Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 126
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 154
Настоявам да инициираме подписка за по-добро сексуално възпитание в училищата, защото тези кретении не са нормални  doh doh doh doh doh doh doh doh doh doh

Също така и по-добро обучение на тези бъдещи мами, за да са нормални мами, а не мами-идиотки.

Цитатите ме оставиха със смут в душата  Mr. Green

# 571
  • Мнения: 118
Настоявам да инициираме подписка за по-добро сексуално възпитание в училищата, защото тези кретении не са нормални  doh doh doh doh doh doh doh doh doh doh

Също така и по-добро обучение на тези бъдещи мами, за да са нормални мами, а не мами-идиотки.

Цитатите ме оставиха със смут в душата  Mr. Green

Не само на бъдещите майки!:

Цитат
аз съм акушерка и много грешиш че ако една жена веднъж е родила секцио и следващия път трябва да е така много зависи от причините. Много е странно че след 2 години те боли шева- кой шев- те са няколко и може би е грешка на лекаря. Според мен изобщо не си осакатена радвай се че половите ти органи са съхранени и не се налага да си правиш пластика на влагалище и др. Аз съм родила и двете си деца секцио точно заради това.
Към авторката роди си със секцио и си съхрани половите органи без да даваш обяснение на никой

# 572
  • Мнения: 1 154
Не! Това вече не е истина. Не може да бъде!

# 573
  • Мнения: 118
Не! Това вече не е истина. Не може да бъде!

Може,може  bowuu

Бъдещи мами,моля съхранете половите си органи! Аз родих нормално и вече няма връщане назад,но за вас не е късно!

# 574
  • Мнения: 1 154
Спокойно, жената каза,че с пластика се оправят нещата. Има шанс. Едно време нашите майки и баби като са раждали нормално е нямало пластики и е било сложно. Как са успявали да родят повече от едно дете с тези увреждания не знам. А женте с по 4-5-6 деца едно време? Малеееее  ooooh!

# 575
  • Мнения: 2 288
Оле, не е за вярване колко показно и нагло искат пари тези доктори, че изтъпанчила във форума защо и как!!!

# 576
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
има нова тема: кой е най-подходящия месец за раждане  Crazy

какво знаете вие!

# 577
  • София
  • Мнения: 30 085
Настоявам да инициираме подписка за по-добро сексуално възпитание в училищата, защото тези кретении не са нормални  doh doh doh doh doh doh doh doh doh doh

Също така и по-добро обучение на тези бъдещи мами, за да са нормални мами, а не мами-идиотки.

Цитатите ме оставиха със смут в душата  Mr. Green

Твърдо "ЗА". Това, което чета, е потресаващо.

# 578
  • Мнения: 9 471
има нова тема: кой е най-подходящия месец за раждане  Crazy

какво знаете вие!

Линк може ли?  Laughing

# 579
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
може, може http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=918530;topicrefid=5  Hug

представих си го бременен и пита кога да роди, а той още на фаза предварително проучване бил   Blush

# 580
  • Мнения: 7 171
Не! Това вече не е истина. Не може да бъде!

Може,може  bowuu

Бъдещи мами,моля съхранете половите си органи! Аз родих нормално и вече няма връщане назад,но за вас не е късно!

А пък аз съм съхранена. Завиждайте!

Скрит текст:
Тоест, матката, която е срязана и зашита,  не е полов орган.

# 581
  • Мнения: 1 554
Тази тема е хем смешна, хем трагична. Когато бях ученичка, освен часовете по биология, имаше и едни часове веднъж годишно, обясняваха всичко подробно, пускаха филмчета и раздаваха едни пакети с книжки по темата, превръзки и т.н. Всяка година след 5 клас го провеждаха и присъствието беше задължително. Сега няма ли го това?

# 582
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Има го.

# 583
  • Мнения: 9 556
Оле, не е за вярване колко показно и нагло искат пари тези доктори, че изтъпанчила във форума защо и как!!!

Toва е анонимен коментар от някакъв друг сайт/форум, даден по-горе.
Няма как да знаем кой е зад коментара и дали наистина е медицинско лице. Може просто някоя дама да се прави на многознаеща.  Wink

# 584
  • Мнения: 9 471
С един приятел се виждаме след моето раждане и той съчуствено ми казва: еее много гадно, че се е наложило секцио! Викам, еми гадно ама пък сега отдолу съм си като нова Wink Аз на майтап ама отде да знам, че има жени, които наистина го мислят  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт