"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 4

  • 61 886
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18 057
Ма да ви кажа, много ме издразни Женито с поканите, бяло, бяло. Crazy

Друго си е яйчена черупка и бледо лилаво към резеда, май  newsm78 Laughing
Към бордо  Crazy

...и стигнем до обелка от краставица съм дюлева семка..ех, прелест ще бъде  Joy Joy Joy

На мен пък много не ми се чете за болести тук  Confused Натоварвам се, а филма на ме стресира толкова, все пък след Анатомията на Грей, Спешно отделение, Д-р Хаус, имаме тренинг вече

# 691
  • Мнения: 1 206
Много тежки случаи с бебета всеки ден.. Дано се спрат малко. Вчера и аз някои моменти изобщо не ги чух, например Романова като я питаха кога е родено бебето какво смотолеви, нищо не разбрах. После и с дъщеря й какво си говореше тя под носа изобщо някой чу ли?
А тия двамата убавци Захариев и Стилянова как се озоваха изведнъж на кино, че и тя му се цупи как я е представил? Нещо съм изпуснала явно.
Старият Генадиев ми е неприятен, грозно беше много как каза на Камбуров дължиш ми услуга.. Егати хуманността.

# 692
  • Мнения: 14 170
Камбуров нали не е на щат в тази болница? Има ли право да оперира в нея тогава?

# 693
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Много тежки случаи с бебета всеки ден.. Дано се спрат малко. Вчера и аз някои моменти изобщо не ги чух, например Романова като я питаха кога е родено бебето какво смотолеви, нищо не разбрах. После и с дъщеря й какво си говореше тя под носа изобщо някой чу ли?
А тия двамата убавци Захариев и Стилянова как се озоваха изведнъж на кино, че и тя му се цупи как я е представил? Нещо съм изпуснала явно.
Старият Генадиев ми е неприятен, грозно беше много как каза на Камбуров дължиш ми услуга.. Егати хуманността.
Захариев я покани. Даде и да прави някаква операция и билетите бяха в папката на пациента.

Много ми хареса как си тръгна тя Simple Smile Много се смях

А тя защо прави операция? Нали не може още  newsm78 Че и да затваря  newsm78

# 694
  • Мнения: 48 201
Това дори не исках да го повдигам като въпрос, предвид всички глупости дето творят в тази( а и в реалните) болница  Tired

# 695
  • Мнения: X
Мен също като съм се родила са настоявали упорито майка ми да ме остави в дом и едва не са я принудили на сила, но тя категорично е отказала.
80-те години,
когато предполагам Вие сте се родила определени хора имаха достъп до Правителствена Болница.
Малцина можеха да имат достъп до лечение в чужбина и да останат там, при "толерантно общество".
(Вие къде сте?, не в Бг, отново предполагам.)
Леля ми е старши акушер (вече пенсионер).
Не можете да си представите колко болка има, ..............,
колко деца с проблеми са се раждали, особено след Чернобил.
Това е реалността, и сега, до която само ни докосват в този филм.

# 696
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 035
Гледах Преди обед и говореха са геномно сканиране и се сетих как Захариева пробваше новата апаратура. Много бързо дошла, ама тя един обикновен микроскоп ли е?

Интересно ми стана и операцията на бебето. Как преди 34 години е имало ленейка, която да превози детето до Варна, а тук не може да се намери една да прекара едно бебе от една точка в гр.София, до друга точка в същия град newsm78

# 697
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
Надявам се да не прекрачвам някаква граница с въпроса си, ако да - моля за извинение!
Скрит текст:
Bubulina, ти спомена, че си се родила със същата малформация като бебето, което махнаха. Видно е, че четеш и пишеш в този форум, гледаш филма. Как е възможно това?  Blush
Извинявай, ако ти причинявам дискомфорт с въпроса си! Извинявам се и на останалите, ако смятате, че съм нетактична и не на място, ще помоля модератор за намеса!

# 698
  • Мнения: 1 879
Едва ли преди 34 г. са транспортирали детето с линейка до Варна. Просто са го дали на бащата и да се оправя. Не съм в час точно с детските сърдечни диагнози, но май при Василев не се изискваше спешна операция както снощи...

# 699
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Д-р Романова каза, че при транспортитрането на бебета с кардиологичен проблем - обикновено още по пътя умирали. Отделно казаха, че имат само 1 час да спасят бебето. Не е ясно и колко ще отнеме да дойде линейката и да го отведе в друга болница за операция

# 700
  • Мнения: 6 833
Едва ли преди 34 г. са транспортирали детето с линейка до Варна. Просто са го дали на бащата и да се оправя. Не съм в час точно с детските сърдечни диагнози, но май при Василев не се изискваше спешна операция както снощи...
И аз така разбрах, а и Генадиев тогава каза, че му остават 2-3 месеца живот.

# 701
  • Мнения: 1 283
Абе като сте скочили срещу Генадиев. Грешките му ясно, но не всичко е грешка. Например това за услугата - мен пък тук Камбуров ме подразни! Едва го навиха за операцията, пък после си спомня думите на Сашко, айде де... Stop И уж не му е толкова зор за живота, но се пази и не поема риска да оперира едно дете, което очевидно няма кой друг да оперира и ще умре без интервенцията. Съвсем правилно го притисна за услугата, след като пробва всичко останало и не се получи!

# 702
  • Мнения: 6 833
Според мен Камбуров не се притесняваше за собствения си живот, а за това, че не е в състояние да оперира адекватно Peace
Нали и Биляна му каза преди да влязат в залата, че напрежението за него е голямо, и риска за пациента е огромен.

# 703
  • Мнения: 9 865
Според мен Камбуров не пазеше себе си, а се боеше да не му стане зле по време на операцията и преди да е успял да извърши ключовата манипулация. Поне така ми се стори. Peace

Със Sunnɣ сме писали едновременно! Simple Smile

# 704
  • Мнения: 871

А тя защо прави операция? Нали не може още  newsm78 Че и да затваря  newsm78
Защо да не може?
Все пак това беше хистеросалпингография- няма нужда да отваря нищо, съответно и да затваря.

Общи условия

Активация на акаунт