Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~153

  • 29 854
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36 790
Здравейте момичета  Hug
Приземих се...с голямо закъснение...но съм вече у дома...
Бризче  Hug Тио  Hug Боби  Hug Злати  Hug Сиси  Hug благодаря ви за всичко  Hug За цветята, за сладкото, за снимките и озета на Парченцата, за текста на песента, за това че сте поддържали темата  lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss
Скрит текст:
Още "пътувам", ушите ми бучат от шума в автобуса и от разговора на един млад мъж с една дама...Главата ми е като шиник....
Интересно кого ще види Джихан у Айше - навярно Харун.....А за летището - да Сиси го беше предположила....
Навярно Кахраман ще ни води на яхтата в понеделник...А Харун на самолет....Ще видим как ще се справим  Grinning Grinning Grinning
Сега ще изпия едно кафе да се адаптирам - ако искате и вие да ми правите компания, ще бъда много щастлива  Hug

Скрит текст:



# 16
  • Мнения: 3 133
ALMILA  ADA  - НЕХИР в "ЧАСТ ОТ МЕН"





Алмила е родена на 04.08.1994 година в Истанбул - Турция. Висока е 174 см и тежи около 50 килограма със красиви зелени очи. Учила е в TC Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi/Университет за изящни изкуства/. Била е студентка във Великобритания, където учи балет.

Последна редакция: сб, 16 апр 2016, 18:02 от Лукреция

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ани, добре дошла у дома!!!! Hug
Тъкмо си направих кафе и сядам да го изпия с удоволствие пред темата и видях поканата ти- присъединявам се! И за да ни е още по-приятно- нека има музика:



https://youtu.be/-3I2COkcqRU

Снощи сложих тази песничка с Галип и Сабиха, днес нека я чуем с Елиф и Ках! Hug

# 18
  • Мнения: 7 044
 Ани, скъпа, добре дошла.  Колко ти е  щастлива  душичката с нашето  Слънчице.

И аз вече се затъжих  за  моите.

Това е истинското щастие.  Няма по-голямо щастие от  внучето.

То е  Слънчице,  Звездичка, Ангелче,   Красотичка,  Пиленце и всички гальовни имена.
Сега си заредена  за  1 месец.  Все това ще си мислиш.
Чакаме  преводите на  61-ви   епизод.
Честно да си призная - братушките  ни  поразглезиха и сега ги  чакаме, ама те  пък  може да ни се  назландисват.
Сигурно знаят, че ние ги четем, гледаме и  превеждаме.  Така - наготово и без  пари.
Може и да се позабавят.

# 19
  • Мнения: 7 044
ALMILA  ADA  - НЕХИР





Алмила е родена на 04.08.1994 година в Истанбул - Турция. Висока е 174 см и тежи около 50 килограма със красиви зелени очи. Учила е в TC Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi/Университет за изящни изкуства/. Била е студентка във Великобритания, където учи балет.

Лу, прости ми - много е красиво това  дете - направо е Ангелче.  Къде играе ?
Ами те всичките са красиви една от  друга пък  по-красиви.  Няма никоя за изпускане.

# 20
  • Мнения: 3 133
ALMILA  ADA  - НЕХИР





Алмила е родена на 04.08.1994 година в Истанбул - Турция. Висока е 174 см и тежи около 50 килограма със красиви зелени очи. Учила е в TC Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi/Университет за изящни изкуства/. Била е студентка във Великобритания, където учи балет.

Лу, прости ми - много е красиво това  дете - направо е Ангелче.  Къде играе ?
Ами те всичките са красиви една от  друга пък  по-красиви.  Няма никоя за изпускане.
Almila was working with The London Ballet Company...

# 21
  • Мнения: 3 133
АЛМИЛА  е професионална балерина  и модел.




Последна редакция: сб, 16 апр 2016, 17:39 от Лукреция

# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 41 917
Ани Hug,добре завърнала се!Малкия сега ти липсва! Peace
Скрит текст:
Говорих с дъщерята по тел.!Внучката не е плакала,нахранила се сама и спала след обяд!Само не е искала да закуси следобедно!
Сиси Hug ето ти да гледаш Кралицата на нощта-14еп. Peace
Скрит текст:
Бризче HugЛу Hug



Нурсел Кьосе с приятеля си! Peace


Толга Текин и Айхан Бозкурт-зад кадър на 62еп.- Peace

# 25
# 26
  • Мнения: 36 790
Бризче  Hug- радвам се, че заедно си пихме кафето в компанията на Елиф и Кахраман и двата свята за които се пее в песента....

Злати
Скрит текст:
Хубави новини имаш за малката принцеса. При нас всеки ден, всяка седмица е различно. Нашия тази седмица пък не спи след обяд. Когато питам, ми казват, че си лежи, мълчи, но не спи. Затова и вечер е кисел и не можем да му угодим. Но иначе не плаче сутрин когато го оставяме, влиза сам вътре. Казва ми чао...две лели много го похвалиха. бил много послушен, много чисто дете. Лелите му казват бебчо. Попитах защо му казват така - те казаха, защото той бил най-малък. Другите деца са от 2 години нагоре.
Сега една мама кандидатства за ясла. Детето й е 10 дни по-малко от нашия. Имат 1 точка повече, но ще участва в жребий  и не е сигурно дали ще го приемат. А и яслата за която са кандидатствали е само ясла, след това за градина ще кандидатстват отново. Галя каза, че ако са кандидатствали сега, нямало е да бъде приет....Така, че малък, не малък....Баба ще ходи ще се връща, но ще трябва да изкласи тази година. Като стане на 2 ще бъде по-различно...Но няма да го спират, защото след това ще премине направо в детската градина.....

Лу Алмила е хубаво момиче, но Нехир е отвратителна...

Сиси - момичето игра в Съдбата - малката дъщеря на Якуп и Шюкрян. Но имаше сравнително малко участие и сигурно не си я запомнила....

# 27
  • Мнения: 4 642



     Да ви поздравя за новата, прекрасна тема! А и да ви благодаря, защото макар да пиша много рядко, редовно ви чета!

     Да си пожелаем хубави моменти!

     Мама - Ан, благодаря и добре си се завърнала у дома!

     Момичета:    Hug Hug Hug 

# 28
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Здравейте момичета
Ани благодаря за темата в цвят червен....дано се наслаждаваме на любов в сериалите, които гледаме...
за теб Ани
Скрит текст:
снощи не успях да гледам серията...така , че ще гледам и ще пиша тогава....
Ани, поеми дъх от пъти се приготви за дискусия....

# 29
  • Мнения: 7 044
Бризче  Hug- радвам се, че заедно си пихме кафето в компанията на Елиф и Кахраман и двата свята за които се пее в песента....

Злати
Скрит текст:
Хубави новини имаш за малката принцеса. При нас всеки ден, всяка седмица е различно. Нашия тази седмица пък не спи след обяд. Когато питам, ми казват, че си лежи, мълчи, но не спи. Затова и вечер е кисел и не можем да му угодим. Но иначе не плаче сутрин когато го оставяме, влиза сам вътре. Казва ми чао...две лели много го похвалиха. бил много послушен, много чисто дете. Лелите му казват бебчо. Попитах защо му казват така - те казаха, защото той бил най-малък. Другите деца са от 2 години нагоре.
Сега една мама кандидатства за ясла. Детето й е 10 дни по-малко от нашия. Имат 1 точка повече, но ще участва в жребий  и не е сигурно дали ще го приемат. А и яслата за която са кандидатствали е само ясла, след това за градина ще кандидатстват отново. Галя каза, че ако са кандидатствали сега, нямало е да бъде приет....Така, че малък, не малък....Баба ще ходи ще се връща, но ще трябва да изкласи тази година. Като стане на 2 ще бъде по-различно...Но няма да го спират, защото след това ще премине направо в детската градина.....

Лу Алмила е хубаво момиче, но Нехир е отвратителна...

Сиси - момичето игра в Съдбата - малката дъщеря на Якуп и Шюкрян. Но имаше сравнително малко участие и сигурно не си я запомнила....


А а а а а а а а....вярно!  Ама аз с моя балкански  реотан - как не загрях.

много е красива, а във филма не беше толкова.

Хайде  да ги оженим с  Йозджан   Дениз.  Мисля, че ще му прилича.

Балерина ......  красавица, умница,  европейка - направо ще му  пасне на нашето момче.

Златенце,  благодаря ти от  сърце.  Започвам  го  като топъл    хляб.

Общи условия

Активация на акаунт