Забавни въпроси за бременността

  • 1 379 342
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 12 675
  • Мнения: 29 757
Въх, и моите деца ли не са от мен, за първи път чувам за кафява линия?


При някои жени се появява в края на бременността заради хормоните. Аз имах и стоя доста дълго време после, поне половин година.

# 12 676
  • у дома...
  • Мнения: 3 087
А от колко недели не се е къпала девойката?

# 12 677
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 145
А от колко недели не се е къпала девойката?

TrollfaceTrollfaceTrollface

Скрит текст:
кафявата линия е отпред, не отзад.
извинете за натурализма.

# 12 678
  • у дома...
  • Мнения: 3 087
Добри, разбрах, че за отпред иде реч. Ма то не пречи, ако е пропуснала две - три седмици банята, че то студено беше... А може да иска да не отмие и семчовците...

# 12 679
  • Мнения: 205
Моята линия си седи още, а съм родила (да се разбира оперирана от бебе) преди 2г и половина. Явно са били близнаци и второто още не е излязло.

# 12 680
  • Мнения: X
Аз вече се съмнявам в бременността си. Все пак положителен тест, преглед с ехограф и ритници отвътре, не са сигурни признаци на бременност, но кафява линия на корема преди закъснението е абсолютно сигурен признак!

Според мен бъркаш. Не си писала да имаш цикАл, тъй че едва ли си бременна Laughing

# 12 681
  • Мнения: 29 757
Подхвърлили са ти бебе в родилния, ша знайш!

# 12 682
  • Мнения: 8 136
Цитат
.... 23 ян. 2019, 23:25 ч
Здравейте, мами!
От няколко месеца искам бебе и мъжа ми съвсем изненадващо за мен се постара за това, та..МЦ започна на 7.01 този месец и приключи на 14.01..на 20.01 получих тази дай боже хубава изненада..според календарчето ми за МЦ съм била в плодороден прозорец точно в този ден..та възможно ли е да съм бременна или тези календарчета не отчитат периодите вярно...ще се пръсна от любопитство..
Scream Изненадващо мъжа ѝ я "ощастливил" на 20ти и на 23ти направо се "пръска от любопитство"!


ПП: Относно "Linea negra" - с първите две бременности се появи още 4тия месец... (ама децата бяха мургавелчовци Wink, нали бабините приказки са такива, било имало връзка...) при третото хич, ама никаква нямаше... Явно съвсем неслучайно приятелка като видя бебето заяви категорично "Т'ва бебе като го гледам, ама хич не е от теб!", може би просто наистина не съм била бременна, то без линия не може!

Smiling Imp хм, замислих се... с бабините приказки за чертата и тена на бебето... да не би да чака негърче, та още тъкмо някъде около имплантацията вече да има черта Thinking Smiling Imp

Последна редакция: чт, 24 яну 2019, 14:03 от peneva_a

# 12 683
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 145

Здравейте, мами!
От няколко месеца искам бебе и мъжа ми съвсем изненадващо за мен се постара за това, та..МЦ започна на 7.01 този месец и приключи на 14.01..на 20.01 получих тази дай боже хубава изненада..според календарчето ми за МЦ съм била в плодороден прозорец точно в този ден..та възможно ли е да съм бременна или тези календарчета не отчитат периодите вярно...ще се пръсна от любопитство..
Scream Изненадващо мъжа ѝ я "ощастливил" на 20ти и на 23ти направо се "пръска от любопитство"!


и прозорците не са това, което бяха. TrollfaceTrollfaceTrollface

пенева_а, Simple Smile
Скрит текст:
по-добре махни името от цитата. да не предизвикваме метла.
Simple Smile

# 12 684
  • Мнения: 8 136
st. Dobri , аз махнах името (мерси за подсещането), ама при теб линка стои Grinning

# 12 685
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 145
Wink нали изискването беше да няма имена. Wink

# 12 686
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 874
Обаче ако кликнеш върху цитата, директно те препраща на мнението в темата.

# 12 687
  • Мнения: X
Иха.
Яката работа. Това с цитата не го знаех, но работи. Анонимност нЕма нийде.

# 12 688
  • Мнения: 5 478
Я, я, светнете ме за това с имената? Не, че съм слагала тук цитати, ама да знам... Не трябва да пише кой става обект на подигравка ли? Grinning

# 12 689
  • Мнения: 5 061
Я, я, светнете ме за това с имената? Не, че съм слагала тук цитати, ама да знам... Не трябва да пише кой става обект на подигравка ли? Grinning

Слага,мое творение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт