"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 41

  • 45 203
  • 751
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Sanya Sirakoff 618182 link=topic=1086555.msg38101559#msg38101559 date=154835839er
Скрит текст:
Здравейте, мами!
От няколко месеца искам бебе и мъжа ми съвсем изненадващо за мен се постара за това, та..МЦ започна на 7.01 този месец и приключи на 14.01..на 20.01 получих тази дай боже хубава изненада..според календарчето ми за МЦ съм била в плодороден прозорец точно в този ден..та възможно ли е да съм бременна или тези календарчета не отчитат периодите вярно...ще се пръсна от любопитство..

Саня, почти нищо не разбрах от поста ти и какъв точно е въпросът? На 20.01 си имала положителен тест за бременност ли?
Според мен на 20.01 е имала контакт. И за мен е много странен поста....
Да точно така имах контакт на 20.01..мисълта ми е толкова объркана и развълнувана, че дори немога да напиша разбираем пост,съжалявам за което.

 Значи на въпроса дали е възможно да си бременна, да, възможно е. Вероятността да си бременна е около 30%. Толкова е вероятността от забременяване на всеки месечен цикъл.

# 166
  • Мнения: 7
Права си Дидолинка благодаря ти

# 167
  • София
  • Мнения: 461
Привет! Последен цикъл на 2.01, секс -11.01. Трябва да ми дойде на 28.01.Вчера ми прицапа кафяво по обяд и реших, че е подранил цикъл, цял ден чаках да ми дойде, но все е само едно никакво само върху хартията, имам типични леки болки като при цикъл и тази сутрин очаквах да е тръгнал вече нормален цикъл, но дори зацапването намалява.На път към работа си взех 2 теста, естествено не издържах и 1 го направих веднага-около час след като вече бях пишкала сутринта.. резултатът е това:
Линийката е супер тънка и бледа, но беше розова, преди да изсъхне и се появи на 5тата минута при време за отчитане на резултат 10 минути. Мислите ли, че ако има бременност, ще се види по-ясна линия, ако направя нов следобяд, или направо да се пробвам с кръвен?

# 168
  • Мнения: 424
Виждам някаква сянка , но мисля че е рано за тест Simple Smile желая ти успех и нека бъде това за което мечтаеш.

# 169
  • София
  • Мнения: 10 642
Тестовата линия при положителен тест е толкова широка колкото контролната. Може да е бледа, но няма как да е толкова тънка

“тестовете понякога могат да са неправилни”?!?!?
Тестовете са положителни, отрицателни или невалидни (когато липсва контролна черта)! Неправилни тестове няма!

Последна редакция: пт, 25 яну 2019, 11:28 от Nandin

# 170
  • София
  • Мнения: 461
Благодаря, Nandin! Никъде не съм спомевнавала за неправилни тестове:) В случая съмнението ми беше по-скоро заради това,че съм го направила в неходходящ момент-3 дни преди цикъл и много скоро, след като вече бях посетила тоалетна сутринта. Ще си изчакам закъснението и ще се чуе.. просто се изненадах, понеже не е умишлено планирано - би било медицинско чудо.. и понеже ме усъмни това спряло зацапване в комбинация с розовеещата линия, та затова зададох въпроса

# 171
  • София
  • Мнения: 10 642
Dandelionwine, “неправилните тестове” не са от теб Simple Smile, а от did0linka
А теста го повтори най-рано в деня, в който трябва да ти дойде.

# 172
  • Мнения: 7
Здравейте.Искам да ви попитам нещо тъй като съм доста объркана не знам да се радвам ли или не... Та направих си тест и се появиха две чертички но едната е доста бледа... Прикачвам снимка... Много благодаря! Simple Smile))

# 173
  • Мнения: 539
Здравейте.Искам да ви попитам нещо тъй като съм доста объркана не знам да се радвам ли или не... Та направих си тест и се появиха две чертички но едната е доста бледа... Прикачвам снимка... Много благодаря! Simple Smile))

Как ще е бледа, идеална е Simple Smile Честито!

# 174
  • Мнения: 3 794
Перфектна чертичка! Честито!

# 175
  • Мнения: 333
Здравейте.Искам да ви попитам нещо тъй като съм доста объркана не знам да се радвам ли или не... Та направих си тест и се появиха две чертички но едната е доста бледа... Прикачвам снимка... Много благодаря! Simple Smile))
Супер чертичка😊
Дано всичко е наред и един хубав финал❤️

# 176
  • Мнения: 1 239
Момичета, ще ви задам един въпрос и моля не ме линчувайте, защото е свързан с лудостта на една моя приятелка. Въпросната излиза с доста заможен мъж, който е женен с две деца. Тя иска да го задържи, забременявайки от него и изнудвайки го след това. Всеки път щом той свърши тя отива в тоалетната и “свършеното” си го “набутва” отдолу. Това е пълна лудост, опитвам се да я спра и да й “налея мозък”, но безуспешно. Въпросът ми е дали е възможно да зачене по този начин?!!!!!

# 177
  • Мнения: 28
Момичета, ще ви задам един въпрос и моля не ме линчувайте, защото е свързан с лудостта на една моя приятелка. Въпросната излиза с доста заможен мъж, който е женен с две деца. Тя иска да го задържи, забременявайки от него и изнудвайки го след това. Всеки път щом той свърши тя отива в тоалетната и “свършеното” си го “набутва” отдолу. Това е пълна лудост, опитвам се да я спра и да й “налея мозък”, но безуспешно. Въпросът ми е дали е възможно да зачене по този начин?!!!!!
не мисля, че може забременее по този начин, но не е и невъзможно. А колкото до самата постъпка.. не смятам, че една жена може да задържи мъж с дете, ако то не е желано! Също така, смятам, че едно дете трябва да бъде създадене с любов и желание от двама души, които имат здрава връзка, а не да се окаже поредното детенце отглеждано само от единя си родител Sad

# 178
  • Сан Франциско
  • Мнения: 1 698
Божкеей, как им ги раждат кратуните такива планове. Чак ме е страх да попитам къде го държи "свършеното" и как го "набутва".

По въпроса - технически е възможно да се забременее така, но практически вероятността е изключително нищожна.

# 179
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета, ще ви задам един въпрос и моля не ме линчувайте, защото е свързан с лудостта на една моя приятелка. Въпросната излиза с доста заможен мъж, който е женен с две деца. Тя иска да го задържи, забременявайки от него и изнудвайки го след това. Всеки път щом той свърши тя отива в тоалетната и “свършеното” си го “набутва” отдолу. Това е пълна лудост, опитвам се да я спра и да й “налея мозък”, но безуспешно. Въпросът ми е дали е възможно да зачене по този начин?!!!!!
не мисля, че може забременее по този начин, но не е и невъзможно. А колкото до самата постъпка.. не смятам, че една жена може да задържи мъж с дете, ако то не е желано! Също така, смятам, че едно дете трябва да бъде създадене с любов и желание от двама души, които имат здрава връзка, а не да се окаже поредното детенце отглеждано само от единя си родител Sad
Ама то много страшно да е отглеждано от 1 родител....

Общи условия

Активация на акаунт