Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 559
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 1 440
  • София
  • Мнения: 4 328
Laughing готово, ще подготвя децата, че чакаме четвърто, този път от баща им  Laughing
Thinking ако утроим бирата дали ще ги направим три?
да не го мъча три пъти бедничкия   Heart Eyes
ти пък. той те е мъчил три пъти, ся ще го пЕстиш Laughing

# 1 441
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
 Joy Joy хиени сте Hug Heart Eyes Hug

# 1 442
  • Мнения: 1 652
Здравейте!
Искам да попитам дали е възможно да се забременее по време на цикъла, и то вторият ден от него?

и продължението Simple Smile

Благодаря за бързия отговор. Истината е, че аз искам прекалено много дете, но мъжът ми не иска още. И само тогава мога да го убедя да свърши в мен.

# 1 443
  • Мнения: 933
Нещо интересно, което научих снощи докато раждах. Ако ромка ражда свекърите стоят под прозореца и слушат. Колкото повече вика родилката, демек много я боли, толкова повече златни накити й подаряват после. Та снощи момето дето раждахме заедно прегракна от крещене. А под прозореца цял катун

# 1 444
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Честито. bouquet
За другото сериозно ли? Joy Joy Joy

# 1 445
  • Мнения: 933
Да сериозно, лично я питах, а и док потвърди. Де да имаше кой да ме отрупа със злато и аз щях да вия

# 1 446
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 671
Честито и от мен! bouquet bouquet bouquet

Горката - ако е секцио какво ли правят?!? newsm78

# 1 447
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Спинална упойка и крещи, за да вземе златото. Laughing

# 1 448
  • Мнения: 2 405
здравейте, чета темичката, много е забавна -
това за "ромките" и аз съм го слушала, когато раждах една се побърка да вика /преди да е почнала да ражда/ майка и "припадаше" нЕнам си колко пъти  Joy Joy в коридора - /аз понеже раждах нормално - бебето беше 4,300  #Crazy и се извинявах на санитарките "че съм била много шумна" те се изсмяха и казаха " аааа спокойно, спокойно имаш си причина, ми да видиш мургавите, как викат hahaha hahaha hahaha при това нямат причини/ -иначе е така колкото повече викат - значи им е много много трудно повече пари и злато ще получат

# 1 449
  • Варна
  • Мнения: 594
Здравейте!
Искам да попитам дали е възможно да се забременее по време на цикъла, и то вторият ден от него?

и продължението Simple Smile

Благодаря за бързия отговор. Истината е, че аз искам прекалено много дете, но мъжът ми не иска още. И само тогава мога да го убедя да свърши в мен.

Каква е тази глупост направо не проумявам. Нали дете се прави с любов и желание от двамата. Как ще караш някой насила да става тате хахаха че и ще му се молиш за .. семе  лелеее. Като единия не иска, или го изчакваш да се почувства готов, ако има възгледи за това, или не е човека за теб, поне на този етап. Друг е въпроса че като няма яйцеклетка, няма какво да оплоди  Grinning човека си прави кеф...
bubaleche , Честито  bouquet
За ромите - нищо чудно, те цял бизнес правят покрай размножаването, колкото повече раждане толкова повече злато, и деца, които да просят и крадат за мама и татко

# 1 450
  • София
  • Мнения: 4 328
bubaleche, Честито!  bouquet

# 1 451
  • София
  • Мнения: 5 198
Честито бебче  bouquet bouquet bouquet

Някои български свекърви ,ако слушат викането на снахата ,ще се на седмото небе от радост хихи

# 1 452
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Здравейте!
Искам да попитам дали е възможно да се забременее по време на цикъла, и то вторият ден от него?

и продължението Simple Smile

Благодаря за бързия отговор. Истината е, че аз искам прекалено много дете, но мъжът ми не иска още. И само тогава мога да го убедя да свърши в мен.

а следващият пост ще е нещо такова  Confused

Цитат
Здравейте! Не знам от каде да започна имам  дете на 11 месеца с таткото нямаме брак напоследак все излиза с приятели даже и в момента го няма не стои при нас намира си причини да излезе след което започва да си мисли че му се сърдя чувства се гузен и прави каквото поискам малко ми е гдно не ми е добре така чувствам се сякаш той е продалжил да живее без мен а аз съм тази която трябва да седи у дома и да гледа детето  .....

# 1 453
  • София
  • Мнения: 11 489
Цитат
Аз си мисля, че съм бременна. Нямам цикъл, закъснява, розово течение. Макар, че съм с два отрицателни теста не ми се вижда невъзможно.

# 1 454
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
За тук ли е не знам. 33uu
Цитат
Здравейте на всички посетителки на форума.
Интересува ме вредно ли е мастурбирането при бременност тогава когато бременността протича нормално? По какъв начин според вас влияе това на бебчето в корема на майката и възможно ли е да му навреди? Позволявате ли си да го правите, докато сте бременна (особено когато това е единственият начин за освобождаване на напрежението от всичките хормони)?
Търсих в интернет и информацията е оскъдна, затова реших да се допитам до вашето мнение.  Wink
Поредният бъзик от новорегистриран, но знаеш ли?

Общи условия

Активация на акаунт