КЛАСИЧЕСКА ХОМЕОПАТИЯ - споделяне на опит и знания - 37-а тема

  • 126 747
  • 799
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 64
Здравейте! Надявам се, че пиша на правилното място! Simple Smile Дъщеричката ми е на 1г. и 9 месеца, здраво, необременено с абсолютно никакви лекарства дете. Скоро предстои да тръгне на детска ясла, във връзка с което са ми необходими координати на добър класически хомеопат - по възможност в Стара Загора, но за тукашните хомеопати не чувам добри отзиви, така че Пловдив и София също са ми вариант, който при евентуален проблем да я лекува. Благодаря предварително!

# 61
  • Мнения: 3 483
Цитат
Любимото" ми е: " Малии, какво тегло те чака, сега като започнеш училище. Детската градина свърши". Все едно ги бесят там

 Laughing  И аз имам подобни купища фаворити. Едно от тях е да обясняват на хлапе: Ама какъв мъж ще си, бе, мамоооо, недей да плачеш". Ерго мъжете за да са мъже, не трябва да плачат, тоест трябва да потискат емоциите си.  Crazy

# 62
  • Мнения: 838
И аз търся клас. хомеопат за малко дете. В Ст. Загора или София.

# 63
  • Мнения: 39
Здравейте,чух добри отзиви за Тони Кочева от Пловдив,ако някой има нейни координати,моля да ми ги прати на лично.Благодаря предварително.

# 64
  • Мнения: 12
  Да,освен това в чужбина списъкът им от монопрепарати е доста по-дълъг. Тук не знам защо е толкова малък. Чул съм, че предлагат и по-големи разреждания.

 И у нас списък от над 1000 не е малък за нашите размери.

# 65
  • София
  • Мнения: 770
Здравейте, синът ми разви хранителна алергия и въпреки диетата не можем да я овладеем, продължава да прави обриви. Ще може ли хомеопат да му помогне предвид възрастта - 1г7м? Имате ли наблюдения върху подобен проблем?
Ще съм благодарна, ако ми препоръчате накой работещ с малки деца и с опит в тази област. Може на лични.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
.

Последна редакция: пн, 20 юни 2016, 16:06 от budiko

# 67
  • Мнения: 19 300
Някой знае ли на кого е хомеопатичната аптека в Добрич?
Също така на какъв принцип се приготвят хом.л-ва, задавайки името на л-вото в машина, без да е налична майчина тинктура и концентрат в по-ниска потенция?

# 68
  • Мнения: 953
Препоръчайте ми хомеопат, който се занимава с хомеопатична детокс терапия?
За мен става въпрос..

# 69
  • Мнения: 3 483
Виждам, че не сте запозната с класическата хомеопатия. Такова нещо като хомеопатична детокс терапия не съществува... Впрочем съществува, прилагайки се от невежи търговци... Пийте няколко хомеопатични лекарства накуп и по схема, за да се изчистите (евентуално) от нещо... Което не е правилно и откровено вредно.
По-скоро потърсете истински класик, на който да обясните защо смятате, че физиката ви е задръстена с токсини, по какъв начин ви пречат, респективно защо не приемате тялото си... Тоест работете върху психическата причина защо се чувствате пълна с "нечистотии" (изразявам най-меко рубриките, които се взимат при подобни схващания). Hug

Относно машината в Добрич. Не съм запозната. Но ако няма майчина тинктура, то най-вероятно се предава информацията за молекулните връзки на избраното лекарство. По начина, по който се правят и разрежданията над 12 С, където реално вече молекула изходно вещество няма.

# 70
  • Мнения: 57
Здравейте,аз също искам да помоля, за координати на добър класически хомеопат за Пловдив.

# 71
  • Мнения: 19 300
Как се предава тази информация от молекулните връзки? Откъде се взема? Simple Smile
Разреждания над 12С се правят като се вземе 11С и се потенцира. Не знам дали се разбира какво питам. Ако нямаш майчина или 1С, или 2С, или...., откъде ще вземеш инфото за връзките, енергията или каквото там се предполага, че става над числото на Авогадро?

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Аз примерно разбрах че в тази аптека са правили лекарство което досега не е доказвано и не е потенцирано newsm78-такова лекарство го е нямало нито в хелиос,нито в ремедиа,никъде,няма го като изходна субстанция ,но в Добрич са го направили,или   със самото въвеждане на името на лекарството се предава информацията.
 newsm78

Последна редакция: пт, 24 юни 2016, 16:22 от budiko

# 73
  • Мнения: 3 483
Разчита се на паметта на водата, тоест ъглите, под които се свързват молекулите.
Самата машина не съм се интересувала как работи, само преди време гледах цените, преди години.
В смисъл не съм запозната точно с принципа на действие, тъй като не съм химик, физик, ядрен физик и т.н. Но е факт, че лекарствата от нея работят. В нета има информация, можеш да потърсиш повече за принципа на работа. Вероятно има първоначално еднократно зареждане с лекарство, за да запамети машината молекулните връзки. И нататък вече само предава информация на гранулата.

# 74
  • Мнения: 19 300
Благодаря, Мече!

Общи условия

Активация на акаунт