Забавни въпроси за бременността

  • 1 379 202
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 12 105
  • Мнения: 25 781
Чак сега разбрах!!! С моя мъж бяхме още гаджета и аз много му се чудех как яде за трима и колко е кльощав, та си казах - само от глисти ще да е болен, няма начин да не е!!!
Бабешкият лек срещу глисти е две глави чесън да се изядат с две чаши мляко за преглъщане, ама нямахме мляко, та така си ги изхрупа миличкият (какъв влюбен глупак е бил да ми се върже на диагностиката...)
Та глисти, разбира се, нямаше, после седмици наред потта му чак ухаеше на чесън, но сега правя връзката, че по същото време сме бебенаправили щерката! Само от чесъна ще е било- разбутала съм магическите сили без да знам.
Евала, че си бебеправила  с мъж осмърдян на чесън.  Peace

# 12 106
  • Мнения: 29 640
То, затова е било мъчение. Нали знаете, че бебе без къртовски труд и мъка няма.....

# 12 107
  • Мнения: 2 050
По повод снимка на тест:
Цитат
Това е изпарителна черта, нали? Със сигурност се е появила след 10-тата минута...
Въпреки че досега и по 3 дни са стояли тестовете ми и такава не е имало...
Ще си призная, че се търкалят в шкафа 1-2 положителни теста, но отрицателни след времето за отчитане не съм пазила. То не беше чоплене, разглобяване, може да се добави и колекциониране.

А за децата - мойто хем го родих по стария метод, хем го кърмих до година и половина и то до скоро вместо мама ми казваше “бау-бау”. Ама се успокоявах, че поне обича кучета Joy

# 12 108
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Цитат
Сладурани ще ви кажа как да заченете бебе най лесно...доказан метод за бебеправене! И аз като вас, месеци се мъчих ли мъчих...Докато един ден си отидох на село и споделих моя проблем с една баба съседка. Тя ми каза да давам на моя сок от кисело зеле всяка вечер за една седмица...на втората седмица да му давам смачкан праз с лимон и сол и оделно да яде повечко чесън. Вярвайте ми на третата седмица ми закъсня с 8 дни и разбрах че чудото е станало!
Задължително опитайте и вие и дайте на вашите мъже. Стискам палци за много пухкави бебчета.


Хаха горкия човечец.. Май напразно е пил зелев сок и е ял праз и чесън. Представяте ли си как е ухаел през втората седмица? Grinning

Аз ли съм сбъркана, това ми звучи по-добро и от противозачатъчни.
Ще спи в другата стая със сигурност Flushed

# 12 109
  • София
  • Мнения: 10 642
Е, когато ти си го карала да яде чесън в незимни количества... нямаш право на това 🤣
Ако чесъна помага в “бебеправенето” е защото съдържа мн селен.

# 12 110
  • Мнения: 2 050
Ми да ядат бразилски орех за селен, вместо да пасат чесън Grinning

# 12 111
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
С тая разлика, че баба знае, че чесънът е разковничето. ТребА си чесън. Кой ти мисли, че може да съдържа важен елемент и не е нужно да вмирисват бебеправенето Stuck Out Tongue Winking Eye

# 12 112
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 863
`Начи испанците би трябвало да са много потентни... От сутринта хрупат чесън Wink. Ама не съм забелязала чак толкова големи фамилии.

# 12 113
  • София
  • Мнения: 10 642
Потентност и оплодителна способност са различни неща Simple Smile

# 12 114
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 863
Права си Simple Smile.

# 12 115
  • София
  • Мнения: 12 006
Ми да ядат бразилски орех за селен, вместо да пасат чесън Grinning
А те бабите на село много са чувАли за бразилски орех.... хората боравят с храни от нашите ширини Mr. Green

# 12 116
  • Мнения: 25 781
`Начи испанците би трябвало да са много потентни... От сутринта хрупат чесън Wink. Ама не съм забелязала чак толкова големи фамилии.
Едно е да муаш чесън, друго си е родеото.  Laughing

# 12 117
  • у дома...
  • Мнения: 3 086
Нали някои девойки си завират чесън в хм... да де? Не може ли само от чесън да се забременее или и родео с мъж си требе? Или го мариноват?

Последна редакция: пт, 21 дек 2018, 14:21 от Просто_майка

# 12 118
  • София
  • Мнения: 12 006
Нали някои девойки си давират чесън в хм... да де? Не може ли само от чесън да се забременее или и родео с мъж си требе? Или го мариноват?
То туй не беше ли за противозачатъчно или бъркам? Thinking

# 12 119
  • София
  • Мнения: 18 726
Въх,тоя чесън чудодеен бил,аз пак последна разбирам начи.

Общи условия

Активация на акаунт