Каква фитнес гривна?

  • 15 823
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 118
Аз също съм се замислила за Xiaomi mi band 3. Някой има ли отзиви вече?
Аз си купих Garmin Vivofit 4. На мен ми харесва, но на повечето може и да не им хареса, защото липсват някои функции - не мери пулс и кръвно, не показва разговори и съобщения. Води се базисен модел на Garmin.
Показва крачки, активност, състояние на съня, прогноза за времето, изгорени калории.
И е симпатична.
Също така много важно - не се зарежда, живота на батерията е една година. После може да се смени.

Купих й няколко каишки и ми върши отлична работа.
Междувременно ми подариха някаква неизвестна за мен марка, която има всички функции по-горе, но никак не е красива и е по-голяма. Ами не я нося.

# 31
  • Мнения: 4 722
Че, то така като ви чета моята от кауфланд за 50лв направо си е лъкшъри едишън, в сравнение с др. Мери пулс, кръвно, кислород в кръвта, крачки, км., калории, сън Stuck Out Tongue Winking Eye
Ако един фитнес тракер не мери пулса,по добре да си купя една готина гривна за комари в розАво и изобщо да не се набит вам с боклуци. От вчера търся по сайтовете гривна за подарък за рд на татко и още не съм намерила, нещо до 100лв да ми покрие критериите.

# 32
  • София, България
  • Мнения: 456
Че, то така като ви чета моята от кауфланд за 50лв направо си е лъкшъри едишън, в сравнение с др. Мери пулс, кръвно, кислород в кръвта, крачки, км., калории, сън Stuck Out Tongue Winking Eye
То въпросът е колко точно мери всички тези неща,оказва се че има огромна разлика между замерванията на различните марки (както между различните ценови сегменти,така и между технологиите). Но пък обикновения потребител едва ли му трябва статистика и данни като на професионалните атлети.

# 33
  • Мнения: 4 722
Специално кръвното, пулса и км. ги мери точно, защото съм ги засичала. Поръчах на татко ето тази
https://m.emag.bg/fitnes-grivna-dbt-hb2c-1000034/pd/DSVX9JBBM/
Ходих до технополис да грабна нещо до 100-130лв,че рд е днес, попаднах на някакви консултантчета олигофренчета, смях ми се, че имам изисквания един от параметрите да е кръвно налягане, то за да го мерило трябвало да е ръкав, не гривна и ме пращат естествено на тези за по 200-300лв,викам бай момчета, успех с продажбите, ще поръчва по интернеДа  Grinning



# 34
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
И на мен ми е чудно как мери и кръвно налягане. Досега не съм виждала с подобен параметър.

# 35
  • Мнения: 35
Незнам дали тука му е мястото,но продавам на половин цена гривна Lenovo G02...30 лв.Купих я за подарък ,но си остана излишна...Слагана е веднъж и така си стои.Ако някой има интерес да ми пише на marmaxmar@gmail.com за снимки и въпроси

# 36
  • Мнения: 1
Здравейте ,
 А от къде си поръчвате гривните??
Аз искам да взема Xiaomi band3, но се чудя от къде, да не се окаже пак някои лъжлив сайт и да ми доставят някои боклук.
Моля споделете от къде сте доволни Simple Smile

# 37
  • Мнения: 31
Аз също съм се замислила за Xiaomi mi band 3. Някой има ли отзиви вече?
Аз си купих Garmin Vivofit 4. На мен ми харесва, но на повечето може и да не им хареса, защото липсват някои функции - не мери пулс и кръвно, не показва разговори и съобщения. Води се базисен модел на Garmin.
Показва крачки, активност, състояние на съня, прогноза за времето, изгорени калории.
И е симпатична.
Също така много важно - не се зарежда, живота на батерията е една година. После може да се смени.

Купих й няколко каишки и ми върши отлична работа.
Междувременно ми подариха някаква неизвестна за мен марка, която има всички функции по-горе, но никак не е красива и е по-голяма. Ами не я нося.
Vivofit 4 има ли хронометър? Дава ли изминатото разстояние? Автоматично ли разпознава дейността?
Колебая се между Vivofit 4 и Xiaomi mi band 4. Моля за съвет.
Основно ще я ползвам за бягане. Трябва ми задължително хронометър, изгорени калории, разстояние, а също и издръжрива батерия. Не държа да измерва пулс, както и известия от тел.

# 38
  • Мнения: 3 118
Има хронометър, батерията държи месеци до година, незареждането е голям плюс. Като се смени батерията, обаче, сякаш се разхерметизира и ако я ползваш като мен постоянно и във вода, умира. Разочароваха ме и с друг модел garmin vivomove - пълна скръб! А за тези цени въобще не си заслужава негативния опит.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 170
Здравейте, купих си гривна от Кауфланд. Включи се и беше добре,но след зареждането не мога да я включа. Чак яд ме хваща. Може ли съвет какво да правя?

# 40
  • Мнения: 6 992
Здравейте, купих си гривна от Кауфланд. Включи се и беше добре,но след зареждането не мога да я включа. Чак яд ме хваща. Може ли съвет какво да правя?
Върни я. Трябва да е в гаранция, може да могат да я поправят. Ако не могат, не съм сигурна какво трябва да се случи.

# 41
  • Мнения: 11
Аз съм със Самсунг телефон и си мислех да си купя и именно тяхната - около 80 лева, зависи от къде се пазарува.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 170
Здравейте, купих си гривна от Кауфланд. Включи се и беше добре,но след зареждането не мога да я включа. Чак яд ме хваща. Може ли съвет какво да правя?
Върни я. Трябва да е в гаранция, може да могат да я поправят. Ако не могат, не съм сигурна какво трябва да се случи.

Смениха ми я. Тази засега работи.

Общи условия

Активация на акаунт