Забавни въпроси за бременността

  • 1 379 143
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 1 395
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
И аз така.

# 1 396
  • Мнения: 2 309
белла донна, и кое по-точно в постовете ми е за тази тема?
виж ти, Ивекс, ще разпитам майка ми подробно и ще пиша! Но с две думи- една жена, за да няма цикъл или си слагала ботокс или инжекции със силикон някъде по половите органи! Знам, че някои си правят ботокс на мишниците, за да не се потят, така, че навярно е същият медикамент, но май в матката, ако се сещам правилно!

# 1 397
  • София
  • Мнения: 5 197
Наистина съм в напреднала, сега се гледах в огледалото!  Crazy Crazy Crazy
Олеле, ужас! Ще трябва да кажа на сина да се жени скорострелно, че като родя, да го пробутам на снахата да ми го гледа...  Mr. Green
Joy Joy Joy

Ето мислене в перспектива.

# 1 398
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Стана ми интересно и се разрових. Пише, че ботулиновия токсин се използва при свръхактивен пикочен мехур като се инжектира в пикочния мехур.
Инжектирането на силикон изобщо не виждам как би станало и то в матката. Не си го обяснявам, ако може да разясниш ще е добре. Смятам, че и на съфорумките ще е интересно. Peace

# 1 399
  • Мнения: 7 519
белла донна, и кое по-точно в постовете ми е за тази тема?
виж ти, Ивекс, ще разпитам майка ми подробно и ще пиша! Но с две думи- една жена, за да няма цикъл или си слагала ботокс или инжекции със силикон някъде по половите органи! Знам, че някои си правят ботокс на мишниците, за да не се потят, така, че навярно е същият медикамент, но май в матката, ако се сещам правилно!
Тоя пост направо изтрепа рибата  Mr. Green.

# 1 400
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
белла донна, и кое по-точно в постовете ми е за тази тема?
виж ти, Ивекс, ще разпитам майка ми подробно и ще пиша! Но с две думи- една жена, за да няма цикъл или си слагала ботокс или инжекции със силикон някъде по половите органи! Знам, че някои си правят ботокс на мишниците, за да не се потят, така, че навярно е същият медикамент, но май в матката, ако се сещам правилно!
Тоя пост направо изтрепа рибата  Mr. Green.

 bowuu

# 1 401
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677

Цитат
Здравейте! Искам да попитам възможно ли е да съм бременна?! Ситуацията е следната: на 21ви юни започнах да пия дуфастон 3×1 както ми каза генеколога, за да не ми дойде МЦ понеже бях на море. На 24 приятелят ми свърши в мен два пъти, а дуфастон продължих да пия до 26вкл. . На 27 ми дойде МЦ като отначало беше бледо розово и след това вече обилно кървене. Сега все още ми върви, но имам и болки в яйчниците и кръста, бълбукане ниско долу, главоболие и температура . Моля за съвет дали е възможно да е настъпила бременност?! Heart Eyes

Ах,това бълбукане  Mr. Green

# 1 402
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Бълбукане, ниско долу?  Thinking
Да няма газове, иначе симптомите са налице.

# 1 403
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 104
Бълбукане, ниско долу?  Thinking
Да няма газове, иначе симптомите са налице.

бебето се уригА Sunglasses

# 1 404
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Бълбукане, ниско долу?  Thinking
Да няма газове, иначе симптомите са налице.

бебето се уригА Sunglasses

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 1 405
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Представяте ли си някой да го изтърси това сериозно?  rotfImao

# 1 406
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 104
 Blush либъ въ безмерно  Hug

Скрит текст:
разбрахте ме без думи  Heart Eyes Heart Eyes
много се чудих дали няма да нараня някоя нежна душа с "уриг(в)а", а не знаех как да подскажа, че е шега.

# 1 407
  • Мнения: 9 865
Цитат
А аз маи съм в 5г.с. По мои изчисления.
...
В същото време ще ми гръмне  главата от въпроси.
...
П. С. и съм объркана мога ли да ям дробчета или не.
От всички въпроси на света точно този никога не би ми хрумнал. Но тъй като пийването на биричка е сигурен симптом на бременност, не виждам пречка да се ядат дробчета, които са добро мезенце към биричката? Не ли? Twisted Evil

# 1 408
  • София
  • Мнения: 4 328
тц, по-добре пилешки езици Laughing

# 1 409
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Права е, в началото на бременността е. Simple Smile
Дробчетата са солидно доказателство.

Сега сериозно: С какъв акъл потребителката е написала това?
Разбирам питането да беше за алкохол, цигари и т.н., но дробчета. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт