Забавни въпроси за бременността

  • 1 379 637
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 12 120
  • у дома...
  • Мнения: 3 095
Ако любимият се нарупа с чесън, ни родео, ни любкане, ни прост секс ще види! Та може и противозачатъчно да е.

# 12 121
  • Мнения: 29 855
Ох, имаше един, дето май си слагаше чесън в презерватива. Забравила съм подробности, тук май го бях чела.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy

# 12 122
  • Мнения: 25 832
Ох, имаше един, дето май си слагаше чесън в презерватива. Забравила съм подробности, тук май го бях чела.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy
С каква цел? newsm78

# 12 123
  • София
  • Мнения: 18 746
Да не хване гъби сигурно Grinning

# 12 124
  • Мнения: 29 855
Не се сещам подробности, но май мама му беше казала така да прави за по-голямо удоволствие на жената.  Joy Sick

# 12 125
  • София
  • Мнения: 12 006
Оооо имаше нещо такова, ама той не беше ли с двата презерватива и чесъна между тях Joy или с 2-та през. е било друга история и ги сливам Crazy Crazy Crazy

# 12 126
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 233
Оооо имаше нещо такова, ама той не беше ли с двата презерватива и чесъна между тях Joy или с 2-та през. е било друга история и ги сливам Crazy Crazy Crazy

за предпазване от болести, предавани по полов път беше.
да, два презерватива с чесън по средата Wink чесъна като тотален бактерицид, не за удоволствието на "оная, дето ми взе детето".

# 12 127
  • София
  • Мнения: 12 006
Оооо имаше нещо такова, ама той не беше ли с двата презерватива и чесъна между тях Joy или с 2-та през. е било друга история и ги сливам Crazy Crazy Crazy

за предпазване от болести, предавани по полов път беше.
да, два презерватива с чесън по средата Wink чесъна като тотален бактерицид, не за удоволствието на "оная, дето ми взе детето".
Това 300 % предпазва от болести, т.к. още щом го види някоя и ще избяга с 200... та без полов контакт е предпазен Mr. Green Mr. Green Mr. Green Мама знае най-добре Heart Eyes
 Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha

# 12 128
  • София
  • Мнения: 4 328
мбожкеййй, чесън в презерватив  Flushed  Joy

# 12 129
  • Мнения: 25 832
Е, признах я тази майка. Така се пазят синове.  hahaha

# 12 130
  • Мнения: 16 876
Думите не стигат!!!!!!!

# 12 131
  • Мнения: 2 050
Е, признах я тази майка. Така се пазят синове.  hahaha
Ако е от мама тоя съвет, може и да се изтълкува в стил “за предпазване от оная вампирка снахата” Joy Joy

# 12 132
  • Мнения: 805
От около два месеца работя в АГО😂 все си мислех,че тук ни пързалят,НО,момичета,ужас е 🤪 Днес един мъж дойде да пита,може ли да прегледаме приятелката му,че снощи правили секс,и дали е забременяла 😱😂😂😂

# 12 133
  • София
  • Мнения: 458
От около два месеца работя в АГО😂 все си мислех,че тук ни пързалят,НО,момичета,ужас е 🤪 Днес един мъж дойде да пита,може ли да прегледаме приятелката му,че снощи правили секс,и дали е забременяла 😱😂😂😂
Ехее, сега може да получаваме информация “от извора” - достоверен източник си:)

# 12 134
  • Мнения: 805
Все съм чела тук,все съм се смяла,мислех повечето въпроси за майтап...но сега разбирам,че си има невежи 🤪
Питам една на колко месеца е бременна,а тя ми отговаря- Ми колкото тая дето е идвала вчера от нащо село 😂
Друга я питам има ли болки- Неее аз няма да раждам днес 😅

Общи условия

Активация на акаунт