Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен-25

  • 123 407
  • 739
  •   1
Отговори
# 600
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Благодаря ви момичета!Накрая пак си взех изпитания Ревлон,но в новата версия!

# 601
  • Мнения: 937
http://www.lillydrogerie.bg/lilly-novi-produkti-163-НОВО!__Фон_дьо_тен_Facefinity_All_Day_Flawless_3in1_от_Max_Factor

Ползвал ли е някои този фдт - дали е подходящ за смесена кожа?

# 602
  • Мнения: 4 358
http://www.lillydrogerie.bg/lilly-novi-produkti-163-НОВО!__Фон_дьо_тен_Facefinity_All_Day_Flawless_3in1_от_Max_Factor

Ползвал ли е някои този фдт - дали е подходящ за смесена кожа?
Да, аз - и съм много доволна. Също съм със смесена кожа и се справяше доста добре и с мазните, и със сухите участъци. Освен това дори без основа е дълготраен.

# 603
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря, на момичетат споделили за ФДТ на Буржоа.  bouquet

От малък град съм и няма как да пробвам,и мисля да поръчам онлайн.
Насочилал съм се към цвят 52 ванилия,но ме притеснява да не е в розовата гама. 53 съм сигурна ,че ще е жълтеещ, но май ще ми е тъмен. newsm78

Може ли да ми помогнете с избора на цвят?

Благодаря. Hug

# 604
  • Мнения: 2 596
52 е жълтеникав, купувай спокойно  bouquet

# 605
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ох, успокойх се, защото тъкмо пуснах поръчката.  Laughing
Благодаря ти. bouquet

# 606
  • Мнения: 190
Тази седмица излиза новото Линжери на Герлен... нямам търпение да го пробвам, но все още не зная какви характеристики ще има... Някой знае ли? Много съм доволна от досегашното Линжери и се надявам и новия да е добър!

# 607
  • Мнения: 2 487
Какви ще са разликите в сравнение със стария?

# 608
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Anzy, как изглежда новото и как старото, че и на мен ми се иска да ги пробвам?  Mr. Green Hug

# 609
  • Мнения: 190
Anzy, как изглежда новото и как старото, че и на мен ми се иска да ги пробвам?  Mr. Green Hug

Това е старото:



Характеризира се с леко към средно покритие и сияен завършек, стои изключително естествено, като втора кожа, изравнява прекрасно тена и е дълготраен. Много го обичам, той е един от любимите ми фдт в комбинация с пудрата към него.

А новият:



Знам, че ще е по-покривен, но не съм запозната със завършека му. Също така новото е, че идва в 18 цвята - неутрални, топли и студени. Това е прекрасно!

# 610
  • Мнения: 31 208
И с нова четка, която е върха! Heart Eyes

# 611
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Супер новина и за разнообразието от цветове още повече. Crazy

# 612
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Мерси, ще се пробват.  Hug

# 613
  • Мнения: 82
Здравейте!  bouquet Някой ползвал ли е основата за фон дьо тен на Bellapierre?
А  към момичетата,които са по-запознати със състваките-от тези: Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Fumed Silica - нещо дразнещо или неподходящо за чувствителна/проблемна кожа?

# 614
  • Мнения: 1 140
Здравейте!  bouquet Някой ползвал ли е основата за фон дьо тен на Bellapierre?
А  към момичетата,които са по-запознати със състваките-от тези: Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Fumed Silica - нещо дразнещо или неподходящо за чувствителна/проблемна кожа?
За последната съставка не съм сигурна, но другите не са дразнители.

Общи условия

Активация на акаунт