Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 234
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 30 142
Вчера четох в една тема радостна мама, която обясняваше, че ФМ минала чудесно, всичко било наред и бебето приличало на баща си. Shocked Как го е разбрала? newsm78
Доста често срещано по отчетните Wink и никой не може да ги убеди в противното. Цитирам: "момичетаааа, видях му носа! Същия като моя!"

вий с'я. за единия нос се хванахте.
виж, ако майката каже: има патка, прилича на мен. тогава ще е страшно Peace

 Joy hahaha Joy

Това си помислих, че поне по един признак със сигурност ще прилича на майката или на бащата.

# 496
  • Мнения: 30 802
В интерес на истината ехографите в последните години са доста подробни и може да придобиеш представа как изглежда лицето на бебето в основните си черти. С най-малката дъщеричка един от докторите успя да излови много специфичното капризно носле с извивка, която не е от моите гени. А и чертите на човека се разпознават по 2-3 специфични признака и лицеви пропорции, та не е далеч от мисълта да забележиш накъде клонят извивките на чело и нос, дори при бебе.

Скрит текст:
Обаче и лекарите са се побъркали по гадаене на дати и разминаване на седмици. С последната ми ЖК кой ли не се изреди да ме успокоява, че бебето било станало по-късно, затова върви дребно, вместо да ме пращат за тонове и допълнително следене. Е, сама се изпратих и накрая се оказа, че девойката хубаво си е омотала, че и вързала пъпната връв. Как пък на 4Д всички виждат омотана пъпна връв, когато трябва да ти продадат секцио по желание, ама за трето нормално раждане нито едно светило не я видя...

# 497
  • Мнения: 9 475
Сирен, моля ти се!  Stop Най-вероятно има нос като още 2000000 души по света! А не точно като моя!
Заради тези истерии ако имам второ никога няма да се запиша в отчетна тема! Никога!  Crazy

# 498
  • Мнения: 30 802
Е ако са хванали бебето на 3Д в добра позиция и в късна седмица, може да разбереш доста за чертите му. То и моето лице е като на още 20 хил. човека по земята, ама Фейсбук се опитва да прави алгоритми, за да разпознава лица, и то точно по пропорции и ъгли. А повечето хора имат много развито усещане за лицеви пропорции и за прилики и разлики. Така че не е съвсем космическо да предположиш на кого напомня лицето на плода.

Иначе за истериите съм съгласна, особено като се почне още от двете чертички драмата кошара или легло, какъв обиколник, Стокке или Джейн...

# 499
  • София
  • Мнения: 30 142
И според мен трябва да имаш наистина голяма фантазия, за да видиш на ехографа на кого прилича бебето. Аз не можах да кажа, че синът ми прилича на някого, докато не го видях след раждането. Даже и тогава не се наемах с подобни предположения.

Едни викаха на мен, други- на ММ, а аз казвах, че е на себе си.

# 500
  • София
  • Мнения: 11 484
Сирен, моля ти се!  Stop Най-вероятно има нос като още 2000000 души по света! А не точно като моя!
Заради тези истерии ако имам второ никога няма да се запиша в отчетна тема! Никога!  Crazy

Е как - много материал изпускаш така. Да се запишеш в отчетна е безценно. А още по-безценно е да следиш теми като бременна ли съм, искам бебе и подобни  Laughing

# 501
  • София
  • Мнения: 4 328
Аз не можах да кажа, че синът ми прилича на някого, докато не го видях след раждането.

и аз така. тогава установих, че съм родила клонинг на мъжа си. и аз може и да не съм му майка Simple Smile

# 502
  • Мнения: 9 475
Ако я имаше тази тема, докато списвах в отчетната...вЕрвайте ми имаше много материал.
"Наистина ли ако ям люто бебето ще е нервно?"  Crazy

# 503
  • София
  • Мнения: 3 833
 newsm78 newsm78 На мен и след като се родят ми приличат на стафиди и не ги оприличавам на някой от родителите Laughing Laughing Ама хора всякакви, фантазии всякакви Laughing Laughing

# 504
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз не можах да кажа, че синът ми прилича на някого, докато не го видях след раждането.

и аз така. тогава установих, че съм родила клонинг на мъжа си. и аз може и да не съм му майка Simple Smile

При нас с времето стана така. Joy hahaha Joy

Скрит текст:
Свекърва ми вика, че съм я върнала години назад и все едно вижда сина си. Mr. Green


newsm78 newsm78 На мен и след като се родят ми приличат на стафиди и не ги оприличавам на някой от родителите Laughing Laughing Ама хора всякакви, фантазии всякакви Laughing Laughing

Слагам го в спойлер, че не е по темата.

Скрит текст:
На наши познати им се ражда дете (момче) и отиваме да го видим на гости след няколко месеца, а то копие на майката. И аз възкликвам, че много прилича на мама, при което цялата рода скача и вика: "не, не, прилича изцяло на баща си." Shocked
Отивам до кухнята за вода и бабата ме настига с думите: "Ние така, за да не обидим таткото".  Joy hahaha Joy

Нямам идея каква е тази параноя у някои, че ако не прилича на баща си, е голяма обида. ooooh!

Последна редакция: ср, 20 апр 2016, 17:43 от missence

# 505
  • Мнения: 25 600
Не знам дали е обида, но децата трябва да приличат на бащите си.
Че иначе почват едни съмнения, едни подозрения...  Laughing

# 506
  • София
  • Мнения: 30 142
Не знам дали е обида, но децата трябва да приличат на бащите си.
Че иначе почват едни съмнения, едни подозрения...  Laughing

 Joy Joy Joy

Скрит текст:
Аз исках да прилича на мен  bowuu, но не се получи. Blush

# 507
  • София
  • Мнения: 4 328
Как` Сийка, при нас това категорично не може да стане Laughing

# 508
  • София
  • Мнения: 3 833


Слагам го в спойлер, че не е по темата.

Скрит текст:
На наши познати им се ражда дете (момче) и отиваме да го видим на гости след няколко месеца, а то копие на майката. И аз възкликвам, че много прилича на мама, при което цялата рода скача и вика: "не, не, прилича изцяло на баща си." Shocked
Отивам до кухнята за вода и бабата ме настига с думите: "Ние така, за да не обидим таткото".  Joy hahaha Joy

Нямам идея каква е тази параноя у някои, че ако не прилича на баща си, е голяма обида. ooooh!

Айде и аз с един спойлер на спойлера Grinning

Скрит текст:
Майка ми и до сега разказва как сърцето й пропуснало няколко такта като ме видяла сефте, след като съм била изкъпана. Обяснява, че всичко било хубаво и един морковен мъх на главата ми. Лошо й станало, защото нямами никой рижав в родата. Айде върви обяснявай откъде това Laughing Laughing След като ми обръснала главата ми поникнала русата коса и тя се успокоила. На това му викам виновен без вина Laughing Laughing Laughing

# 509
  • София
  • Мнения: 30 142


Слагам го в спойлер, че не е по темата.

Скрит текст:
На наши познати им се ражда дете (момче) и отиваме да го видим на гости след няколко месеца, а то копие на майката. И аз възкликвам, че много прилича на мама, при което цялата рода скача и вика: "не, не, прилича изцяло на баща си." Shocked
Отивам до кухнята за вода и бабата ме настига с думите: "Ние така, за да не обидим таткото".  Joy hahaha Joy

Нямам идея каква е тази параноя у някои, че ако не прилича на баща си, е голяма обида. ooooh!

Айде и аз с един спойлер на спойлера Grinning

Скрит текст:
Майка ми и до сега разказва как сърцето й пропуснало няколко такта като ме видяла сефте, след като съм била изкъпана. Обяснява, че всичко било хубаво и един морковен мъх на главата ми. Лошо й станало, защото нямами никой рижав в родата. Айде върви обяснявай откъде това Laughing Laughing След като ми обръснала главата ми поникнала русата коса и тя се успокоила. На това му викам виновен без вина Laughing Laughing Laughing


  Joy Joy Joy

Това беше добро. Обяснявай после, че нямаш сестра. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт