Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 408
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 30 142
Чакайте сега ,че не разбрах.
Тя си измисля всичко така ли?  Shocked
 

И аз се опитвам да разбера. Явно е известна във форума и историята е дълга. Thinking От думите на съфорумките личи, че вероятно е обсебена от мисълта за бебе.

# 691
  • Мнения: 2 288
Според мен си измисля абсолютно всичко, съмнявам се, че и мъж има с нея, само си запълва времето и се подиграва с дамите в подфорума, пред очите ми е повече от година, но отдавна й пропускам лъжливите постове, че се дразня. Даже, новите кандидат майки й простиха в темата на "искам бебе" и тя започна прави темите  Stop.

# 692
  • София
  • Мнения: 30 142
Според мен си измисля абсолютно всичко, съмнявам се, че и мъж има с нея, само си запълва времето и се подиграва с дамите в подфорума, пред очите ми е повече от година, но отдавна й пропускам лъжливите постове, че се дразня. Даже, новите кандидат майки й простиха в темата на "искам бебе" и тя започна прави темите  Stop.

Прочетох по диагонал няколко поста (пускала си е снимки, не изглежда зле момичето) и съм доста объркана.

Правени са всички изследвания, тестове за О, за бременност и кръвни тестове се правят като за световно, а преди това пише, че са с мъжки фактор и са пуснали документи към фонда. newsm78 Явно не допуска мисълта, че може да роди момче, защото на аватара ѝ има момиче и постоянно моли за розов прашец. Crazy

Дано някой от близките да усети, че има проблем и да я насочи към специалисти, ако има нужда.

# 693
  • Мнения: 2 288
Според мен си измисля абсолютно всичко, съмнявам се, че и мъж има с нея, само си запълва времето и се подиграва с дамите в подфорума, пред очите ми е повече от година, но отдавна й пропускам лъжливите постове, че се дразня. Даже, новите кандидат майки й простиха в темата на "искам бебе" и тя започна прави темите  Stop.

Прочетох по диагонал няколко поста (пускала си е снимки, не изглежда зле момичето) и съм доста объркана.

Правени са всички изследвания, тестове за О, за бременност и кръвни тестове се правят като за световно, а преди това пише, че са с мъжки фактор и са пуснали документи към фонда. newsm78 Явно не допуска мисълта, че може да роди момче, защото на аватара ѝ има момиче и постоянно моли за розов прашец. Crazy

Дано някой от близките да усети, че има проблем и да я насочи към специалисти, ако има нужда.
Според мен си приписва симптоми и диагнози прочетени от другите подфоруми и само си чеше пръстите в темите, исмисля си и чака някой да й пристане на акъла и да й обръща внимание.

# 694
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
И аз помислих това, но защо?
Няма смисъл....
Да излиза и да се забавлява с приятелки, лошо няма да пише в форум, но ако лъже намерила е къде да се изявява.  Stop

# 695
  • София
  • Мнения: 30 142
Скрит текст:
Според мен си измисля абсолютно всичко, съмнявам се, че и мъж има с нея, само си запълва времето и се подиграва с дамите в подфорума, пред очите ми е повече от година, но отдавна й пропускам лъжливите постове, че се дразня. Даже, новите кандидат майки й простиха в темата на "искам бебе" и тя започна прави темите  Stop.

Прочетох по диагонал няколко поста (пускала си е снимки, не изглежда зле момичето) и съм доста объркана.

Правени са всички изследвания, тестове за О, за бременност и кръвни тестове се правят като за световно, а преди това пише, че са с мъжки фактор и са пуснали документи към фонда. newsm78 Явно не допуска мисълта, че може да роди момче, защото на аватара ѝ има момиче и постоянно моли за розов прашец. Crazy

Дано някой от близките да усети, че има проблем и да я насочи към специалисти, ако има нужда.
Според мен си приписва симптоми и диагнози прочетени от другите подфоруми и само си чеше пръстите в темите, исмисля си и чака някой да й пристане на акъла и да й обръща внимание.

Има и някаква тема за леля ѝ с молба за консултация с психолог. Rolling Eyes Дано нещата се оправят при нея. Peace



Цитат
Здравейте, момичета! Нова съм, но следя темата от известно време и сега реших, че имам възможност да споделя и моята питанка. Последният ми МЦ беше на 13.04. Обикновено идва на 30-32 дни, но има пъти, в които е на 25-28 дни. Та предполагаемата О беше на 27-28.04. Усетих я защото започнаха болките в гърдите, които обикновено си имам по време на О. На 23.04 ( 3-4 дни преди О) имах рисков контакт с прекъсване. Не е имало еакулация в мен, но повторихме 30 мин. След първия акт. След това на датата на Ову правихме отново, този път само веднъж, като отново не свърши в мен, но малко преди да се случи забелязах отделяне на 1 2 блудкави капки течност от него. Та, след О гърдите продължиха да ме болят, днес още ме болят, но вече съвсем леко. Имам болки в кръста и от време на време ниско долу около единия яйчник. Пишкам по-често и се чувствам отпаднала, а според календара до сл. МЦ има още 10 дни, за да се дължи на ПМС. Не знам дали си въобразявам, по принцип ни е рано за бебче още. Днес сутринта направих тест, беше отрицателен, но знам, че още е много рано и не мога да му вярвам изобщо. Дали има възможност да съм бременна или всичко е плод на психиката ми? Ще съм много благодарна ако споделите мнението си. И на всички, които чакат двете чертички пожелавам успех!

Ако смятам правилно, тестът е правен 4 дена след О.  Tired Капките не ги коментирам изобщо, че нямам сили. Интересно ми е само как са забелязани и определени като блудкави? Thinking

Последна редакция: пн, 02 май 2016, 20:51 от missence

# 696
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Верно, Какво ли значи "блудкави капки" сперма?  Mr. Green
А тази е от отличничките, които имат симптоми на бременност 4 дни след овулацията, т.е. - след бебеправенето, така любима дума в ИБ. Sunglasses

# 697
  • Мнения: 337
Ми така - мери се глътка, глътка и половина и после се дели  Thinking
Което ми напомня, че познат, работещ като биолог в инвитро център, разказваше как започнали да изследват спермата на някакъв мъж и се оказало, че има много бактерии в нея. Привикали ги притеснени с жена му да кажат резултатите и в хода на разговора се разбрало, че мъжът бил свършил в устата на жената, тя изплюла спермата в чашата и след това я дали за изследване. Tired

Аз, като минала през инвитро процедура, мисля, че или познатият ти те е бъзикал Wink или ти си фантазираш Wink При това, спомена, че си студентка по медицина Wink При тези процедури жената изобщо не е в помещението където се "добива" материал Wink Има филмчета, списания които помагат в процеса....
Не си измислям аз нищо,  споделям разказана ми история. За достоверността не мога да гарантирам.

# 698
  • Мнения: 1 972
Ми така - мери се глътка, глътка и половина и после се дели  Thinking
Което ми напомня, че познат, работещ като биолог в инвитро център, разказваше как започнали да изследват спермата на някакъв мъж и се оказало, че има много бактерии в нея. Привикали ги притеснени с жена му да кажат резултатите и в хода на разговора се разбрало, че мъжът бил свършил в устата на жената, тя изплюла спермата в чашата и след това я дали за изследване. Tired

Аз, като минала през инвитро процедура, мисля, че или познатият ти те е бъзикал Wink или ти си фантазираш Wink При това, спомена, че си студентка по медицина Wink При тези процедури жената изобщо не е в помещението където се "добива" материал Wink Има филмчета, списания които помагат в процеса....
Не си измислям аз нищо,  споделям разказана ми история. За достоверността не мога да гарантирам.

Да де, ама ти като кандидат-докторка не ти ли мина през ума, че нещо историята издиша Wink Или и докторите вече са като педагозите в БГ......  Имам много близко докторско семейство и доста се посмяха, не на историята, а на това, че е разказана от кандидат-колежка.

# 699
  • Мнения: 5 060
Зависи от Клиниката. В някои допускат жената при мъжа, докато е в стаичката.
И ако са били силно мислещо семейство, нищо чудно да са предоставили материал от устната кухина на жената. Предполагам е валидно в случаите, когато са замразили яйцеклетки и сега имат нужда само от сперматозоиди.

Кристин, мислиш, че няма такива хора ли?

# 700
  • София
  • Мнения: 5 605
Кристин, много често "материала" се носи от вкъщи  или в стаята може и жената да влезне Peace
Не знам дали е вярна тази история, но съм чувала подобно чудене от една позната дали по този начин може да се процедира, тъй като мъжа й от идеята, че трябва да свърши в чашка и... не му ставал, та тя да помогнела  Mr. Green  и останах в ступор, така че като нищо някой може и да го е изпрактикувал.

# 701
  • Мнения: 1 700
Оооо момичета това е нашата Теди, там историята е много дълга. Ще ви трябват лист и химикал да си записвате, да предпочетете и да схванете за какво иде реч. От една година я следя и още не съм съвсем в час
пак ли за адашката от Меден Рудник (бургас) говорите  Laughing горката я натираха и от сайта на Зачатие.бях писала там че "да имаш дете не е фикс идея, а голяма отговорност" май малко се пообиди.тука в Бгмамма ги лъжеше лъжеше и продължава направо.не е добре момичето психически.отначало си признавам бях се объркала да я приема в Фейса  Crazy Ама какво питане падна ама в каква поза го праихте отгоре-отдолу в средата отпред-отзад.а на ММ как му се слагаше той защото се избъзика един ден с нея че щял да я "опъва "тя беше готова да "лапне" въдицата hahaha Joy е как да има дете като всеки месец е с различен обвързана за фейса говоря, а в реалноста незнам.скоро не съм научила нищо за нея една приятелка я има фейса шъ зема да я питам да и пише да видя какво ще измисли тоя път  Mr. Green

# 702
  • София
  • Мнения: 30 142
Оооо момичета това е нашата Теди, там историята е много дълга. Ще ви трябват лист и химикал да си записвате, да предпочетете и да схванете за какво иде реч. От една година я следя и още не съм съвсем в час
пак ли за адашката от Меден Рудник (бургас) говорите  Laughing горката я натираха и от сайта на Зачатие.бях писала там че "да имаш дете не е фикс идея, а голяма отговорност" май малко се пообиди.тука в Бгмамма ги лъжеше лъжеше и продължава направо.не е добре момичето психически.отначало си признавам бях се объркала да я приема в Фейса  Crazy Ама какво питане падна ама в каква поза го праихте отгоре-отдолу в средата отпред-отзад.а на ММ как му се слагаше той защото се избъзика един ден с нея че щял да я "опъва "тя беше готова да "лапне" въдицата hahaha Joy е как да има дете като всеки месец е с различен обвързана за фейса говоря, а в реалноста незнам.скоро не съм научила нищо за нея една приятелка я има фейса шъ зема да я питам да и пише да видя какво ще измисли тоя път  Mr. Green

Тя работата сериозна. ooooh!

# 703
  • Мнения: 5 060
За Теди наистина няма какво да се коментира.
При всички случаи не е добре момичето.
Хората боледуват от различни болести, едни страдат от бъбреци, други от сливици, тя има проблем с мозъка.
Пиша го съвсем сериозно и с огромно съжаление, защото в България не е прието да се помага на хора като нея, но виж, ако трябва да се смеем, ще изливаме подигравки на талази, без да си даваме сметка какво можем да й причиним.

# 704
  • София
  • Мнения: 30 142
За Теди наистина няма какво да се коментира.
При всички случаи не е добре момичето.
Хората боледуват от различни болести, едни страдат от бъбреци, други от сливици, тя има проблем с мозъка.
Пиша го съвсем сериозно и с огромно съжаление, защото в България не е прието да се помага на хора като нея, но виж, ако трябва да се смеем, ще изливаме подигравки на талази, без да си даваме сметка какво можем да й причиним.


Наистина нямах никаква идея, че момичето има проблем. Blush

Общи условия

Активация на акаунт