Удължаване на коса

  • 144 183
  • 692
  •   1
Отговори
# 630
Магамка,би ли ми казала как се връзваш на висока опашка,след като косата ти е на щипки???Аз немога
Ами защипвам косата горе /откъдето искам да ми се спуска опашката/ само че шноличките закрепям  една до друга и от там нататък както нормално се вързваш.Ох дано си ме разбрала ...то ако си с 4-5 реда няма как да ги защипеш всичките на едно място.

# 631
  • Мнения: 1 885
Магамка,би ли ми казала как се връзваш на висока опашка,след като косата ти е на щипки???Аз немога
Ами защипвам косата горе /откъдето искам да ми се спуска опашката/ само че шноличките закрепям  една до друга и от там нататък както нормално се вързваш.Ох дано си ме разбрала ...то ако си с 4-5 реда няма как да ги защипеш всичките на едно място.

как една до друга? В кръг ли? И с какво връзваш? А твоята коса къде стои?

# 632
охх нещо не разбирам Thinking

# 633
как една до друга? В кръг ли? И с какво връзваш? А твоята коса къде стои?
[/quote]


Mоите шнолки са 3 ,вместо да ги сложа долу на врата ,ги поставям на темето двете крайни една до друга ,а средната не я защипвам.Така косата е захваната на участък колкото орех,после приглаждам моята коса назад и с черен супер стегнат ластик я вързвам цялата заедно с прикачената.Така и самата опашка е по-дълга и не се виждат шнолките.То това за видео Simple Smileкак да обесня Sad

# 634
A може и просто да си вържете собствената коса на стегната опашка и после да скриете шнолите между вашата коса точно до ластика ..ууу голяма съм патка и така става

# 635
  • Мнения: 487

Като видях името ти,помислих че е правена в Магама.  Joy





Аз пък в първият момент като прочетах името си помислих че работи в Магама! newsm62

# 636
  • Мнения: 4 458
magamka , не ти ли падат шнолките. Като гледам доста е тежка косата която слагаш. Не се ли хлъзгат шнолите по твоята си коса?

# 637
Здравейте,аз живея в Испания и тук е доста по евтино:трайното удължаване е 100 евро,а на ленти-50.Моята коса е 1,50 м и имам 6 ленти,косата е естествена.Незнам защо е толкова скъпо в България! Thinking
 Бих сложила снимка,но незнам как!

# 638
  • Мнения: 4 435
Здравейте,аз живея в Испания и тук е доста по евтино:трайното удължаване е 100 евро,а на ленти-50.Моята коса е 1,50 м и имам 6 ленти,косата е естествена.Незнам защо е толкова скъпо в България! Thinking
 Бих сложила снимка,но незнам как!

Хайде чакам някой да ти каже как да ги качиш.И после ще поръчваме коса от тебе. Mr. Green

# 639
Я да видим дали ще стане???

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202658

дано се получи!!!

П.С.
време е да си направя кичури защото скоро ще се различава моята от другата коса. Laughing

# 640
Една позната си поръча от нета коса с дължина 50 см ,a ширина 1,70 м за 200лв ,но чакаме колета в събота да видим що за коса ще е  Sick

# 641
Аз съм много доволна от моята.Когато я занесох в България,фризьорката ми каза,че такава коса я купува за 350лв и я прода на клиентките си за 400-450лв.И моята е дълга 50см,има и от 60.

# 642
  • Мнения: 1 885
как една до друга? В кръг ли? И с какво връзваш? А твоята коса къде стои?


Mоите шнолки са 3 ,вместо да ги сложа долу на врата ,ги поставям на темето двете крайни една до друга ,а средната не я защипвам.Така косата е захваната на участък колкото орех,после приглаждам моята коса назад и с черен супер стегнат ластик я вързвам цялата заедно с прикачената.Така и самата опашка е по-дълга и не се виждат шнолките.То това за видео Simple Smileкак да обесня Sad
[/quote]

Пробвах току що... май ще се получи нещо! Лошото е, че имам чувството, че ще падне след като третата шнолка не е захваната. Не си бях пригладила много добре косата, та пак ще се мъча... дано стане добре Simple Smile
Аз имам една допълнителна опашка ама тя се слага с фуркети и изглежда много претенциозно, та не я слагам всеки ден.

# 643
  • Мнения: 3 830
Искам и аз да си купя. Кажете откъде?

Искам поне 60см. или повече, ако има и искам на фибички да ми е. Четох назад в темата и в крайна сметка не разбрах това, което ме интересува....

# 644
  • Мнения: 4 435
Искам и аз да си купя. Кажете откъде?

Искам поне 60см. или повече, ако има и искам на фибички да ми е. Четох назад в темата и в крайна сметка не разбрах това, което ме интересува....


Над 60 е адски много.Аз съм с 50 и ми е до кръста.Другото вече ще ти е върху дупето. Shocked

Общи условия

Активация на акаунт