От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 15

  • 115 491
  • 795
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 557
Комисията за защита на потребителите занимава ли се и с превозвачите? Вече почвам лееееееееееко да губя търпение с Недоставка-Англия. Даже не могат да дадат отговор къде е пратката ми?! Вече и не питам кога ще пристигне, а дали изобщо ще пристигне. Аз съм си виновна, че тръгнах да експериментирам преди да съм прочела отзиви тук.  Naughty

# 46
  • София
  • Мнения: 2 434
Момичета, не е много по темата но ще поръчвам за първи път от TK Maxx - въпроса ми е може ли да се плаща с Раypal  Rolling Eyes

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Момичета, не е много по темата но ще поръчвам за първи път от TK Maxx - въпроса ми е може ли да се плаща с Раypal  Rolling Eyes

   Хвърлих едно око на сайта и явно не може. Peace Но нека и някой по-запознат да се изкаже. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 659
Момичета, не е много по темата но ще поръчвам за първи път от TK Maxx - въпроса ми е може ли да се плаща с Раypal  Rolling Eyes

Само с карта  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 2 434
Момичета, не е много по темата но ще поръчвам за първи път от TK Maxx - въпроса ми е може ли да се плаща с Раypal  Rolling Eyes

Само с карта  Peace

The Black Cat, ЛЪВИЦА
  bouquet  А проблемен ли е сайта, или са коректни .... плащането с карта малко ме притеснява ... не е малка сумата ....

# 50
  • Мнения: 659
Да,поръчвала съм няколко пъти от там,не е имало проблем  Peace

# 51
  • Димитровград
  • Мнения: 207
Цитат
Да,поръчвала съм няколко пъти от там,не е имало проблем  Peace
 
Аз поръчвах редовно,но напоследък много пъти ми отказват поръчките. #2gunfire #2gunfireПлащам с виза на ЦКБ. Блокирват парите и след около 15 дена ги връщат #Cussing out.Иначе сайта е коректен.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Аз поръчвах редовно,но напоследък много пъти ми отказват поръчките. #2gunfire #2gunfireПлащам с виза на ЦКБ. Блокирват парите и след около 15 дена ги връщат #Cussing out.Иначе сайта е коректен.

   В такъв случай, опцията е с посредник. Peace Мисля, че с пренебрежимо малко ще се оскъпи поръчката.

# 53
  • Мнения: 1 602
Имате ли опит пратка изпратена с PDP/Speedy, колко време й отнема да стигне до България?

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Имате ли опит пратка изпратена с PDP/Speedy, колко време й отнема да стигне до България?

   Моя пратка, изпратена от България за UK, пристигна за около седмица – в обратна посока, предполагам, че ще е пак горе-долу толкова.

# 55
  • София
  • Мнения: 9 927
Искам да поръчам старата кройка на този модел- Berghaus TwentyFourSeven 20-Litre, но май няма опция за доставка в Англия?
Само тук я намерих, налична (в EU)
http://www.gooutdoors.co.uk/berghaus-twentyfourseven-20-daysack-p190322
това е актуалната:                   
   и старата, която диря:  
Скрит текст:

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Starrydream, не разбрах много от поста ти. Какъв е проблемът? Не можеш ли да поръчаш раницата (старата версия, която представлява интерес за теб) от линка, който си дал? Доколкото виждам, доставят до адреси в UK.

# 57
  • София
  • Мнения: 9 927
Това пише срещу FREE:

Check stock and reserve items at your store for collection the same day. If the items are available for home delivery, then we can arrange to have them delivered to your local store for the following day

А до адрес /5лири/ - са неактивни - може би трябва да се регистрирам?!

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Мда, сега погледнах сайта по-обстойно – наистина явно не доставят до адрес, съмнява ме чрез регистрация тази опция да се активира.

   Вариантът е да организираш някой от превозвачите да отиде на място и да вземе чантата, но така поръчката ти ще се оскъпи доста. Доколкото виждам, раницата е налична само в Оксфорд, а мисля, че нито една от фирмите-превозвачи няма офис точно там... Rolling Eyes Сложно става, прецени си доколко ти е важна чантата. Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 424
Днес получих имейл от Easy2buy,че вече имат и адрес  в Испания.                                                                                                                                                                                                                                                                       
"Уважаеми клиенти,

Имаме удоволствието да Ви информираме, че отворихме за Вас вече и адрес в Испания.
Повече информация ще намерите на сайта ни.

Успешно пазаруване
Екипът на Easy2buy "

Общи условия

Активация на акаунт