Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 576
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 12 090
  • Мнения: 29 365
….то затова са измислени хавлиите, да не се затрием!

# 12 091
  • Мнения: 5 468
Цитат
Сладурани ще ви кажа как да заченете бебе най лесно...доказан метод за бебеправене! И аз като вас, месеци се мъчих ли мъчих...Докато един ден си отидох на село и споделих моя проблем с една баба съседка. Тя ми каза да давам на моя сок от кисело зеле всяка вечер за една седмица...на втората седмица да му давам смачкан праз с лимон и сол и оделно да яде повечко чесън. Вярвайте ми на третата седмица ми закъсня с 8 дни и разбрах че чудото е станало!
Задължително опитайте и вие и дайте на вашите мъже. Стискам палци за много пухкави бебчета.


Хаха горкия човечец.. Май напразно е пил зелев сок и е ял праз и чесън. Представяте ли си как е ухаел през втората седмица? Grinning

# 12 092
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
А през първата е пазил двете нули. Simple Smile

# 12 093
  • Мнения: 988
Аз се чудя какви са тия дълги седмици.Да не би пак да съм пропуснала нещо и да не съм в крак с модата.

# 12 094
  • София
  • Мнения: 4 328
поклон, бе, жената се мъчила ли мъчила. нейният и той се е мъчил ли мъчил...Joy

# 12 095
  • Мнения: 2 851
Сега разбирам какво е накарало поета да въздъхне: "Боже, колко мъка има по тоя свят!" А по форумски: ЖДНБ. No Mouth

# 12 096
  • София
  • Мнения: 10 642
Скрит текст:
Тц! Сексът си е секс, тук се говори за бебеправене Wink. Па това от форума разбрах, че е къртовски, непосилен труд. Най-често е по строг график, за какво удоволствие може да става дума. Simple Smile

Абсолютно!

Да не говорим и, че понякога няма нужда от мъж - само хавлия или сапун.

Обаче симптомите трябва да се следят стриктно - придръпвания, болежки, задължително наличие на цикъл. Инак - не става!!!
По-напредналите си усещат даже и оплождането ... че и загнезяването  bowuu Очаквам да прочета как някоя усеща и плувците пак плуват по пътя до яйцеклетката  Mr. Green.
Имаше доктор, който ги виждаше в тръбите (плувците)

Ето защо ми казаха, че не съм майка - щерката е зачената чрез секс (да ме прощава Бог за сквернословието), оперираха ме от бебе в началото на осмия месец и не съм кърмила. Че и кърма нямах. Та сега майка ли съм или 12 години отглеждам извънземно?

И аз същата работа се чудя, само дето ме оперираха в 9месец и го отглеждам от 10месеца. Дано това, че ми изтекоха водите и имах контракции на 2 мин се брои, че иначе... цял живот ще ми казва “Бу” вместо мама

# 12 097
  • София
  • Мнения: 458
Цитат
Сладурани ще ви кажа как да заченете бебе най лесно...доказан метод за бебеправене! И аз като вас, месеци се мъчих ли мъчих...Докато един ден си отидох на село и споделих моя проблем с една баба съседка. Тя ми каза да давам на моя сок от кисело зеле всяка вечер за една седмица...на втората седмица да му давам смачкан праз с лимон и сол и оделно да яде повечко чесън. Вярвайте ми на третата седмица ми закъсня с 8 дни и разбрах че чудото е станало!
Задължително опитайте и вие и дайте на вашите мъже. Стискам палци за много пухкави бебчета.


Хаха горкия човечец.. Май напразно е пил зелев сок и е ял праз и чесън. Представяте ли си как е ухаел през втората седмица? Grinning
Направо си я представих:
Първата седмица с пистолет опрян в слепоочието му: “Сядай! Започвай да пиеш зелев сок!”
На следващата седмица пак с пистолет, може и с камшик: “Сядай! Започвай да набиваш праз и чесън!”

# 12 098
  • Мнения: 3 393
Ето защо ми казаха, че не съм майка - щерката е зачената чрез секс (да ме прощава Бог за сквернословието), оперираха ме от бебе в началото на осмия месец и не съм кърмила. Че и кърма нямах. Та сега майка ли съм или 12 години отглеждам извънземно?

Много ти се смях на поста 🤗

# 12 099
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Как не ви е срам са си зачевате децата с прост секс. Никакво любкане, родео или бебеправене. И най-важното - никакви мъки. Правите си кефа и накрая - оп бебе. Не че нашето с Надин и много ок -  сглобили са ни докторите някакво бебе.

# 12 100
  • София
  • Мнения: 10 642
Как не ви е срам са си зачевате децата с прост секс. Никакво любкане, родео или бебеправене. И най-важното - никакви мъки. Правите си кефа и накрая - оп бебе. Не че нашето с Надин и много ок -  сглобили са ни докторите някакво бебе.
Абе страшна работа. С тия изкуствени деца...

Да са ни живи и здравички ❤

# 12 101
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Как не ви е срам са си зачевате децата с прост секс. Никакво любкане, родео или бебеправене. И най-важното - никакви мъки. Правите си кефа и накрая - оп бебе. Не че нашето с Надин и много ок -  сглобили са ни докторите някакво бебе.
Абе страшна работа. С тия изкуствени деца...

Да са ни живи и здравички ❤
Е, кото доди... Аз една такава глупаретина съм си - мислех си, че единия секс стига за бебе. От къде да знам, че трябва цяла шекспирова драма с турски привкус да сътворя и изиграя.

# 12 102
  • София
  • Мнения: 2 410
Скрит текст:
Цитат
Сладурани ще ви кажа как да заченете бебе най лесно...доказан метод за бебеправене! И аз като вас, месеци се мъчих ли мъчих...Докато един ден си отидох на село и споделих моя проблем с една баба съседка. Тя ми каза да давам на моя сок от кисело зеле всяка вечер за една седмица...на втората седмица да му давам смачкан праз с лимон и сол и оделно да яде повечко чесън. Вярвайте ми на третата седмица ми закъсня с 8 дни и разбрах че чудото е станало!
Задължително опитайте и вие и дайте на вашите мъже. Стискам палци за много пухкави бебчета.


Хаха горкия човечец.. Май напразно е пил зелев сок и е ял праз и чесън. Представяте ли си как е ухаел през втората седмица? Grinning
Направо си я представих:
Първата седмица с пистолет опрян в слепоочието му: “Сядай! Започвай да пиеш зелев сок!”
На следващата седмица пак с пистолет, може и с камшик: “Сядай! Започвай да набиваш праз и чесън!”

Че даже ги е пил без да има смисъл Grinning
Ако на третата седмица е имала 8 дена закъснене, горе долу преди първата са станали нещата Grinning Милият измъчен човек Grinning

# 12 103
  • София
  • Мнения: 458
Абе как да не е имало смисъл! Щом бабата на село е казала така, ето че е имало файда.
Да се надяваме поне, че имунитета на човека се е повишил малко с този чесън Simple Smile За съжаление не е имунизиран срещу жена си Simple Smile

# 12 104
  • Мнения: 7 922
Чак сега разбрах!!! С моя мъж бяхме още гаджета и аз много му се чудех как яде за трима и колко е кльощав, та си казах - само от глисти ще да е болен, няма начин да не е!!!
Бабешкият лек срещу глисти е две глави чесън да се изядат с две чаши мляко за преглъщане, ама нямахме мляко, та така си ги изхрупа миличкият (какъв влюбен глупак е бил да ми се върже на диагностиката...)
Та глисти, разбира се, нямаше, после седмици наред потта му чак ухаеше на чесън, но сега правя връзката, че по същото време сме бебенаправили щерката! Само от чесъна ще е било- разбутала съм магическите сили без да знам.

Общи условия

Активация на акаунт