Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 901
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 13 605
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 074
по време на всички бременности моят играеше на криеница.
сега вече не Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 13 606
  • Мнения: 3 413
по време на всички бременности моят играеше на криеница.
сега вече не Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Сега се криеш ти.Wink

# 13 607
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами всъщност е напълно възможно да настъпи забременяване дори при девствено момиче, точно по тоя начин. Да не забравяме, че по време на овулация "плувците" имат идеална среда да се придвижат.
Да, казах, че на теория е възможно. Но на практика, абсурд. Посочете една такава, освен Дева Мария, моля.

# 13 608
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 074
по време на всички бременности моят играеше на криеница.
сега вече не Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Сега се криеш ти.Wink

аз корема имах предвид, не половинката Simple Smile Simple Smile Simple Smile
като напишат "корема ми играе" се чуда на какво играе Simple Smile

# 13 609
  • Мнения: 30 802
Ами всъщност е напълно възможно да настъпи забременяване дори при девствено момиче, точно по тоя начин. Да не забравяме, че по време на овулация "плувците" имат идеална среда да се придвижат.
Да, казах, че на теория е възможно. Но на практика, абсурд. Посочете една такава, освен Дева Мария, моля.

Не, въобще не е абсурд, доро малко семенна течност да попадне, ще си стане като стой та гледай.

https://community.babycentre.co.uk/post/a31435413/i-still-have-m … lose-my-virginity

Ето ти случай.

И затова пазене със свършване "навън" също е опасно. Щото трябва да е не само навън, ами и надалеч.

# 13 610
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 710
Вече ще се пазим с ММ като правим секс в различни стаи, за най-сигурно!

# 13 611
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 673
по време на всички бременности моят играеше на криеница.
сега вече не Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Сега се криеш ти.Wink

аз корема имах предвид, не половинката Simple Smile Simple Smile Simple Smile
като напишат "корема ми играе" се чуда на какво играе Simple Smile

Играе Кючек!
Имаше някога в родният ми град една доволно луда леля, която ходеше по кафенетата в центъра да проси/продава разни неща и като я напечеше жегата, (освен миризмата) разнасяше и тоя лаф.:
"Кючека ми играе корем.... Ъъъъ... Корема ми играе кючек..." Хихихиххъхъхъхъх и придружено със съотвтният танц. Trollface

# 13 612
  • София
  • Мнения: 12 006
Цитат на: link=topic=1089979.msg38268273#msg38268273 date=1550833593
Здравейте, аз съм с малко сложен проблем.. На 19 съм имам едно дете на 2 год и имам 2 аборта, сега отново ми закъснява с 5 дни усещам болки както когато трябва да ми дойде, но не идва,има вероятност за зачеване, сложих си свещичка Клион Д понеже мислех че ми има нещо друго, пих 2 дни по 2 аналгина не ми идва.
Rolling Eyes

# 13 613
  • Мнения: 39 357
Препарат за главоболие и гъбични инфекции лекуват бременост? Жива да не бях.

# 13 614
  • София
  • Мнения: 12 006
Препарат за главоболие и гъбични инфекции лекуват бременост? Жива да не бях.
Мислела е, че е друго /така пише/.... явно е решила, че е гъбяасала, ама като се е сетила че може и да е бременна и я е заболяла главата, та е пила и аналгините Laughing

# 13 615
  • Мнения: 39 357
ми то и мен би ме заболяло главата.

# 13 616
  • София
  • Мнения: 10 642
Вече ще се пазим с ММ като правим секс в различни стаи, за най-сигурно!
Ама няма да се научите значи... от секс не се забременява!

# 13 617
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Цитат на: link=topic=1089979.msg38268273#msg38268273 date=1550833593
Здравейте, аз съм с малко сложен проблем.. На 19 съм имам едно дете на 2 год и имам 2 аборта, сега отново ми закъснява с 5 дни усещам болки както когато трябва да ми дойде, но не идва,има вероятност за зачеване, сложих си свещичка Клион Д понеже мислех че ми има нещо друго, пих 2 дни по 2 аналгина не ми идва.
Rolling Eyes

Тук вече е много тъжно. А е само на 19г.

# 13 618
  • Мнения: 5 478
Не ми е тъжно на мен. Тези с лопата трябва да го изринат... Модератори, простете за разсизма! Благодаря.

# 13 619
  • Мнения: 29 453
На 19 г. и вече с дете на 2 г. и два аборта?!?! /не ѝ ли идва малко множко?!?! За спирала или поне хапчета не са ли чували тези младежи?!?/

Общи условия

Активация на акаунт