Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 22

  • 34 713
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 846
ООН, Моме, как те случих Mr. Green здраве и любов ти пожелавам, другото ти е в ръцете вече, и още едно на път bouquet

Фели, благодаря за темата. Как намираш време с двамата разбойниции тема да ни спретнеш Hug
Да оздравяват децата Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
уф, Фели, как сте днес, ей сега се разможават пустите вируси по тези площадки, няма случай да отидем и ден, в който да не е пълно с болни деца, ама то и къде да ходи човек, не можеш да се скриеш Rolling Eyes

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз май до годинка стерелизирах.

# 18
  • UK
  • Мнения: 5 999
ФЕли, неее,  не сме се отказали,просто го отложих с година. Защото, всичко на мой гръб, поне тогава децата, ще са на градина по цял ден и е др само вечер, да се оправяш с тях Crazy
Звезди  Hug

# 19
  • Мнения: 11 487
Стерилизирах до 6-ти месец. Веднъж пролази ли бебето, какъв е смисълът от стерилизиране на шишета?
И ние с дечко сме болни - през седмица взе да ни се случва  Laughing

# 20
  • Мнения: 39 444
Аз не влизам много напоследък, но не разбрах какви са тия постове. Не обичам да оставам с горчив вкус в устата от недоразбиране, та да попитам.

# 21
  • София
  • Мнения: 23 172
струва ми се че няма да разбереш  Rolling Eyes

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
и аз последно нищо не разбрах, ама помислих, че съм само аз, та ме досрамя да си призная Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 11 487
О, и аз не разбрах, но реших да подмина. Няма никакъв смисъл, ако не се казват нещата направо.

# 24
  • Мнения: 3 138
Момичета, за какво говорите ?  newsm78

# 25
  • Мнения: 3 191
 ooooh! аз мислех, че е първите 1-2 месеца стерилизацията.  Ще купя още раблетки явно. Благодаря ви  bouquet

Фели- бързо да се оправят децата
Моме- ти и дечко също бързо да оздравявате

# 26
  • Мнения: 39 444
Аз стерилизирах до 8 месец/ иначе 6 коригиран„. Неонотологът ми каза- стига вече и преставах. После само с детско веро и вода.
Фокси, има майки дето и два месеца стерилизират. То вярно, че в един момент трябва да свикват и с микробите, но шести месец е напълно нормално.

Последна редакция: чт, 07 апр 2016, 10:00 от sigma

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
аз позабравих вече, ама може би някъде до към 9-10 месец стерилизирах, харесваше ми как лъсват шишенцата, в един момент обаче наистина се губи смисълът като започната да лазят и да лапат мръсни ръце Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 7 488
Абе и аз не разбрах за кво иде реч, всеки си има гледна точка. И аз предпочитам като има да се казва нещото, да се казва дирекшън, да се знае за какво става на въпрос  Naughty

Права си Моме сега като го каза, то с пролазването какви ли не работи не лапат. Сега се сетих за една с майка с три деца, как на първото стерилизирала бибата, на второто я миела, а на третото я бършела в полата  Joy Joy Joy

Добре сме днес, той нито сополи има, нито кашля, вдига темп. но не е висока. Само по челото определям, че е голям гевезан и не дава да слагам термометър. С борба слагаме термометъра, разнасям го като бебе 16 кг. добиче, след 2-3 мин. го хваща и вади. Страх ме е да не го захвърли, че е живачен  ooooh!

Ех Кокона, сватя щях да та прая значи  Whistling

# 29
  • София
  • Мнения: 6 302
Моме, с малко закъснение - честит рожден ден! Да си здрава, силна, спокойна и усмихната!  bouquet

Аз до 6-я месец стерилизирах. После още известно време мих с бебешки препарат и отделна гъба.

Ние в къщи пием само розов Девин, рядко купувам друга вода с розов етикет. Трябва да почна да ползвам каната Брита май..... Шарки, радвам се че се включи  Grinning


 

Общи условия

Активация на акаунт