Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 22

  • 34 707
  • 766
  •   1
Отговори
# 735
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Да са живи и здрави малките юнаци newsm67 Gift newsm59
А на мама Гуги да са и здрави нервите  Mr. Green Money

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
айде, стига толкоз

Последна редакция: пт, 20 май 2016, 13:44 от Gugito

# 737
  • Мнения: 3 127
Гуги  bouquet

Честит Рожден ден на двете ти прекрасни дечица.
Да са много много здрави, весели и щастливи.
Весел празник и много целувки!!!

 newsm59 nbirthday newsm67 ura Tada

И да оздравява болничкото дете.

И ние от понеделник се борим с вирус - много гаден - с болки в ухото. Днес пак бяхме на лекар, дано вече да му се вижда края.  Crossing Arms Че мен повече от болестта ме притесняват 4-те почивни дни. Всички лекари изчезват....

# 738
  • София
  • Мнения: 23 165
и мен вчера ме тръшна нещо, сутринта изобщо не можах да стана от леглото, главата ми бучи, като стана ми се гади, една темпаратура 38.
звъннах че няма да ходя на работа, употребих парацетамол и си отспах, до вечерта ми нямаше нищо.
вирус ли е какво е не знам, ама дано не прихване и детето  Rolling Eyes

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
и мен ме плаши, че няма лекари сега, нашата днес даже за малко беше налична, заминава баш сега в чужбина Rolling Eyes тези дни на площадките всички деца бяха болни, които срещахме и резултатът не закъсня Rolling Eyes сега чакам и следващия болен, как пък баш на рождения ден Tired Бамба дано и при детето да изчезне така бързо гадината

# 740
  • UK
  • Мнения: 5 999
Гуги честит празник. Бързо оздравяване  bouquet

# 741
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Гугииии, да са ти живи и здрави малките порастнали мъже!  Да са много щастливи и игриви!  bouquet bouquet bouquet

# 742
  • Мнения: 11 479
Гуги, не ги бях виждала досега на снимка момчетата, много са ти хубави  bouquet Да им е честит рождения ден, много весели игри и здраво детство!
ММ ме увещава да се абонираме към една частна детска поликлиника с денонощен достъп и посещения по домовете, вероятно ще се навия, че държавното Спешно е жив ужас.
Шоки, избягвам да ти гледам аватара и подписа, че много кила трупнах вече  Crossing Arms Mr. Green

# 743
  • Мнения: 7 488
Гугееее да са ти живи и здрави малките порастнали юнаци  newsm59 bigdance2 ura
Да оздравяват бързо, пък РД може да го направиш когато са здравички  Hug Много целувки и прегръдки от моите калпазани  Heart Eyes
Нищо не видях, моля те прати ми на мейла снимки  Praynig
Довечера ще пиша, че имам работа много  Whistling

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
благодарим на всички  Hug
Моме, къде успя да ги засечеш моите младежи  Mr. Green newsm78

# 745
  • Мнения: 11 479
На линка, който даде на предната страница, бре  Mr. Green Знам, че е снимка от преди 1 година, но пак е нещо  hahaha

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
 Joy Joy Joy Joy Joy ох, разсмя ме, ти сега не можеш да ги познаеш ако ги видиш Laughing даже е от преди повече от една онази, сега се сетих, аз също я видях днес и се чудих как са били толкова малки

# 747
  • София
  • Мнения: 6 302
Гуги, и тук да те поздравя - живи и здрави да са ти дечицата, много да те радват! Дано бързо се справите с разболяването! Аз пък ги видах във Фейса, и наистина са големи красавци, пу-пу-пу!

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
благодаря  Heart Eyes от нашто по -убу няма дет се вика Wink Embarassed хубави са ни децата, само да не боледуват, всичко друго е хубаво  Rolling Eyes

# 749
  • Мнения: 618
Гуги, честит рожден ден на двете ти момченца. Да са живи, здрави и много усмихнати. Весел празник. party002 Tada party041

Общи условия

Активация на акаунт