Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 22

  • 34 705
  • 766
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Бамба, а това била на била сиренце при витрина с насипни сирена ли е, че напоследък пазаруваме от била, нямаме близка, но пък там ни е спокойно като ги качим на количките да пазаруваме, та ходим newsm78

# 721
  • София
  • Мнения: 23 165
вакуумирано е, в хладилниците е при другите сирена.

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
ще го опитаме задължително, аз дълго време не бях пазарувала в била, при нас останаха малко , но сега с возенето на количките ми е най-добре там Simple Smile

# 723
  • UK
  • Мнения: 5 999
И у нас, много млякото върви, аз особено го обожавам, ту кисело, ту прясно и когато бременеех  Laughing яко набивах от него. Затова и сега децата го обожават и си го търсят.
ФЕли вземам 2% от него закваска,  но 'Я-тата' се оказват в зелените капачки, незнам колко са % там.
Гуги и аз обожавам Билата. Но също така, обичам, като пазаря, да съм сама или най-много с мм но него го ползвам да бута количката  Joy

# 724
  • София
  • Мнения: 6 302
Аз на Маджаров харесвам сиренето, на Верея също купувам, кисело мляко почти само на Верея ядем.

Много дълго не съм писала, радвам се, че сте добре. Ние всички изкарахме един гаден вирус, аз още съм с променен глас и вадя разни секрети......

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
аз пък случайно пробвах едно кисело мляко в голяма кофичка на Йовчев, не ми е познато, пише, че е произведено за д и д комерс, домашно, наистина с плътен каймак и мнооого ми хареса, по вкус до домашно се доближава, отдавна не съм опитвала подобно Rolling Eyes иначе от киселите на маджаров ми допадат и след тях верея Rolling Eyes

# 726
  • Мнения: 7 488
На Маджаров 3,6 % някаква партида я бяха отървали, ужасно кисела беше. И нещо което съм опитала нямам навика да опитвам пак, чудих се децата защо не го ядат както преди. ММ ми ме попита дали съм го опитвала, и чак тогава разбрах що се мръщят децата ooooh! Та така пак минах на Верея, там поне издънки няма.

Зази, да се оправяте, вируса е гаден, щом и аз се тръшнах, значи е отвратителен. И при мен две седмици влачих сополи Whistling

Абе тоя филм Откраднат живот, нещо много социален взе да става. Направо развалиха филма, а започна добре. Тая Йоана Буковска и без това не я харесвам, много и слаба играта, ако беше Елена Петрова щеше да си изиграе ролята по-добре.

# 727
  • Мнения: 39 338
Гледаш филм?!?!  #Crazy
Ако видя десет минути новини съм егати информационният блок  Joy

# 728
  • София
  • Мнения: 23 165
маджаров е гадно мляко.
веднъж го ползвах за закваска, стана едно като сопол  Sick
не знам какви гадости слагат вътре, ама бактериите, които трябва да ги има в киселото мляко със сигурност ги няма в маджаровото мляко.

# 729
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Бамба - ако искаш имам близка приятелка, която взима от лабораторията на Верея т.нар. "майка" за кисело мляко. Това е нещо като мая, в която се отглеждат полезните бактерии и с това нещо подквасват млякото.
Приятелката ми взима всеки месец, защото у тях ядат само домашно мляко. Мога да я питам колко струва и да ти взема малко, за да пробваш дали ти харесва.

# 730
  • София
  • Мнения: 23 165
аз от ЛБ си вземам закваска на прах, там няма фалове.
и с други млека става, но с маджаров не.
само отбелязвам, че е далеч от кисело мляко точно то.

# 731
  • София
  • Мнения: 23 165
Едни двама младежи имат рожден ден днес  Mr. Green
майка им си трае и не почерпва  Crossing Arms

Да са живи, здрави и все по-малко послушни  Mr. Green

 Gift Gift newsm59 newsm59

# 732
  • Мнения: 39 338
Гугините ли?

Честит рожден на малките бандити. Искаме снимки на деца и торти.

# 733
  • София
  • Мнения: 23 165
същите  Mr. Green

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
благодаря ви Hug ей сега ще има почерпка Simple Smile Simple Smile за лош късмет от снощи малкият е болен, някакъв вирус, носът му тече като вода, температура Tired и милия плаче и клюма на рождения ден, че и на лекар ходи Rolling Eyes
ето почерпка

Общи условия

Активация на акаунт