Удължаване на коса

  • 144 263
  • 692
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4 435
Как е косата ?Всичко точно ли е?
И прически правиш ли? Grinning

# 616
  • Мнения: 487
 Косата е  newsm74 когато имам време се боря да я изправям,ама и чуплива седи супер.Днес си взех от онези големите самозалепващи ролки да пробвам да я навия като е влажна да изсъхне с тях няма ли да е права  като я развия?Умувам каква да я направя за нова година,май ще ходя при Пепи да ми направи сушоар.

# 617
  • Мнения: 4 435
Косата е  newsm74 когато имам време се боря да я изправям,ама и чуплива седи супер.Днес си взех от онези големите самозалепващи ролки да пробвам да я навия като е влажна да изсъхне с тях няма ли да е права  като я развия?Умувам каква да я направя за нова година,май ще ходя при Пепи да ми направи сушоар.


Супер ,много се радвам.Аз също умувам за Нова година,ама май ще съм начупена да ти кажа.С ролките май няма да се изправи  Rolling Eyes.С пресата и т'ва е. Mr. Green

# 618
  • Мнения: 1 885
Аз имам гребен с метален шиш на него (ако се сещате) И като си наведа главата минавам една линия  с гребена за да разделя косата равно.

По принцип дават съвети да се тупира съвсем леко, но аз не го правя. Не ми падат, но моите щипки са от хубавите. Има едни малки, които не държат така хубаво. Моите са средни.

За нова година сигурно ще съм с идеално права коса с почти никакъв обем.  Напоследък не съм такава маниачка на тема обем  Rolling Eyes

# 619
Здравейте!Виждам ,че много момичета се вълнуват от темата и искам и аз да споделя с вас своя опит.От близо  2 год. съм с прикачена коса ,поставиха ми я в Дима стил .Отначало беше пришита,а после я свалих и си сложих шнолички.Много е удобно ,спрях да давам по 35лв на месец за профилактика.Наистина в Дима стил ми излезе 600лв тогава ,но косата е разкошна и въпреки ,че много често я изсушавам и боядисвам изглежда все още перфектно.Така ,че тези които са решили да дадат повече пари за това нека се насочат към професионални салони и хора,които се занимават с това от години.Незная как се прикачва снимка тук ,но който се интересува мога да изпратя на майл.Успехи!  bouquet

# 620
# 621
  • Мнения: 487

Косата ти е много хубава и при положение че е на близо 2г,точно това казах и аз в една друга тема ,че предпочитам да дам повече пари ,но ще знам че ще си сложа най-доброто и ще я нося с месеци.Като е,да е!
   Какви грижи полагаш за нея през всичките тези месеци,какво и слагаш?

# 622
  • Мнения: 865
тази коса е само на щипки ли?в дима ли я правиха?

# 623
  • Мнения: 4 435

Като видях името ти,помислих че е правена в Магама.  Joy



# 624
Да наистина си заслужава да дадеш повечко пари ,но да я имаш дълго време.Аз отдавна съм спряла да ходя в салон заради поддръжка.Приших всичките 5 реда на един с 3 шнолички .Така я поставям много бързо ниско долу.Е това е вариант ,докато все още моята собствена има достатъчно обем нагоре.Иначе я поддържам абсолютно както моята коса.Къпя я на 4-5 дни ,ползвам балсам винаги...и я поставям сутрин с миенето на зъбите и я свалям като си лягам..просто свикнах и дори ,когато реша да я вържа на висока стегната опашка намерих начин. ...A относно ника ми ...по-стар е от салона преди 7 години чатех с него в mirc Joy

# 625
  • Мнения: 4 435
Да наистина си заслужава да дадеш повечко пари ,но да я имаш дълго време.Аз отдавна съм спряла да ходя в салон заради поддръжка.Приших всичките 5 реда на един с 3 шнолички .Така я поставям много бързо ниско долу.Е това е вариант ,докато все още моята собствена има достатъчно обем нагоре.Иначе я поддържам абсолютно както моята коса.Къпя я на 4-5 дни ,ползвам балсам винаги...и я поставям сутрин с миенето на зъбите и я свалям като си лягам..просто свикнах и дори ,когато реша да я вържа на висока стегната опашка намерих начин. ...A относно ника ми ...по-стар е от салона преди 7 години чатех с него в mirc Joy

Салона е на повече от 7 години  hahaha .

# 626
  • Мнения: 1 885
уффф момичета, един колега испанец току що ме попита дали имам екстензий, защото гаджето му си било сложило днес.
Много неудобно ми стана!
Може ли да са такиваааааааааа грррррррр.

# 627
  • Мнения: 865
колко струва да ти направят редовете на шнолки

# 628
Slav4e_Av4e много си права...те били от 97ма..хех незнаех  ,могат да ме съдят за плагиатство.  newsm78
 

# 629
Магамка,би ли ми казала как се връзваш на висока опашка,след като косата ти е на щипки???Аз немога

Общи условия

Активация на акаунт