Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 22

  • 34 706
  • 766
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Кафенце, благодаря Hug
Моме, за коя от клиниките се колебаеш newsm78 аз мога да споделя какво съм виждала, на вела съм звъняла два, три пъти по спешност, единия път изпратиха лекарка у дома, другите пъти ми отказваха, че са много заети с абонати, когато дойде лекар, беше една възрастна жена, нищо особено, не се държа неадекватно, но и не мисля, че беше кой знае какво, все пак ми подейства успокоително в момент, в който детето беше с висока температура Rolling Eyes а при нас е още по-сложно, щото и единия да е зле, а другия не, трябва да мъкнем двамата, абе, дълга и широка, можеш да си представиш Rolling Eyes та и аз съм мислила за абонамент, но като цяло надежди източници ми споделиха, че читавите педиатри от вела са напуснали Rolling Eyes азареята ми стана любпитна, нея веднъж аз проучих, видах една млада лекарка, поговорихме, оплю нашата лична и ме агитира там да ходим, веднъж пак на зор ги водих на преглед там, попаднах на един младеж, ама не знам и аз дали беше завършил, тотално некадърен беше, честно Rolling Eyes та, аз също не знам, много е удобно това с абонамента, че иначе отказват масово да ходят по домове, но дали ще случиш на лекар newsm78 не, че педиатър до момента ми е допаднал Rolling Eyes

# 751
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Гуги, честит празник на порасналите юнаци! Да са много здрави, вечно усмихнати, страшно борбени. И когато трябва, да показват рогцата Simple Smile Вярвам, че вече момченцето е добре и двамата се радват на подаръците си Simple Smile

# 752
  • Мнения: 39 338
Видях една снимка на Гугевите юнаци във фейса. Тоя с очилцата е голям сладур.

# 753
  • Мнения: 11 479
Тоя с очилцата е голям сладур.
А другият?  hahaha
Гуги, за Вела, да. А къде са отишли след напускането педиатрите? Ще пробваме, ако не сме доволни, ще се откажем, голяма работа.

# 754
  • Мнения: 39 338
И другият разбира се. Просто нали с тия очила беше голямо вълнение, че детето няма да свикне с тях. Пък гледам си ги носи.

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Моме, не знам, още като се следях при Даскалов неговите акушерки ми споделяха за вела, двете бяха с малки дечица и казваха, че преди време са били много доволни, към онзи момент не толкова, даже ми написаха разни имана на педиатри, които ги нямало там, не поясниха къде са, аз пък загубих в суматохата бележката Rolling Eyes те всъщност също не знаеха май къде са, по спомен Thinking
Сигма, на майка си прилича Embarassed Laughing Mr. Green Crazy
носи ги, днес като посвали малко температурата излязохме да поиграят, една девойка на два пъти така се засили и ги дръпна  Mr. Green ей сега го втресе, ама се поти, дано вече да сваля окончателно температурата, той е болничкият Rolling Eyes пак няма да се спи Rolling Eyes

# 756
  • Мнения: 3 404
И тук 🎁🎁🎁🎁🎁🎂🎂👏👏🎈🎈🎈🎈🎈здравички да са ти дечицата и вие да си ги отгледате.
В детски кът ли бяхте,какви големи тортииии.
Вече го мисля и нашия РД,там при баба нямаме приятели,що за РД да измисля 😕😕😕😕

# 757
  • Мнения: 3 191
Гуги- много да са ти здрави момчетата и само усмивки да ви носят! bouquet

# 758
  • София
  • Мнения: 6 302
Бамба, да ти е жив и здрав именника, да е умен и добричък!

Ако има и други именници - да сте живи и здрави!  bouquet

# 759
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Бамба, да ви е жив и здрав Дебелан!  bouquet

# 760
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Честит имен ден на Дебеланчо  bouquet да е здрав и весел, с късмет да си носи името Grinning
Звезди, у нас са снимките с тортите Wink

# 761
  • Мнения: 11 479
Бамби, жив и здрав да ви е чаровникът, и все така забавен Simple Smile

# 762
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
ох, видяхте ли каква трагедия във Варна, близначета са паднали от 8 етаж  Sad Фели, Кокона, какъв е този квартал дето е станало, да не е някоя махала newsm78

# 763
  • Мнения: 11 479
Видях, и само си мисля за нашите деца. Голяма трагедия.

# 764
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
и мен ме подгони параноята Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт