Забавни въпроси за бременността

  • 1 380 341
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 10 110
  • София
  • Мнения: 10 642
Аааа, не, не, тази последната до три месеца е родила, така бързо се развиват при нея симптомите! Joy
Ами така де. Те така или иначе такива нямат търпение да дойде време за тест... та кой ще ти има търпение 9месеца до като дойде време за раждане

# 10 111
  • Мнения: 601
“Здравейте искам да попитам за мнението ви.Значи в началото на месеца цикълът ми дойде на датата си но по оскъден имах само 3 ползвани превръзки времетраенето един ден и половина някъде като на  края беше кафяво,от известно време кръста ме боли а сега много често взе да ми се гади,повдига ми се и повръщам стомахът също ме боли.Малко деликатно но като правя секс с мъжът ми от едната страна ме боли.“

Вече малко в повече ми идват въпросите на тема бременна ли съм или не?

# 10 112
  • София
  • Мнения: 10 642
Чудя се, само с мъжа й ли я боли от едната страна

# 10 113
  • Мнения: 601
Хахаха, освен да я питам Simple Smile

# 10 114
  • София
  • Мнения: 10 642
Хахаха, освен да я питам Simple Smile
Хахахах

Мен пък ме оплюха, защото не толерирам неграмотността Joy

# 10 115
  • Мнения: 25 899
Чудя се, само с мъжа й ли я боли от едната страна
Щом я боли с мъжа и, да прави секс с комшията. Вижда ми се лесно разрешим проблема и.

# 10 116
  • София
  • Мнения: 10 642
Чудя се, само с мъжа й ли я боли от едната страна
Щом я боли с мъжа и, да прави секс с комшията. Вижда ми се лесно разрешим проблема и.
Така де

# 10 117
  • Мнения: 16 898
Нандин, всички ни оплюха, че не сме неграмотни Wink

Чудя се, само с мъжа й ли я боли от едната страна
Това като една сладурана със скъсена шийка / не помня имаше ли серклаж/, но сексуалните мераци не й липсваха и понеже секс с нейния мъж не можеше да прави се чудеше може ли мас*******а Thinking Rolling Eyes

# 10 118
  • София
  • Мнения: 10 642
Нандин, всички ни оплюха, че не сме неграмотни Wink

Чудя се, само с мъжа й ли я боли от едната страна
Това като една сладурана със скъсена шийка / не помня имаше ли серклаж/, но сексуалните мераци не й липсваха и понеже секс с нейния мъж не можеше да прави се чудеше може ли мас*******а Thinking Rolling Eyes

Не претендирам, че съм най-грамотната. Имам си думи, за които се замислям как точно се пишат, ама преди да ги “пльосна” някъде ги проверявам. Със сигурност пропускам или слягам в повече някоя запетая...
Ама очеизвадната неграмотност ме дразни яко.
Онзи ден една ми обясняваше, че не знаела какво е “продължителност на МЦ”, защото до сега не е бебеправила...

# 10 119
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Довре ве, само на мен ли ми стана повдигащо се от описанието ден и половина с 3 превръзки...в тоя топлик. Scream

# 10 120
  • Мнения: 16 898
А от немиещата се Rolling Eyes
Твърде лична информация.......

Нандин, няма как да не се зачудиш, протто защото очите толкова свикват да гледат гЕнеколог, Увулация и
производни, и не само......

# 10 121
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 923
Ми, УвУлация е, де... то това иде от УвУлнение. Вие па, хем не знаете, хем забелеШки правите. Wink

# 10 122
  • София
  • Мнения: 10 642
Веднага си поръсвам си главата с пепел

# 10 123
  • София
  • Мнения: 12 006
Довре ве, само на мен ли ми стана повдигащо се от описанието ден и половина с 3 превръзки...в тоя топлик. Scream
Ми пестелива е, като няма мат'рял за к'во да си ги хаби - те пари струват. Така и от ток, вода и сапун пести Mr. Green Sick Mr. Green

# 10 124
  • Мнения: 5 468
Довре ве, само на мен ли ми стана повдигащо се от описанието ден и половина с 3 превръзки...в тоя топлик. Scream

Хахах и на мен това ми направи силно впечатление. Сигурно мацката си мисли, че превръзките се сменят, чак когато се напълнят. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт