Нашите second hand находки - тема 33

  • 170 460
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 14 797
Отидох до ''хоби'' на Опълченска.Много малко магазинчето,теснотия.Мебелите са класически и скъпи.От джунджурийките нищо не ми хареса.Дрехите-пфу и скъпи.Няма нищо общо с интерестностите,които имаха в ''маниер'' на ниски цени. Sad
Има един нов поне за мен магазин в края на женския пазар. hahahaИзпотрошени стъкларии,техника,сбирщайн без дрехи на кг.Днес цените 12лв.,утре 10лв. ShockedНай-обикновена чаша излиза 3-4кинта,при това олющена.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
http://de.lonsdale.com/qbw0/lonsdale-leyton-kinder-turnschuhe-09 … ?colcode=09219803
Днешната ми находка от секцията по 99 ст.от Фреята на Васил Априлив. И едни боти за мен, имат малко разлепено, но след ремонта ще имам чудо боти от естествена кожа за без пари.

Последна редакция: нд, 11 сеп 2016, 09:18 от mama mariana

# 722
  • Мнения: 1 159
Днес минавах към спирката на Лъвов мост, където са магазините, дето коментирахме наскоро. Да ви кажа, че до М пулс на мястото на Мъпет маг са открили нов магазин ВУ, не е някаква верига или поне на мен нищо не ми говори. Голям и чист е и има доста добри неща. Всяка дреха си има етикет че с цена, та поне няма изненади. Аз гледах основно плетива (пуловери и жилетки), вървяха по 4-5 лв. Повечето бяха в доста добро състояние. За съжаление нищо, което си харесах, не ми беше по мярка, но смятам за напред да се отбивам, когато ми е на път. Въобще, магазинът се оказа приятна изненада.

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 26 671
може би е М пулс Thinking
по едни стълби ли се слиза?

# 724
  • Мнения: 408
Първият път когато участвах в Love за находки спечелих две ризи- от два различни магазина.Сега спечелих една пола на ТСМ оранжева, размер Л. В Мания София ВМА- 5,28лв.Не мисля да я взимам, защото не съм от София и с доставката излиза 9 и нещо.Някой ако иска- свиркайте.
На страница 2 в Късметлии:
http://maniastores.bg/bg/store/the_lucky?page=2

# 725
  • Мнения: 2 404
Участвам в love за находки от 4-5 седмици, но и аз "печеля" единствено талони с отстъпки, които намаляват от 40 на 30%. Избирам само обувки и чанти от магазини в София, за да мога да ги видя на място и да не плащам за куриер. Затова се чудя защо избирате неща от други градове, при положение, че доставката не ви устройва? /Моля, да не се приема като заяждане, просто ми е странно!/

# 726
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Издирвам  такъв анорак/ ветровка из Варна. Ако някой нейде мерне, да сподели , моля

# 727
  • Мнения: 1 159
може би е М пулс Thinking
по едни стълби ли се слиза?
Не е, точно до него е - там, където беше Мъпет маг, на два етажа е (вторият е мъжко и домашен текстил, но нямах време да стигна до там). А в М пулс колкото пъти съм влизала, е няма такава скръб.

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 26 671
Значи е нов,ще гледам да го посетя скоро Peace

# 729
  • Мнения: 3
А аз се интересувам друго , понеже снимките в love находките на минимално ограничени до един брой , дали са носени и тн обувките примерно или са в перфектно състояние ? Някой може ли да сподели как е изглеждала спечелена находка ? Защото аз в магазин на Мания в Love зоната , съм попадала на ужасно захабени и дори скъсани неща, а не ми се иска (дай боже) да спечеля нещо и да се окаже в еконт ,че само си плащам доставки за боклуци.
Имам купени 2 чифта обувки до момента - и двата бяха чисто нови, но снимката на единия в сайта беше подвеждаща. Като пристигнаха се оказа, че не са бели, а бледо зелени. За мен това беше много приятна изненада, защото така повече ми пасват на дрехите, с които мисля да ги нося.

# 730
  • София
  • Мнения: 2 512
Момичета, чета за тези Мания находки тук. Как всъщност става? Регистрираш се в сайта, избираш нещата които ти харесват и после има томбола и те теглят /или не теглят  Laughing/? А как се свързват с теб? newsm78

# 731
  • Мнения: 48 186
И аз това се чудя. Цъкнах няколко неща и ми каза че съм стигнала лимита от 5 артикула?!

# 732
  • Ямбол
  • Мнения: 1 713
тегленето е всеки петък, а уведомяването става по и-мейл.

# 733
  • София
  • Мнения: 2 512
тегленето е всеки петък, а уведомяването става по и-мейл.
Благодаря!  bouquet

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Аз вчера ходих в Ла Фиеста, май вече Дрес Ю в Рилон центъра на Сточна гара. Всички дрехи там са вече с цени на брой. Няма да има повече на килограм -  така каза една от продавачките. Ама цените си ги бива - дънкова риза Есмара, която чисто нова в Лидъл е 15 лв. /аз за толкова си купих тази пролет/, носена в Ла Фиеста - 16,80. Кожено яке от изкуствена кожа Манго - 41 лв. Сори, ама наистина са се пооляли. Обиколих и Маниите - нищо интересно, само един шарен оргомен шал за 3 лв.

Общи условия

Активация на акаунт