Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 835
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 25 649
Цитат
Та, искам да питам дали някоя мама се е чувствала така, за да се успокоя, че е нормално. Тоест нямам повръщане, гадене, а общо ЛОШО и БЕЗСИЛИЕ! И е доста постоянно, изчезва само след ядене за кратко.

Съчувствам ѝ на жената, ама "общото лошо" и "безсилието" ме разсмяха.  Laughing

# 631
  • Мнения: 7 519
Laughing Laughing Винаги съм си представяла как едно 12-13 годишно момиченце отива при личната/личния си и почват да си говорят за сексуална култура. Аз също мисля, че училището е мястото , където трябва да се получат тези знания. Ние например почти всяка година си имахме 1-2 часа за сексуална култура в Час на класа Wink Отделно в 7 клас се изучава анатомия и физиология на човека.  Wink Точно към МОН трябва да бъде отнесен този въпрос Wink
После личната лекарка ще вземе да се обади на родителите и, че се интересува от секс. В Бг лекарската тайна е обществена тайна Simple Smile.

# 632
  • Мнения: 9 663
Скрит текст:
Laughing Laughing Винаги съм си представяла как едно 12-13 годишно момиченце отива при личната/личния си и почват да си говорят за сексуална култура. Аз също мисля, че училището е мястото , където трябва да се получат тези знания. Ние например почти всяка година си имахме 1-2 часа за сексуална култура в Час на класа Wink Отделно в 7 клас се изучава анатомия и физиология на човека.  Wink Точно към МОН трябва да бъде отнесен този въпрос Wink
После личната лекарка ще вземе да се обади на родителите и, че се интересува от секс. В Бг лекарската тайна е обществена тайна Simple Smile.

А те ще се скарат на детето, че се интересува от "глупости" и ето ти затворен кръг...  Laughing

# 633
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 673
Някога - преди десетина години, Фонда за Население на ООН, се беше загрижил за сексуалното и репродуктивно здраве на населението в източна Европа и конкретно в Бг.. Аз съм обучен Обучител на връстници и докато бях в училище това беше сериозна тема, с широко разпространение и много работа в тази насока... Наистина правехме неща - концерти, листовки, предавания в местната телевизия, проекти и т.н. Колко презервативи съм сложила на банани и модели на пениси, само и само малко да се ограмоти населението още от ранна детска възраст... Явно не е било достатъчно... Дано все още да се работи наистина по училищата в тази насока и тези „бисери“ да са изключения...  Praynig

# 634
  • Мнения: 2 524
Работи се. 11 клас съм, за период от 2 години са идвали два пъти точно в Час на класа да говорят за сексуално образование. Акцентът и при двата беше върху контрацепцията и предпазване от нежелана бременност, както и болести предавани по полов път. За устройство на половата система и забременяване сме говорили преди години, когато сме изучавали системата в часовете по Биология. И до днес ги изучаваме - не само забременяване, а и болести предавани по наследство и т.н. 
Допълнително има безплатни кампании за тестове за СПИН, концерти(в деня за превенция), на които допълнително освен всичко останало се и говори.
Не бях много изчерпателна, но с една дума - има откъде да се информираш стига да искаш, информацията ти я предоставят.

# 635
  • Мнения: 9 663
Не е въпрос, но съм изумена, че сериозни сайтове се занимават с глупости. Това е от специализиран сайт за бременност, а коментарите в ФБ по повод статията ме разсмяха.  Laughing
Е как няма да има тъпи въпроси, след като обществото бива заливано с тъпи статии?  Crazy

Цитат
Домашен Тест за Бременност
Какво представлява домашния тест за бременност със сода? Ние използваме содата в ежедневието си да приготвяме всякакви вкусни кексове, торти и палачинки, да намалим киселинността на някои храни, да ускорите процеса на готвене. Помислете колко е хубаво да можем да използваме содата и за установяване на бременност? Е, всъщност можем! Има две схващания за това какво всъщност може да ни покаже така наречения домашен тест за бременност със сода, които е много популярен народен метод у нас и в чужбина. Според някой хора тестът за бременност със сода е едни интересен метод, който може да покаже дали жената е бременна, или не е. Според другото схващане – тестът със сода всъщност може да ни покаже полът на бебето. И в двата случая мнението за него е, че той е:

Със 70% точен
– Всичко, от което се нуждаете, за да го направите, е сода бикарбонат и проба от вашата урина.
– Самият домашен тест за бременност със сода е бърз и не отнема повече от няколко минути.
– Той е много лесен за изпълнение в домашни условия.

Повечето жени, които са го пробвали по първото схващане, споделят във форумите, че резултатът е бил точен при установяване на бременност.

A това са коментари под статията:
Цитат
- Opitah i urinata shupna ,no i pri dvama ni sas moqt saprug ,ha sega de
 - И мъжа ви е бременен хахахах
***
Не подейства изобщо! Бременна в 2 месец никаква реакция не даде....

# 636
  • Мнения: 7 171
А колко грамотно е написано! ooooh!

# 637
  • Мнения: 9 663
Е, хората, които вярват на такива тестове, не се впечатляват от "кой(и)то", мн. и ед. число и запетайки.
Важно е содата да шупне.  Laughing

# 638
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
 Joy
Отивам да пробвам.  hahaha

# 639
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Ще се изкуша да пробвам и аз  Joy Ама въпроса е - ако покаже, че не съм бременна, какво ще раждам след няколко дена  newsm78 newsm78 newsm78

# 640
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
И аз така.  Joy

# 641
  • Мнения: 9 365
Ще се изкуша да пробвам и аз  Joy Ама въпроса е - ако покаже, че не съм бременна, какво ще раждам след няколко дена  newsm78 newsm78 newsm78
не сте разбрали, това е тест за откриване на ранна бременност, при жени в 9 месец - не важи. hahaha

# 642
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
И кво сега, да не го правя ли?  Crossing Arms
Ами, ако се окаже, че са две? Имаме такива случаи в темата, няма да съм уникат.  hahaha

# 643
  • София
  • Мнения: 30 146
Цитат
Здравейте, момичета ! Закъснява ми с 4 дни, а болките в гърдите си ги има. Имам и главоболие, бяло течение и повечето екстри който са писани тук.. не искам да избързвам с това, че съм бременна, но кога е най-добре да го направя този тест? До изчакам ли още малко? И има ли някакъв шанс да съм бременна при положение, че правиме секс всеки ден, но той не е свършвал в мен или поне така той твърди.

Ето ви го следващият метод за забременяване т.е. той да не свършва в теб, за да забременееш.

И сега ще се започнат едни драми с предеякулационна течност, просто го усещам. Чакам с нетърпение развитието. Whistling

# 644
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ми много ясно, точно от т.нар. смазочна течност се забременява най-много. Сигурно над половната човечество е заченато с нея.Тя дебне навсякъде също така - по мръсни панталони, тоалетни чинии, басейни, да не изброявам.

Общи условия

Активация на акаунт