Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 720
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 17 625
  • Мнения: 2 104
Колкото повече чета темата,толкова повече забременявам от какво ли не,то щото мъж вече не требе.

# 17 626
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
извини ли се? - не! значи си с контрацептив. Wink няма бременност.

# 17 627
  • Мнения: 2 729
Колкото повече чета темата,толкова повече забременявам от какво ли не,то щото мъж вече не требе.

Жълта черта е ново 20.
Сега да гадаем желаещата за бебе дали на лунна светлина е гледала тест или пък на свещ?

# 17 628
  • Мнения: 2 050
Ами значи все по-подмолно става това забременяване, дерзайте!  Драмата е след секс (поне секс има, щото то не бяха кърпи и сапуни) с презерватив и приемане на хапче за спешна контрацепция:
Цитат
Дали е възможно 7 дни след половия акт да имам цикъл а в същото време да съм бременна?

# 17 629
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Как знае, че е бременна 7 дни след акта? То даже не е сигурно дали е имало оплождане. Ама то пък някои ги усещат нещата, забравих. Пък аз безчуствената чаках 17 след трансфера, да направя тест.

Последна редакция: пт, 29 яну 2021, 12:30 от Pesheck

# 17 630
  • Мнения: 4 966
Не знам, не знам...дали е възможно!? Joy

# 17 631
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
вие пък! те усещат как душата на бебето влиза в тялото, а вие за сливането на сперматозоид с яйцеклетка питате!
и със секс става, но само с гледка!  Wink не помните ли как усетила как бебето става  докато гледала прекрасната гледка към .... "Меден рудник" ли беше ТЕЦ "Перник" ли...

# 17 632
  • София
  • Мнения: 8 120
вие пък! те усещат как душата на бебето влиза в тялото, а вие за сливането на сперматозоид с яйцеклетка питате!
и със секс става, но само с гледка!  Wink не помните ли как усетила как бебето става  докато гледала прекрасната гледка към .... "Меден рудник" ли беше ТЕЦ "Перник" ли...

Меден рудник май беше JoyJoyJoy

# 17 633
  • Мнения: 2 195
Да му мислят тези около Перник...

# 17 634
  • Italia
  • Мнения: 1 059
вие пък! те усещат как душата на бебето влиза в тялото, а вие за сливането на сперматозоид с яйцеклетка питате!
и със секс става, но само с гледка!  Wink не помните ли как усетила как бебето става  докато гледала прекрасната гледка към .... "Меден рудник" ли беше ТЕЦ "Перник" ли...
Разгеле! Сега ми става ясно защо в Стара Загора има толкова близнаци... 3 ТЕЦа, мила моя майнольо, ако не броим този в Димитровград... Аз досега се заблуждавах, че моите са плод на планинския въздух в Карандила! Че аз ако ги бях заченала в Стара Загора, щяха да са тризнаци...

# 17 635
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
'сичкото ще си кажете виЙ!
Wink

# 17 636
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Добри, ама гледката към "Меден рудник" беше гарнирана с фойерверки!

# 17 637
  • София
  • Мнения: 12 006
Цитат на:  link=topic=1090449.msg42277099#msg42277099 date=1612695188
Бременност в корема ми няма но има плоден сак в матката в 4 седмица сме вече и всичко е на ред лекарката ме гледа на вагинален видеозон да до уточня и плодния сак е в матката сега стана ли ясно всичко или още да уточнявам
Така и не ми отговори, къде й е матката, щом не е в корема, или как видяха сак, преди датата на М, ама пък била много щастлива!

# 17 638
  • Мнения: X
Цитат на:  link=topic=1090449.msg42277099#msg42277099 date=1612695188
Бременност в корема ми няма но има плоден сак в матката в 4 седмица сме вече и всичко е на ред лекарката ме гледа на вагинален видеозон да до уточня и плодния сак е в матката сега стана ли ясно всичко или още да уточнявам
Така и не ми отговори, къде й е матката, щом не е в корема, или как видяха сак, преди датата на М, ама пък била много щастлива!

Все още се чудя как може да искаш дете и да не знаеш как става. Или да не знаеш как функционира тялото ти. Освен това и да си неграмотен.

# 17 639
  • Мнения: 4 966
Може ли още малко уточнения, че нищо не разбрах Joy

Общи условия

Активация на акаунт