Забавни въпроси за бременността

  • 1 379 431
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 12 705
  • Мнения: 6 491
Горките гинеколози Cry

# 12 706
  • Мнения: 5 478
Имах предвид по-предния цитат, но не уточних Smiley

# 12 707
  • Мнения: 205
Ходи ли на гЕнИколоК….?!?!

Ако не си - рукола и сода!
Руколата показва, че съм бременна, а содата, че не съм. Кое е по достоверно? На Гениголок не мисля да ходя - чула съм, че не разбират нищо.

# 12 708
  • София
  • Мнения: 18 745
В жабата,в жабата е истината!

# 12 709
  • Мнения: 205
В жабата,в жабата е истината!
Уфф, сега в тоя сняг и жаби да търся... Няма ли измислен тест със сняг?

# 12 710
  • София
  • Мнения: 18 745
Аз питомно предлагам тя дивото ще гони.Ейй.

# 12 711
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Вместо опити за бебе да прави, не е ли правила опити да се научи да пише грамотно? Че на това дете помощ в училище ще му трябва, ако наследи умствения ѝ капацитет.

# 12 712
  • Мнения: 29 793
Ходи ли на гЕнИколоК….?!?!

Ако не си - рукола и сода!
Руколата показва, че съм бременна, а содата, че не съм. Кое е по достоверно? На Гениголок не мисля да ходя - чула съм, че не разбират нищо.

Щом ти показват различно - жаба и после прах за пране /за уточняване на пола/.

# 12 713
  • Мнения: 5 478
Нееее! Доместос!

# 12 714
  • Мнения: 205
Имам един препарат от Лидл, но е зелен. Това какво значи, че ще са близнаци или че ще е едно, но ще стане богато?

# 12 715
  • Мнения: 5 468
Вместо опити за бебе да прави, не е ли правила опити да се научи да пише грамотно? Че на това дете помощ в училище ще му трябва, ако наследи умствения ѝ капацитет.

То лошото е, че точно тези "грамотните", които заливат темите с притеснения кога ще забременеят и нетърпение да разберат дали са бременни 3 дни след секса на първия месец опити, всъщност съвсем скоро забременяват. А като им напишеш, че невинаги става бързо и трябва да се кротнат, те отговарят нещо от сорта "знаете ли какво е да чакаш"? Grinning И следващия месец, като стане бебчето, дилемата е забравена, ще си имат малко пухкаво бебенцеее... А после кой ще го възпитава и учи на грамотност, не е ясно. Важното е, че бебетата са сладки и затова трябва да се размножават!

# 12 716
  • Мнения: 5 478
А след това учителките в градината са виновни, после идва ред на класната в училището да е лошата, накрая университетите са пълна трагедия и резултатът е: "Ама тя тази държава за нищо не става!" .........

# 12 717
  • Мнения: 29 793
Имам един препарат от Лидл, но е зелен. Това какво значи, че ще са близнаци или че ще е едно, но ще стане богато?

Аааа, хареса ми тази интерпретация!!!!  Money

# 12 718
  • София
  • Мнения: 10 642
Не моааааааааааааа
Момичета, ще ви задам един въпрос и моля не ме линчувайте, защото е свързан с лудостта на една моя приятелка. Въпросната излиза с доста заможен мъж, който е женен с две деца. Тя иска да го задържи, забременявайки от него и изнудвайки го след това. Всеки път щом той свърши тя отива в тоалетната и “свършеното” си го “набутва” отдолу. Това е пълна лудост, опитвам се да я спра и да й “налея мозък”, но безуспешно. Въпросът ми е дали е възможно да зачене по този начин?!!!!!

И още един капацитет....
Цитат на: хххххххlink=topic=1089687.msg38107459#msg38107459 date=1548436549
Личното ми мнение е първо да минеш през АГ. Казва се цикъл защото следва цикъла на луната през 28 дни. Всяко отклонение трябва да се провери.  Така че си запиши час за АГ когато предполагаш че е овулацията ти.

# 12 719
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 717
Еееее, nandin, изкърти с бисери!!! Хахахаха страшна работа!

Общи условия

Активация на акаунт