето, както и за изключването на лампата... Ако иска да се разделим, има и по-хуманни начини!;)

# 671
  • Мнения: 3 846
Фрауст  #Crazy моме, как си към днешна дата? Не доближавай контакти повече Naughty

# 672
  • NE
  • Мнения: 10 999
Фрау Това с токовия удър си е сериозно нещо. Добре, че нищо ти няма.

# 673
  • Мнения: 932
Добре съм. Благодаря ви, че ви има и сте загрижени.Wink
Извличам ползите от неприятната случка - наслаждавам се на настоящия момент - тук и сега. Не се вайкам за минали работи и пропуснати ползи, не се тревожа за неслучили се събития - не си правя филми сама...

# 674
  • Мнения: 642
Фрау и мен така не тресна една вечер ама не стигнах до такова просветление, май ми е бил по-нисък волтажа  #Crazy радвам се че си добре  Hug
Аз днес ходих да подавам документи във фонда за лечение на деца за едни лекарства, стандартна процедура дрън дрън. Само че като си видях входящия номер седем хиляди и нещо си и като ми казаха че днес ще решават по молбите на 146 деца и ми се дорева колко ни е наред здравеопазването...
Иначе ние сме добре. В петък ни гонят да си седим при баба пресни пресни с първа доза химиотерапия, аз се.побърквам на почивки. Но поне ще имам помощ и дано й понесе по леко, че както се плаши да повръща...
И ми казаха да я подготвя за новата прическа... Cry мен това също ми е много страшно...почти съм се решила да си обръсна главата и аз в знак на солидарност ама ще видим.
Хубава и спокойна вечер

Общи условия

Активация на акаунт