Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-25

  • 123 397
  • 739
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 150
Може ли мнение за maybelline affinitone. Има го намален в лили.  Peace
Става най-вече за суха и много суха кожа - допреди години бях с такава и ми беше перфектен. Но поради хормонални проблеми отидох в другата крайност и изчезва за час-два, излизат ми пъпки, а и стои неподходящо.
Много е течен и се нанася добре с пръсти. Може би ще се получи добре, ако разнесеш на места с бюти блендер, но както казах, ползвах го преди години, когато не знаех какво е това.
Аз съм го ползвала в комбинация с пудра от същата серия и навремето бях доволна.

П.П. Има огромна разлика между фдт в тубичка (който е намален сега) и този с дозатора. За мен този в тубичката е в пъти по-хубав.
Мерси за мнението. Hug Досега само матови фон дьо тени ползвах и ми омръзнаха. С комбинирана кожа съм и реших да пробвам нормален. Последното разочарование беше на лореал новия матов. Истински ужас е.

# 586
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
И моята кожа е смесена, омазнява се по челото и носа,но по скулите и най-вече брадичката е суха.
Предпочитам да попивам излишната мазнина по челото, но да нямам сухи люспи по брадичката. По тази причина не купувам матиращи ФДТ.
Все още издирвам перфектния ФДТ. Последно време заглеждам Буржоа Хелти Микс    .Даже попитах и тук,но явно няма много момичета,който го ползват.

Последна редакция: сб, 24 сеп 2016, 11:54 от *Л-и-я*

# 587
  • Мнения: 150
И моята кожа е смесена, омазнява се по челото и носа,но по скулите и най-вече брадичката е суха.
Предпочитам да попивам излишната мазнина по челото, но да нямам сухи люспи по брадичката. По тази причина не купувам матиращи ФДТ.
Все още издирвам перфектния ФДТ. Последно време заглеждам Буржоа Хелти Микс    .Даже попитах и тук,но явно няма много момичета,който го ползват.
Преди време имах мостричка на този и мноого ми допадна. Все го гледах и не го взимах, но сега ме подсети и може да го взема. Пробвай го, сигурно ще ти хареса Peace

# 588
  • София
  • Мнения: 151
Може ли някакво мнение за базата на Сефора? Търсих назад, но не открих.

# 589
  • Мнения: 2 487
Моля, препоръчайте ми компактна пудра за матиране през деня, която да става за носене в чанта? Засега съм с обикновена, прахообразна на Диор, но ми се иска и с мене да си нося.

Имате ли впечатление от някой зелен коректор,  който наистина да прикрие зачервени участъци?

# 590
  • Мнения: 5 892
На Катрис я хвалена, но е само един светъл цвят

# 591
  • София
  • Мнения: 901
Скрит текст:
И моята кожа е смесена, омазнява се по челото и носа,но по скулите и най-вече брадичката е суха.
Предпочитам да попивам излишната мазнина по челото, но да нямам сухи люспи по брадичката. По тази причина не купувам матиращи ФДТ.
Все още издирвам перфектния ФДТ. Последно време заглеждам Буржоа Хелти Микс    .Даже попитах и тук,но явно няма много момичета,който го ползват.

Лия, аз го доизхабявам в момента и съм доволна! И аз съм със смесена кожа, но не се омазнява много. Стои свежо на лицето и като издържливост е доста приличен! Бих го препоръчала  Flutter

# 592
  • Мнения: 82
И моята кожа е смесена, омазнява се по челото и носа,но по скулите и най-вече брадичката е суха.
Предпочитам да попивам излишната мазнина по челото, но да нямам сухи люспи по брадичката. По тази причина не купувам матиращи ФДТ.
Все още издирвам перфектния ФДТ. Последно време заглеждам Буржоа Хелти Микс    .Даже попитах и тук,но явно няма много момичета,който го ползват.
Може само на мен да  влияе така,но няма как да не го кажа... Никога не съм имала акне или каквото и да е,но след месец употреба на това чудо,цялото ми лице стана в пъпки.Още от началото забелязах,че щом се намажа,след около час-два лъщя като намазана с олио,а не съм с мазна кожа, склонна е към омазняване в областта на носа и челото (не винаги). 5 месеца се мазах с какво ли не,за да се оправя,в резултат на което сега съм с доста чувствителна кожа.Затова не бих го препоръчала на никого,но има и доста доволни...  newsm78

# 593
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Привет момичета!Взех си онзи ден Макс фактор Пърформанс,но да ви кажа не съм доволна.Моля препоръчайте ми някакъв фон дьо тен от по -висок клас/мога да отделя до 60-70лвІ .Кожата ми е нормална към суха,имам леки несъвършенства за прикриване.

# 594
  • Мнения: 379
Пробвай с виши. Аз купувам всичко за проба и после пак към него се връщам. За мен е перфектния. Ако някой знае друг с подобна покривност, нека сподели.
 bouquet

# 595
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Виши към ползвала 5-6 пъти-Дермабленд. Бях доволна,но малко ми седеше като маска.Иска ми се да пробвам Диор или Ести,но нямам на представа точно кой ще е подходящ за кожата ми.Имам и тук там разширени пори.

# 596
  • София
  • Мнения: 901
Знаете ли къде мога да намеря Луми Маджик на Лореал? Онлайн от български сайт или в реален  Tired Искам да се запася и горещо го препоръчвам  Heart Eyes

# 597
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Знаете ли къде мога да намеря Луми Маджик на Лореал? Онлайн от български сайт или в реален  Tired Искам да се запася и горещо го препоръчвам  Heart Eyes

Заповядай! bouquet

Това е само коректор. Peace

# 598
  • Мнения: 1 746
Привет момичета!Взех си онзи ден Макс фактор Пърформанс,но да ви кажа не съм доволна.Моля препоръчайте ми някакъв фон дьо тен от по -висок клас/мога да отделя до 60-70лвІ .Кожата ми е нормална към суха,имам леки несъвършенства за прикриване.
Моята кожа е от същия тип.Препоръчвам ти да избереш от Герлен-/Парюр дьо люмиер или Жоли тен/ или ИСЛ
http://www.enzo.bg/yves-saint-laurent/youth-liberator-khidratira … on-do-ten-spf-20/

# 599
  • Мнения: 190
Можеш да пробваш фдт на Мак - Studio Sculpt е с пълна покривност, подходящ за суха кожа, а ако искаш по-леко покритие може да пробваш Mineralize Moisture и Waterweight.

Общи условия

Активация на акаунт