Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 786
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 14 311
Мен не ме сърби зАрното, обаче имам мускулна треска на прасците от вчера, а нямам спомен да съм правила упражнения или да съм бягала с километри, дали съм бременна?  Thinking мисля да си направя теста със содата, за по-сигурно ще сложа и куркума.
Бубалече, написаното кърти, незнам кой ти го е дал този акъл, ама да ти беше казал да замразиш проби да имаш поне за седмица, да не се хаби материЯл  Joy

 Shocked И аз имам мускулна треска на прасците без причина. Ще си бременеем заеднооо  newsm44

# 1 156
  • София
  • Мнения: 11 494
Цитат
Добре де... възможно ли е да съм бременна, ако съм имала един ден обилен цикъл. По принцип цикълът ми е много обилен, но този път беше само един ден.... Не съм правила тест, защото все пак имах цикъл и нямам съмнения уж за бременност, обаче усещам странен глад, пък изобщо не ми се яде нищо сладко....

# 1 157
  • София
  • Мнения: 30 144
Цитат
Добре де... възможно ли е да съм бременна, ако съм имала един ден обилен цикъл. По принцип цикълът ми е много обилен, но този път беше само един ден.... Не съм правила тест, защото все пак имах цикъл и нямам съмнения уж за бременност, обаче усещам странен глад, пък изобщо не ми се яде нищо сладко....

Вчера се сетих за темата и си помислих, че неграмотността на подрастващото поколение е на всички фронтове.  Tired

Все още не мога да повярвам, че хора, които водят активен полов живот, питат подобни глупости. Crossing Arms

# 1 158
  • Мнения: X
Виц:

Teстът за бременност потвърди най-големият й страх.
- Дебела е!   

# 1 159
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 066
звучи като виц, но не е  Peace
вчера в трамвая групичка от 4 пубера на висок глас коментираха родителите си, кой стар, кой по-млад.. и едното каза:
 "нашите нямало да се женят, но плували заедно в басейна и майка ми трябвало да ме роди."

 Sunglasses внимавайте какво казвате на децата.
вярно е, че има от къде да прочетат кое как става, но колко четящи тийнейджъри познавате?


# 1 160
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Не. hahaha
Няма как, от родителите го е чуло.

# 1 161
  • София
  • Мнения: 4 328
синът ми наскоро ме попита защо жените носят памперси Laughing
те рекламите валят по този вселенски проблем. обясних му точно какво е това и защо. прие го нормално. само накрая ме попита, защо тогава кръвта е синя.
това беше по-трудно за обяснение. този тип логика още е чужда на децата. Simple Smile

# 1 162
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Сиренце, вземи сложи и малко брашънце, пък после замеси един хляб Wink
Мммм, содена питка с куркума като резултат от тест за бременност  Joy

Алечка, може пък наистина да е симптом мускулна треска на прасците без причина, дали да не го сложим при сърбежа на лявото зАрно? Или първо да си направим по един тест(със сода разбира се ) и тогава да го причислим  Joy

# 1 163
  • Мнения: 1 740
Ех, че кулинарни висоти могат да се достигнат покрай чуденките за бременността!
Някои по-изобретателни какви ли нови шедьоври ще създадат?...

# 1 164
  • София
  • Мнения: 6 174
Сиренце, вземи сложи и малко брашънце, пък после замеси един хляб Wink
Мммм, содена питка с куркума като резултат от тест за бременност  Joy
Надявам се само после да не опитвате каква е на вкус содената питка с опиканата сода. Sick

# 1 165
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
 Joy Joy Joy
Опиканата сода.

# 1 166
  • Мнения: 2 309
абе нали урината ще е бременна!

# 1 167
  • Мнения: 4 569
абе нали урината ще е бременна!
 hahaha  Joy

Ако урината ми е бременна аз не съм!  bowuu

# 1 168
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Опа, не включих, че содата е опикана. Е нищо де, то и Беър Грилс си пие урината и още е жив  Joy за бременнен незнам, но пък има 3 деца, може от това да е.    Laughing

# 1 169
  • Мнения: 7 171
Опа, не включих, че содата е опикана. Е нищо де, то и Беър Грилс си пие урината и още е жив  Joy за бременнен незнам, но пък има 3 деца, може от това да е.    Laughing

Аз предлагам да си накисне краката в нея, за да не миришат. Тъкмо содата ще има допълнителен омекотяващ ефект.

Общи условия

Активация на акаунт