Луцифер

  • 85 760
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Каст новини -  Aimee Garcia ще се включи във 2ри сезон в ролята на Елла. Тя ще е ново попълнение в полицейския отдел.

# 31
  • Мнения: 1 498
И аз изгледах първия сезон, а втория започва съвсееем скоро. Прочетох, че и нов брат на Луцифер и Аменодел или как се казваше, ще се появи. Уриел.

# 32
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 762
Определено по-различен поглед върху Луцифер. Идеално се разтоварвам със сериала. Досега май не съм попадала на лоши филми и сериали на Джери Брукхаймър.

# 33
  • Мнения: 1 298
Определено по-различен поглед върху Луцифер. Идеално се разтоварвам със сериала. Досега май не съм попадала на лоши филми и сериали на Джери Брукхаймър.

Аз съм, но и едни от любимите ми филми са негови.  Mr. Green
Луцифер го гледах още докато излизаше епизод по епизод. Разтоварващ сериал е, не е нужно да вниквам в нещо или да помня двеста героя.  Blush

# 34
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Как съм пропуснала тази тема? ooooh!
Записвам се с голямо нетърпение за втори сезон и мама. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 36 187
Записвам се и аз  Simple Smile 
Скрит текст:
Убийцата в новия епизод беше страшна вещица! Когато се засили да наръга Луцифер с ръжена и Клои я "застреля" с тейзъра, страшно ми напомни една сцена от "Малката русалка" - когато Урсула щеше да убие Ариел с тризъбеца накрая, но вместо това самата тя беше убита (с помощта на електричество!)  Laughing  Интересно и дали песента All Along the Watchtower накрая е случайност, или е специално заради появата на Хелфър (майката)? Споменах за това и в другата тема... Някой е попитал актрисата в Туитър, но отговорът и е уклончив. При всички положения е добро попадение  Sunglasses

# 36
  • Мнения: 31 372
Ама какъв нов епизод? Почна ли втория сезон? Нищо не съм мернала по тракерите.  newsm78

# 37
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Има, има.

# 38
  • Мнения: 31 372
Голям съм бльон  Laughing Не съм го добавила в календара си.  Crossing Arms

# 39
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И аз съм пропуснала тази тема newsm78

Имам въпрос към гледалите
Скрит текст:
защо при борбата с Боби Б. Луци кървеше,като я нямаше детективката наоколо?

# 40
  • Мнения: 36 187
Скрит текст:
Мисля, че тя е била пред вратата точно в момента, когато се сбиха.

# 41
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Много добър първи епизод! Песничката накрая беше великолепна  Hug

Скрит текст:
На мен пък ми направи впечатление, че нещо става и с Аменадиел. Интересно дали е свързано с появата на майката newsm78

# 42
  • Мнения: 36 187
Намерих някаква информация в ИМДБ, но може и да не е напълно достоверна:

Скрит текст:
Аменадел губи силите си, защото баща му му е обиден - заради съживяването на онзи зъл полицай и отчаяните опити да убие Луцифер (преди да се сдобрят). Вероятно и заради взаимоотношенията му с Мейз.  Отделно от това (а може би защото Господ не вярва, че Луци ще се справи със задачата си да върне мама в Ада), скоро ще се появи друг ангел - Уриел, който вероятно ще създава проблеми и на двамата "братя".

# 43
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Уриел навсякъде създава проблеми. Grinning
Още не съм гледала, планирам за довечера.

# 44
  • Мнения: 1 498
Аз мисля да изчакам да излязат 3-4 епизода и да ги изгледам наведнъж Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт