Нашите second hand находки - тема 33

  • 170 465
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 325
Регистрираш се и можеш да избереш до 5 неща, в петък в 20 часа теглят победителите. Разбираш дали печелиш или по имейл, или в профила си в сайта отиваш на спечелени находки и там ще ти покаже. Можеш да я закупиш до следващия петък в 20 часа, след това си губиш правото.

# 736
  • София
  • Мнения: 2 512
nevituuu   newsm51

# 737
  • Мнения: 415
Участвам в love за находки от 4-5 седмици, но и аз "печеля" единствено талони с отстъпки, които намаляват от 40 на 30%. Избирам само обувки и чанти от магазини в София, за да мога да ги видя на място и да не плащам за куриер. Затова се чудя защо избирате неща от други градове, при положение, че доставката не ви устройва? /Моля, да не се приема като заяждане, просто ми е странно!/
Защото не всички от близките градове,в които има Мания,предложенията в Love са моят размер. Peace
Още повече, че е нашият град няма никакви ВУ.
Не ми е проблем да си платя доставката, просто такава си купих онзи ден, но червена.

# 738
  • Мнения: 1 325
Според мен на фона на цените но Love находките доставкато може да се прежали. Особено ако си сигурен, че ще ти стои добре и размерът ще пасне.Ако се колебаеш, обаче, не си стува да се занимаваш с евентуални връщания и да се харчат пари по куриери.

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
днес си купих чанта от ЗЗ, чисто нова с етикет, найлон по дръжките и сертификат за 35 лв, цената изглежда висока, но....
Скрит текст:
за справка https://www.lyst.com/shop/mens-mulberry-bags/ , а има и дълга дръжка.... и макар, че я открих при мъжките модели, смятам че е унисекс  Grinning

# 740
  • Sofia
  • Мнения: 26 691
Страхотна е,честито Crazy

# 741
  • София
  • Мнения: 2 512
Честито, Яна  bouquet И аз такъв модел го смятам за унисекс. С кеф да си я носиш  Heart Eyes От естествена кожа ли е?

# 742
  • Мнения: 1 140
Ааа страхотна чанта Heart Eyes Може наистина да е мъжка, но спокойно си минава и за унисекс Heart Eyes

# 743
  • Мнения: 101
Е, това е находка  Crazy . Със здраве да си я ползваш, страхотна е.

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
Дами, доста гледах и четох, та вероятно е прекрасна реплика, ама пък хич не ме притеснява това  Mr. Green

# 745
  • Мнения: 1 140
О, аз имам ниски черни кецове на Конверс, реплика, различават се само по един детайл, но трябва да познаваш марката, за да разпознаеш. Имам и жълти маратонки Адидас, пак реплика. Ако погледнеш вътре и по- старателно ще разбереш, че не е оригинал. Преди няколко дена си взех ниски кецове пак на Адидас, отново само отвътре етикета е шантав за марката Mr. Green И трите чифта са от втората Mr. Green

# 746
  • Мнения: 1 332
О, аз имам ниски черни кецове на Конверс, реплика, различават се само по един детайл, но трябва да познаваш марката, за да разпознаеш. Имам и жълти маратонки Адидас, пак реплика. Ако погледнеш вътре и по- старателно ще разбереш, че не е оригинал. Преди няколко дена си взех ниски кецове пак на Адидас, отново само отвътре етикета е шантав за марката Mr. Green И трите чифта са от втората Mr. Green
Все си мислех, че от втората артикулите, макар и използвани, са оригинали, ама явно не.....
 А ти по какво разбираш, че са реплики? / освен етикет, който не изглежда като обичайния, нещо друго?/
 п.п. А чантата е супер, дори и реплика, ако е от естествена кожа, пак е много, много хубава Peace

# 747
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Здравейте,
Знаете ли дали в Младост / Сф  все още има ли магазин Мъпет Маг?

# 748
  • Мнения: 1 140
Rainbow Dust, изработката, качеството. Името, логото на съответната марка трябва да е изписана чисто и четливо. Иска се вглеждане в детайлите, а реномираните марки много държат на тях и няма нищо не съвършено.
Има много снимки- сравнения като потърсиш в Гугъл на английски Mr. Green Между другото вътрешния етикет на последните ми Адидаски не беше толкова странен, но неработещия qr код ги издаде Mr. Green

# 749
  • София
  • Мнения: 2 512
Аз пък мисля, че това наистина няма никакво значение, дали е оригинал или реплика /освен ако човек не робува на марки и не страда от лек снобизм  Laughing/. Важното е дрехата, чанта или обувки да са качествено изработени, да изглеждат добре, да са удобни и да носят радост на собственника си  Peace

Общи условия

Активация на акаунт