Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 645
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 337
Цитат
Имам връзка с момче по-голямо от мен с което правим от скоро секс. Проблема е, че той свършва в мен и казва, че няма страшно имало само няколко опасни дни в месеца и тогава няма да правим секс. Каза, че през другото време няма значение дали свършва отвън или вътре нямало да забременея. Аз малко се усъмних в това и първо отказах, но той ме успокои като ми каза, че и преди го е правил с предишните си приятелки и проблем не е имало. Вие какво ще кажете по този въпрос?

Цитат
тава въпрос за малко романтична атмосфера с приятеля ми.. вана, пяна, свещи, цветя.. :РРРР та, имам един въпрос: възможно ли е да стане нещо докато сме си двамцата във водата (имало е любовни игрички, девствена съм, не бързаме със секса.. )

Цитат
Здравейте, искам да ви попитам може ли без полов път да се забременее? Ще ви разкажа случката. На рождения ден на една моя съученичка (бяхме си само нашия клас) се случи нещо странно. Едно от момчетата отиде до тоалетната след като той излезе аз отидох, защото много ми се ходеше. Не обърнах внимание на тоалетната чиния чак след като започнах да се бърша забелязах, че има капки по тоалетната чиния уверявам ви, че не бяха от мен.
И се питам да не би момчето преди мен да е свършило на тоалетната чиния и да не е избърсало спермата, а и капака не беше вдигнат и някой сперматозоид да не е влязъл случайно в мен.

Цитат
ие как мислите - бременна ли съм, приположение че не съм била в овулация, не е свършвал в мен, и нямам признаци на бременност?

Цитат
Възможно ли да е се забременее, когато сте го правили анално без презерватив и част от неговата предеякулационна течност да се е смесила и влязла във вагината чрез стимулиране с ръка?

# 601
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Вече от смях отива към  bishop
Първия цитат и тази с тоалетната чиния ме убиха.... Отказвам да вярвам, че има такова невежество.
Майки учете децата си!

# 602
  • Мнения: 8 887
Не мисля, че е смешно, положението е трагично  Peace
Всичко дотук говори за много ниска култура относно секс, забременяване, бременност, полово предавани болести и др.
Мисля, че това е сериозен пропуск на родителите и на образователната система. А, вие като родители говорите ли с дъщерите и синовете си по горните въпроси и на каква възраст?

# 603
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Съгласна съм.
Моята дъщеря е малка / на 3 години е/, но като отрасне и дойде времето ще постъпя така както моята майка с мен. Сядам и обяснявам всичко, искам аз да съм човекът който ще отговори на въпросите й, а не да търси съвети из форумите. Peace

# 604
  • Мнения: 6 604
"Момичета, бременна ли съм??? Уплашена съм защото, повръщах два пъти без никаква причина миналия ден, просто изведнъж ми се догади... Измалявам бързо и ми се спи постоянно, имам болки ниско долу като при менструация и  постоянно ми се яде нещичко..."
 Whistling
Да помогнем... bowuu

П.п.от телефона не знам как да цитирам направо.  Blush

# 605
  • Мнения: 1 740
"Момичета, бременна ли съм??? Уплашена съм защото, повръщах два пъти без никаква причина миналия ден, просто изведнъж ми се догади... Измалявам бързо и ми се спи постоянно, имам болки ниско долу като при менструация и  постоянно ми се яде нещичко..."
 Whistling
Да помогнем... bowuu
П.п.от телефона не знам как да цитирам направо.  Blush
Да даде повече информация - ако е ползвала два вида предпазни средства, не е правила секс скоро (но е ходила на басейн), има сърбежи тук-там и носи джинси със специална пропускливост - честито, бременна е!
Или просто е яла нещо развалено, нападнал я е вирОс и ще ѝ идва. Mr. Green

# 606
  • Мнения: 6 604
Виж с'я, с подробности всеки може.   Naughty Whistling
 Ако са минали 5 часа от акта, да прави тест.   Crazy

# 607
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Цитата с тоалетната ми напомни на лафа "Можеш да забременееш от тоалетната, само ако седящият преди теб мъж не е станал още"  Joy

# 608
  • София
  • Мнения: 11 491
Цитат
Имах полов контакт 2 дена след предишната менструация с прекъснат полов акт, но ме е страх от все още нежелана бременност. Имам болки в гърдите(което най-вероятно е знак на престоящ цикъл), гадене от време на време, придърпване от дясно на корема(до кокала).
Направих днес(ден преди очаквания цикъл) 3 вида теста уж с ранна диагностика( отрицателни )
Има ли някаква вероятност за бременност според вас?

# 609
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Съгласна съм.
Моята дъщеря е малка / на 3 години е/, но като отрасне и дойде времето ще постъпя така както моята майка с мен. Сядам и обяснявам всичко, искам аз да съм човекът който ще отговори на въпросите й, а не да търси съвети из форумите. Peace

Подкрепям! Моята майка ми каза що е то цикъл едва, когато ми дойде и си изкарах акъла, че имам нещо червено по бельото  ooooh! Беше срамно да се говори за гаджета и секс в нашето семейство. Голям терор беше вкъщи и никога не съм могла да говоря с майка ми на тази тема. Добре, че имах приятелки, които бяха доста по-големи от мен и ми даваха много ценни съвети и никога не са ме подтиквали да правя секс малка или т.н. Поддържаха ме да си държа на принципите и да го направя във възраст, когато се чувствам готова да поема отговорност за последствията. Ами направих го на 19 и сега в течение на времето смятам, че пак е било рано. Но подкрепям с две ръце да се говори за това с децата.  Hug

# 610
  • Мнения: 2 288
Цитат
Имах полов контакт 2 дена след предишната менструация с прекъснат полов акт, но ме е страх от все още нежелана бременност. Имам болки в гърдите(което най-вероятно е знак на престоящ цикъл), гадене от време на време, придърпване от дясно на корема(до кокала).
Направих днес(ден преди очаквания цикъл) 3 вида теста уж с ранна диагностика( отрицателни )
Има ли някаква вероятност за бременност според вас?
Леле, това е голямо придърпване щом чак на кокала се усеща, дано не се размести нещо ooooh!!

Оп, едит да не е спам:
Писано на 24-ти април 2016


Цитат
Здравейте.Последен МЦ 5 Април 2015,овулация на 20 Април.От както мита овуто имам нещо като спазми,днес се засилиха в яйчника където беше овуто,имам болки в кръста,особено като се наведа,гърдите ще ми се пръснат ,много ме болят.Възможно ли е да са симптоми на бременност????  bouquet

Последна редакция: пн, 25 апр 2016, 10:14 от Pure_nature

# 611
  • Мнения: 3 371
Боже, чета и не вярвам на ушите си Crazy Crazy Crazy
Майки на момичета, къде дремете просто се чудя  Crazy Crazy Crazy
Потресаваща е тази неграмотност. Таблетки ескапеле се пият като за 'добро утро', задават се абсурдни въпроси, може половината да са на майтап, но има вероятност  другата половина да са реални питанки... Не мога да повярвам, че има нормални жени и момичета, които могат да пишат/и мислят/ по такъв силно примитивен и адски неграмотен модел.

# 612
  • Мнения: 337
Цитат
Вчера приятелят ми свърши в мен, а днес на обяд ми дойде цикъла съвсем малко и пак го направихме. Възможно ли е да забременея? Защото в момента не ми идва...

Цитат
В ноща събота срещу неделя правихме анален секс и той свърши там веднага станах и си подложих една салфетка и избърсах както след като съм била в тоалетната, но на салфетката нямаше нищо. На следващия ден четох из нета и приятели които са го правили казаха че изтичало след това и е опасно ако потече към вагината и аз се притесних мислех днес като се наспя да отида да се взема ескапел, но когато се събудих изненада дошло ми е. Та въпроса ми е това значи ли че не съм бременна. Моля ви дайте ми спешен отговор.

Цитат
Пия противозачатъчни от около половин година. С приятеля ми попринцип много внимаваме, но последния път не станах на време и той свърши в мен. Възможно ли е да съм бременна и ако съм след приема на последното хапче, ще вляза ли в цикъл?

# 613
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
 ooooh!
Думи нямам вече.

# 614
  • Мнения: 9 662
Е ти пък думи нямаш!  Laughing
Щом толкова лесно се забременява от панталони и басейни, значи аналния и оралния секс можем направо да ги наречем планирана сигурна бременност.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт