Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 681
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 12 690
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
не се подиграваме.
в повечето случаи се възхищаваме на въображението, изказа и полета на мисълта.
понякога и на цялостното творчество.

имам спомен, че имаше препоръка от модератор да не се посочват имена, ако смятаме, че човека ще се обиди.
но може и да не е от тази тема.

# 12 691
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 706
Защо да не цитираме с имена? Хората не се притесняват да пишат безумци през два дни в отделни теми, на половината потребители половия им живот не е тайна - кой кога как е ощастливявал, мил ръце, бани и какво ли не...

# 12 692
  • Мнения: 5 478
Я, я, светнете ме за това с имената? Не, че съм слагала тук цитати, ама да знам... Не трябва да пише кой става обект на подигравка ли? Grinning

Слага,мое творение Simple Smile

Хм, не се сещам...

Да, разбирам идеята, благодаря Grinning

# 12 693
  • Мнения: 5 620
Да се донеса и тук, че не се стърпях и отговорих.
Цитат
Момичета искам и аз да споделя с вас за да съм сигорна дали симптомите са на бременност .С съпругат ми правим опити с след всеки тест няма.нищо но този месец ми закасня с 8 дена не съм.направила тест за да не се отчая още повече затова искам да почакам още малко ..Нямам гадене но ме болеше краста както и ниско.в корема и в момента като пиша нещо.бушува в мен незнам какво става кажете вие имали ли сте тези.симптоми и се е оказало че не сте бременна .
Ей това е скорост - докато я заболи крАста и бебето вече рита.

# 12 694
  • София
  • Мнения: 10 642
Ще рита я!
Не е като моето, да го чакам до 22 г.с. да реши, че му се рита

# 12 695
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Тази тема ще пребъде, нали знаете за Вселената и човешката глупост. Ама второто освен, че е безкрайно, явно е и заразно.

# 12 696
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 706
Ехее, де да риташе, то бушува!!!

# 12 697
  • Мнения: 13 082
Какво, какво?! Имала краста ли? И какво бушува? Да не се е вселил пришелеца в нея. 🤔

# 12 698
  • София
  • Мнения: 1 480
Е, и аз отговорих и отнесох критика на лично съобщение...
Е как да и помогна?! Да и кажа "Тихичко честито" ли?

Цитат
Не искам помощ от такива които се подиграват с хора които търсят помощ не искам нито боб нито на калбо да ми гледаш ..😑

# 12 699
  • Мнения: 29 393
Калбото най-добре го владея...

# 12 700
  • Мнения: 205
Хмм, на кАлбо кой гледа?
Мен също ме боли краста. Сарби ме дясното зарно, но не е от некъпане - къпах се миналата година, за тази е рано още. Днес ми е 15ти ден от менстроацията, цакала ми е 7 дни. Дали съм в плодовите дни или сам бременна? 😁

# 12 701
  • Мнения: 29 393
Ходи ли на гЕнИколоК….?!?!

Ако не си - рукола и сода!

# 12 702
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Цитат
Ако е удобно искам и аз да попитам нещо. Разбрах, че съм бременна преди около 4 дни и имам час за гинеколог за понеделник 28.01.2019. Последната ми менструация започна на 19.12.2018, броейки се получава, че съм в 5та г.с. Днес цял ден имам болка ниско в кръста и имах съвсем леко бледо зацапване след тоалет. Дали е имплантиране или е малко късничко за него? И трябва ли да преместя часа си за гинеколог за утре?
Ще съм Ви много благодарна, защото ми е за първи път и попринцип съм си паника.

# 12 703
  • Мнения: 5 478
Все повече се потвърждава теорията ми, че има пряка връзка между грамотността и умствения капацитет.

# 12 704
  • София
  • Мнения: 1 480
На фона на другите изцепки, този си е направо грамотен отвсякъде

Общи условия

Активация на акаунт