Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 510
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 17 760
  • Мнения: 2 851
А целта на упражнението каква е? Joy

# 17 761
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
май ТОЙ не иска и "свършва отвън", а ТЯ търси начини да го върже.
следващият въпрос ще е "как да му обясня, че е от него?"

# 17 762
  • Мнения: 18 998
Цитат на:  link=topic=1248738.msg42916737#msg42916737 date=1622321728
Да попитам дали е възможно,след като е свършил върху мен и след това вкарва спермата с пръсти да забременея?Интересно ми е дали има такива случаи?Благодаря!
Инвитрото пасти да яде вече! Хората са открили метода, че и без пари Laughing

Да де, ама ако не е наистина някакъв опит за изкуствено осеменяване, някаква следлюбовна игра ли е това вкарване на спермата с пръсти след свършване? За пръв път чувам да се прави.

# 17 763
  • София
  • Мнения: 12 006
Ами питахме я, но няма отговор каква е целта на занятието. Сигурно вече е по магазините и купува коликча, бодита и памперси, щот' то ясна ра'отата RelaxedBowtieSatisfied

# 17 764
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Това с пръстите нещо като пълнене на чушки ли се явява? Така, нали, хубаво да нагньетем пиперките?

# 17 765
  • Мнения: 25 615
Ако не се лъжа, въпросът беше в тема, в която не искат бременност. Та може девойката да се опасява, че младежът неволно е вкарал сперма във влагалището ѝ по време на петинга и се чуди дали не е забременяла. Може да е онази същата с „бутането“.

# 17 766
  • Мнения: 39 351
Как' Сийке, не се опасява девойката. Прочети внимателно цитата- интересно ѝ е....

# 17 767
  • София
  • Мнения: 12 006
Поредната в период бебеправене:
Цитат на:  link=topic=1320716.msg42919076#msg42919076 date=1622380050
Овулацията ми беше 7 дни
Не, не е грешка и не е искала да каже преди 7 дни, а че Овулацията ѝ е 7 дена (ех тез сложни приложения, само объркват с картинките си) Laughing Иначе тръгнала потомство да създава!
А вие с по 1 ден О - пишкайте на лентички и ходете на е-ф да следите момента Bowtie

# 17 768
  • Мнения: 413
А, да, това за свършването вън как го забравих. Наистина голяма вяра имат някои хора.
Тест? ДНК? А тиган в главата?

# 17 769
  • САЩ
  • Мнения: 666
Аз съм чела някакви такива истории, когато вярват в някакви работи, примерно, че дамският душ с оцет или кока кола предпазва от бременност, и като се случи бременност, веднага обвиняват, че е спала с друг и е от него. Е, то тук по случайност е спала с друг, ама принципно. Даже бях чела тук някаква тема, в която жената бременна, отишла на гинеколог с мъжа за потвърждаване на бременност, казали ѝ, че е в еди-коя си г.с,, примерно осма, мъжът се врътнал и казал, че преди 8 седмици е бил в командировка и значи не е от него.


Чакай… аз ли падам от Марс ???
Дамски душ с кола кола Astonished
Това ме втрещи 🤣🤣🤣 да не съм ръждясала отвътре , че да чистя с кола 🤣🤣🤣 луд умора няма, как ще се подмиваш с кола…

# 17 770
  • Мнения: 2 475
Имах едно гадже, което разказваше как изкупувал всички тестове за бременност в района. Не ползва презерватив и момичето прави тест (съответно ако е отрицателен ден след секс, значи - ок) . Вярно, че бяхме на по 16 г., ама моите опити да му обясня, че това не работи баш по тоя начин не се увенчаха с успех. Много време ми изгуби тоя въпросният, та имам наблюдения и от по-късни години. Продължаваше да не ползва, но поне никога не ме е карал да правя тест след секс.

# 17 771
  • София
  • Мнения: 12 006
Цитат
При мен този месец очакването продължава, единственото различно е че нямам абсолютно никакви симптоми за нищо. Нито ПМС, нито бременност.
Единственото което ми се случва за първи месец е това,че съм станала супер чувствителна към определени миризми и кихам От тях. Например душ гелът ми който не съм сменяла като аромат от три месеца, ми придизвика дразнене и кихане … това беше доста странно. Както и днес сутринта се събудих от парфюмът на мъжът ми, кихнах и пак заспах 😂😂
На трети ден закъснение направих тест с първа сутрешна и беше краааайно отрицателен … Но пък преди малко като се закашлях ме преряза десният яйчник.
Тези болки, кихавици от миризми са нещо много ново за мен.

Чудя се вече и аз какво да мисля ….
Момче ще е, щом от мъжки парфюм киха и заспива SatisfiedSatisfiedSatisfied А че е бременна няма съмнение - отрицателен тест на 3 дни закъснение - сигурен признак; и прерязване на яйчник - бебето вероятно си играе с някоя сабя в корема й Satisfied

Последна редакция: сб, 05 юни 2021, 15:03 от ₪₪₪ Afrodita ₪₪₪

# 17 772
  • София
  • Мнения: 28 571
Нещо, което ме развесели много сериозно:
Цитат
Здравейте, един приятел е правил в събота анален секс със някакво момиче, и тя му казала, че на следващия ден и се гади, а в понеделник си направила тест и показало 2  чертички, че е бременна, възжможно ли е да бременна наистина или го е излъгала?

# 17 773
  • Мнения: 2 851
Е възможно е, ама не от него 😁

# 17 774
  • София
  • Мнения: 28 571
А, тук спор няма. Smile

Общи условия

Активация на акаунт